BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu #999295 przez natB
Gosia przestań nie gniewam się ;)aha a co do Klaudii widziałysmy sir juz kilka razy :) świetna z niej dziewczyna :) a Zuzia podbiła moje serducho :))

Natalka świetne info czekamy na zdjęcie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999297 przez Gosia 2712
Natalia super wiadomosci z rana :) oby tak dalej :) i tez czekam na fotke :)

Nat ja Klaudie tylko z forum znam... Ale dawno sie tu nie odzywala...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999300 przez natkka
Natalia super :) czekamy na zdjęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999314 przez Aruneczka
Natalia super wiesci;)

Dziewczynki glowa mnie dzis boli jak diabli a na dokladke jajnik lewy ciagnie...
Czy lekarze prowadzacy zlecili Wam moze usg piersi? Ja mam takowe jutro, i troche jestem w szoku bo przy dwoch poprzednich ciazach nie kazali mi robic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999320 przez natB
Aruneczka ja miałam w poprzedniej ciąży usg piersi, standardowe to powinno być badanie, bo w karcie ciąży tez jest usg piersi :) dziwne to było heh, ale już tak zostałam,, obtarta,, że wszystkiego co jest intymne, że już mi all zwisa heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999355 przez PaulinaJ
Cześć dziewczyny ;-)

Natalia super, że wszystko okej i dzidzia rośnie :D Też czekam na zdjęcie.

Ja właśnie siedzę na dworku i popijam kawkę . . . upał od rana, ale póki co jeszcze do wytrzymania. Jutro jadę do teściowej :huh: :( Jak to przeżyć? :) I czy wogóle się da? hahaha . . . Wizyta za tydzień można powiedzieć ;-) Nie mogę się doczekać :P Może pisiora zobaczymy :woohoo: Był by szał. U mnie mdłości są nadal, ale dużo słabsze ;-) szczerze mówiąc to się z nich nawet cieszę bo tak jak Gosia kiedyś pisała ... dobrze jak jest nie dobrze :D Ciekawe czy mi też zrobią te prenatalne w 3D ;) Liczę na to, że tak bo sprzęt mają :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999371 przez Natalia1991
Przedstawiam moje dzieci <3
Załączniki:
Podziękowania: kiusia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999379 przez Gabiś
Natalia 1991 - śliczne dzieci :cheer: :cheer: :cheer:

Ja oczywiście w pracy...gorąco jak nie wiem co. Ledwo siedzę.

Wczoraj mnie biegunka męczyła, i chyba pojadę w sobotę zrobić wyniki na tarczycę, zobaczę czy tam wszystko ok.
Chciałabym już aby był 25 sierpnia, tak bardzo nie mogę się doczekać żeby zobaczyć malucha.
PaulinaJ - u nas też był by szał gdyby chłopak był :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999381 przez PaulinaJ
Gabiś masz wizytę w moją rocznicę ślubu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999383 przez Gabiś
No widzisz Paulina jak to się fajnie składa. Oby ten dzień przyniósł nam wiele szczęścia i radości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999434 przez Gosia 2712
Aruneczka moj gin od samego poczatku jak do niego chodze to mowil mi o usg piersi, ale jakos tak zeszlo i nie zrobil mi... Teraz nic sie nie odzywa na ten temat ale nawet w karcie ciazy mam miejsce na wpisanie wyniku wiec pewnie bedzie chcial zrobic...

Paulina wspolczuje kolejnej wizyty u tesciowej :whistle: ;) Mi prenatalne robil caly czas w 2d tylko na koniec powiedzial "to teraz zrobimy kilka zdjec dla mamy na pamiatke " i przelaczyl na 3D i zrobil pare zdjec z czego ja dostalam 5 :) Rozmawialam kiedys z lekarzem i on powiedzial ze usg 3D to jest wynalazek dla rodzicow zeby im ladne zdjecia dawac,a do ogladania dziecka i stwierdzenia czy dziecko jest zdrowe to jest zwykle usg 2D, bo na 3D nie zobacza narzadow dziecka itp...

Natalia sliczne dzieciaczki :)

Gabis wspolczuje siedzenia w pracy :) no Wam by sie chlopczyk do pary przydal :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999438 przez PaulinaJ
nie no pewnie pamiątka fajna ;-) Ja z Marysią 3D mam z 30tc ;-) Jak znajdę to pokażę bo wgrywałam kiedyś na youtube :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999485 przez Gabiś
A mnie brzuch pobolewa, tak jak na okres :dry: nie plamię, nie krwawię, po prostu boli. Zastanawiam się, czy może to dlatego, że miałam wczoraj i dziś trochę biegunkę i do końca nie wiem jak ten ból zidentyfikować. Idę zaraz poleżeć. W ogóle zauważyłam, że jak długo siedzę w pracy (a w księgowości praca siedząca), to też czuję pewien dyskomfort, pobolewa mnie brzuch, uciska. Takie uroki. Zastanowię się czy pracować za wszelką cenę, czy jest sens, czy lepiej zadbać o dwoje zdrowie i maluszka i odpoczywać w domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999531 przez moniab26
Witam się po ponad tygodniowej nieobecności.
Kiedy ostatni raz napisałam wam post o skrzepie i krwawieniu tego dnia wieczorem dostałam silnego krwotoku - krew lała się jak z kranu dodatkowo wystąpiły skrzepy wielkości ręki, szybko pojechaliśmy do szpitala. Lekarz podczas badania zapytał mnie tylko czy nie widziałam resztek zarodka, niczego takiego nie było. zdecydował się zrobić mi usg i... aż podskoczył na krześle i krzyknął, że to cud - moje dziecko żyje! Co więcej ruszało się, co świadczy o tym, że było w dobrej formie. Po jego minie widziałam, że jest przekonany, że poroniłam ale usg go bardzo zaskoczyło a mi oddało nadzieje. Dostałam końskie dawki duphastonu i miałam grzecznie leżeć. Krwawienie ustało, kilka dni jeszcze plamiłam aż wreszcie zanikło i plamienie. We wtorek miałam kontrolne usg i wszystko jest już dobrze. Wczoraj wyszłam do domu ale lęk pozostał i tak już chyba będzie do końca ale najważniejsze, że mojemu maleństwu nic nie jest...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999532 przez natkka
Gabiś ja jestem zdania, że najważniejsze jest zdrowie twoje i dziecka, a powiem ci że zanim zmądrzałam odebrałam ciężką lekcję życia. Moja praca niestety daleka jest od pracy od do, po pierwsze muszę pisać pisma, jeżdżę do sądów i na przesłuchania na Policję/Prokuratury i w pierwszej ciąży pracowałam po 12 godzin :/ i niestety poroniłam więc teraz odpoczywam i liczę, że będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl