BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LUTY 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1003092 przez Gosia 2712
Hejka :)
Heh dzisiaj ponuro jak nie wiem co :S 15stopni :S i deszcz pada od rana :S

Martyna co tam u ciebie? jak sie czujesz? Fajnie ze mozesz na meza liczyc i on zajmuje sie synkiem i domem :) ty mozesz byc spokojna i myslec o malnestwie w brzuszku :)

Asienka kolejna wizyte mam 23go wrzesnia, ale tez u tej baby :S moj gin wroci dopiero od pazdziernika :whistle:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lili z tego co wiem to to becikowe ma sie nalezec dziewczyna bezrobotnym, studentka itp ktore nie maja prawa do macierzynskiego...

Elusia hehe gratuluje coreczki :) no powiem Ci ze siusiaka to tam nie widze :P fajnie ze wszystko jest dobrze :)

Agulka hehe to fajnie dzidzia Was w konia robi :P najwazniejsz, ze jest wszystko dobrze :) a zdjecie masz? pochwal sie? Ubranka sliczne :) Co do wyprawki to ja tez nie jestem przesadna i w tamtej ciazy zaczelam kupowac,bo wiem ze jak ma sie cos stac to i tak sie stanie... Mi bardziej o to chodzi, ze pozniej na te rzeczy musisz patrzec ... Sama nie raz siedzialam i plakalam przy rzeczach dla malej, az w koncu spakowalam je i na strych wynioslam...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1003134 przez AgulkaKrk
Gosia naprawdę nie wyobrażam sobie tego co przechodziliście. Nikogo to nie powinno spotkać. Aż miałam łzy w oczach jak to czytałam, dlatego tym bardziej cię podziwiam, że masz w sobie tyle optymizmu i energii :) Życzę ci z całego serca, aby tym razem było wszystko dobrze. Czuję, że nie może być inaczej :)
Elusia tak wygląda na razie łóżeczko :) Pokazuje teraz żeby było widać różnicę :) Trzy z pięciu części już pomalowane :) Jak będziesz chciała to ci napiszę jaka to farba bo naprawdę jesteśmy zadowoleni z efektu. A po za tym nie śmierdzi, więc nie muszę tego wdychać i wietrzyć, a potem w razie jakby maluch skubał łóżeczko zębami to mu nie zaszkodzi :) Trochę jest roboty bo najpierw trzeba zmatowić papierem ściernym, a potem trzy warstwy położyć, ale efekt jest super :) Tyle mam teraz do roboty ;) Dołączam jeszcze zdjęcie materiałów na ochraniacz :laugh:




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003306 przez Elusia
Gosiu Poryczałam się dosłownie:(
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Teraz w końcu będzie dobrze, i mocno życzę, że będzie tym razem chłopiec tak jak mówił twój ginekolog:) oby ta baba na następnej wizycie była milsza i więcej informacji podała:)
Agulka Kurcze ale świetnie wygląda to łóżeczko :) oczywiście, że chce nazwę farby :) a materiały fajne bo pasują i dla dziewczynki i dla chłopczyka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003386 przez asienka87
Witam :)
przepraszam, że piszę z opóźnieniem, ale przez ten remont nie mam kiedy i sił, zeby odpisywac, choć czytam Was regularnie z komórki :) ale jak jest tyle do nadrobienia, to z komórki kiepsko się odpisuje...
jutro jade z Kacperkiem do siostry na pare dni , ale postaram się w miare regularnie odpisywac z komórki, będę mieć moze wiecej czasu :)
Ja zaczęłam 17 tydzień i mam 4,5 kg na plusie... zobaczymy, jak będzie później :P wizyta za 9 dni :)

Lili co do tego becikowego przez rok, to tez słyszałam , ze to dla studentek i matek bezrobotnych, ale nie znam szczegółów... ja jestem pracownikiem i będę miała macierzyński więc nie interesowałam sie tematem..


Elusia to już będą chyba badania połówkowe ? w połowie ciaży? bo prenatalne robi sie około 13 tyg, a połówkowe właśnie koło 20 tyg :) i wtedy zazwyczaj już potwierdzają płeć dziecka :)
hihi, nie znam sie , ale chyba dziewczynka :D a wczesniej był chłopiec, tak? bo nie pamietam :P
oj, wszystko go interesowało, a on jak czegoś nie dostanie, co chce to robi awanture, drze sie i wykreca;/ taki urwis mały..
u nas znów łóżeczko pójdzie dla drugiej dzidzi, ale to jest seria Klups z żyrafką, wiec malowido żyrafki jest :) a Kacper na początku bedzie miał łóżeczko turystyczne, któe mamy, a potem kupimy łóżko dla niego :)

Agulka czyzby kolejna dziewczynka, hih :)? to ciekawa jestem, czy u mnie tez sie zmieni :P bo na prenatalnych lekarz widział chłopca, ale nie był pewny :P zobaczymy niedługo :D
super, ze z dzidzią wszystko dobrze :)
śliczne te rzeczy :) pamiętam, jak ja sie cieszyłam z kazdej nowej rzeczy kupionej dla pierwszej dzidzi :D teraz dużo rzeczy mam, ale pare musze kupić.. ale to pewnie zaczne koło listopada- grudnia :) troche tez pożycze pewnie od szwagierki, która dwoje dziedzi urodziła w zimie :)

Gosia i wszystko jasne :) dlatego tak to olała :P każda wizyta u Ciebie tyle kosztuje ? sporo..
teraz już na pewno będzie wszytko dobrze :* sierpniówki tez trzymają kciuki :) :*

całuski i miłej nocki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003443 przez Gosia 2712
Hejka :)

Agulka szczerze mowiac to nie mam za duzo optymizmu w sobie, moze bardziej przy ludziach udaje, ze bedzie dobrze itp a w glebi duszy to caly czas mam wrazenie, ze sama siebie oszukuje i ze jednak nie bedzie mi dane byc mama :( Łozeczko sliczne :) tez mi sie podoba biale :)

Elusia
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asienka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003450 przez Elusia
Asia Oczywiście, że połówkowe hehe :P nawet do ginekolog źle napisałam i musiałam później się poprawiać ;) na badaniach prenatalnych w gabinecie a później w szpitalu dwie różne doktor mówiły, że będzie raczej chłopiec, a tu masz ci babo placek :D dziewuszka będzie :) fajnie, że jedziesz do siostry, zawsze to inaczej niż po środku rozgardiaszu remontowego :) Mój synuś też taki urwis więc się zastanawiam czy wytrzyma... ale kupiłam książeczkę i powiedziałam mu, że mama ma w brzuszku dzidzię :) mamy dużo czasu na oswajanie się, ale chcę zobaczyć jak się zachowa widząc dzidzię na usg :)
Gosia najgorsze jest to, że człowiek nie ma zupełnie na to wpływu :( jakby mógł to by świat poruszył a pozostaje czekać i liczyć, że będzie wszystko dobrze. Masz teraz doświadczonego lekarza, który na pewno zrobi wszystko co może żeby się udało, wszystkie mocno trzymamy kciuki:* jestem pełna podziwu, że masz w sobie tyle siły, że nadal próbujecie:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003580 przez asienka87
Gosia a ja wiem ze teraz bedzie wszystko dobrze :*
Duzo placisz ale z drugiej strony jak to specjalista to warto, byleby pomogl :*

Elusia no widzisz, u mnie na prenatalnych tez byl chlopiec, zobaczymy co za tydzien:) na razie chlopcy zmieniaja sie w dziewczynki :D

A ja odpoczywam u siostry :D
Caluski:*
a ja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003716 przez Martynka__89
Kochane ja tak na chwile, dalej w szpitalu jestem. Chyba szybko nie wyjdę. Gosiu twoją historię poznałam na staraczkach, bardzo mi przykro. Ani się nie obejrzysz a dzidzius będzie z Tobą. Pozdrawiam



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003865 przez asienka87
Martynka trzymam kciuki :* a dlaczego dalej w szpitalu jestes? Dalej jakies problemy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004081 przez Martynka__89
Po badaniu na fotelu znowu zaczęłam plamic i zostawili mnie. Od wczoraj znowu czysto, nie mam zleconych żadnych badań.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004288 przez Martynka__89
Wychodze dziś do domu :)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004299 przez Gosia 2712
Hejka :)
Cos tu ostatnio cicho sie zrobilo :whistle: jak sie dziewczyny czujecie?

Elusia heh dokladnie na nic wplywu nie mamy i tylko trzeba czekac i patrzec co los przyniesie... Moze akurat tym razem sie uda... zobaczymy ...

Asienka duzo place, wiem , ale mam nadzieje, ze on nam pomorze... w koncu jest dobrym specjalista...

Martyna ale fajnie ze idziesz do domu :) to teraz duzo lez i odpoczywaj :) a jak sie czujesz tak w ogole?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004327 przez Elusia
Hej dziewczyny :) wszystkie zapracowane, czy weny brak?:)
Martynka W końcu cię wypuszczają, to super!:) swoją drogą moja gin.mówiła, że plamienie po badaniu to rzecz "normalna" w sensie może się zdarzyć tak samo jak po stosunku czy szybkim biegu- bo wtedy mechanicznie jest naruszana szyjka macicy i stąd niewielkie plamienia. Także tym bardziej nie rozumiem czemu oni tego Tobie nie powiedzieli tylko cię jeszcze przetrzymali:/ ale najważniejsze, że już w domu będziesz:) i oby już wszystko było dobrze:*
Gosia Ja się czuję dobrze :) energia mi wróciła:) i gdyby nie to, że synek mocno źle sypia w nocy to bym latała jak skowronek ;)
My aktualnie wybieramy łóżko dla młodego i będziemy pewnie niedługo zamawiać, żeby za miesiąc już było :) i na szafę ciągle czekamy, pewnie w jednym czasie się zbiegnie:P ale to dobrze bo od razu pokoik ogarniemy tak jak ma być i z głowy :) listę zrobiłam już rzeczy których mi brakuje dla maleńkiej :) i okazuje się, że sporo tego:/ po pierwsze synek jest z października i wiele ubrań ok.3 miesiąca będzie za ciepłych już, kombinezonków mam tyle i ...będą albo za duże, a później już za małe... niektóre typowo chłopięcę rzeczy więc też odpadają... no ale co zrobić, będę robiła zakupy dla małej księżniczki :)
Ciągle się zastanawiam czy kupować kurtkę sobie jakąś na zimę... bo na 1 sezon to bez sensu trochę, a z drugiej strony to w rozpiętej chodzić nie będę... Albo poczekam do zimy i wtedy pomyślę dopiero... na razie w płaszczyki się dopinam więc mam nadzieję, że jesień przetrwam w tym co mam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004556 przez asienka87
Witam :)
u nas dalej remontowo, wiec i mniej czasu na zaglądanie do Was... a raczej odpisywanie, bo czytam na bieżąco :) choć, jak to Gosia zauważyła, coś cisza nastała ostatnio :)

Martynka super, ze już w domku :) życze, abyś już nie musiała być gościem szpitala, az do porodu :*


Gosia ja czuję sie bardzo dobrze :) jedynie brzuch mnie pobolewa...ale to normalne :) a tak po za tym bardzo dobrze :)
Na pewno teraz już będzie super :) czego nie robi sie dla dzidzi ;) żadne pieniądze nie wynagrodzą szczęścia, jakim jest dzidzia :)

Elusia ale fajnie sie czyta, że jednak maleńka :D też jakoś podświadomie chyba chciałabym dziewczynke :P no ale zobaczymy :)
ja mam na chłodniejszą porę płaszczyk, który mama wyhaczyła mi w sh za 5 zł :P może na zime też coś znajde używanego :D bez sensu kupować nowe... w koncu potem wrócimy do wagi :D

My wczoraj mieliśmy rocznice ślubu... hehe, remontowo i padlismy koło 23 spaciu, taka rocznica :P odbijemy za miesiac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1004563 przez Gosia 2712
Hejka :)

Heh wstalam dzisiaj o 11 i jakos nie mam weny na nic :S :whistle: i w sumie to nic nie zrobilam :S M. zaraz wroci z pracy, dobrze ze tesciowa zrobila obiad hehe to ja nie musze :P

Martyna co tam u ciebie? jak sie czujesz?

Elusia zawsze mozesz sprzedac rzeczy typowo chlopiece i ta kase przeznaczyc na rzeczy dla dziewczynki :) Ja tez mam kilka rzeczy takich typowo dziewczecych, a teraz ma byc niby chlopczyk... poczekam az sie plec potwierdzi i wtedy bede chciala sprzedac tamte rzeczy... :)
Tez sie zastanawiam nad kurtka zimowa... Ale ja to raczej jak kupie to cos uzywanego, bo na nowa mi szkoda tyle wydac... :S

Asienko
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wszystkiego dobrego dla was i kolejnych kilkudziesieciu lat razem :) No wlasnie co do kurtki to tez kupie uzywana, bo wiadomo jak pisze ciazowe to jest kilka razy drozsze, a po co mam dac 200zl jak moge taniej miec z lumpka :p Spodnie ostatnio kupilam za cale 7zl :p moze szalu nie robia, ale do chodzenia na codzien moga byc :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl