BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LUTY 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1000449 przez asienka87
Martynka witaj :) super, że dołaczyłaś :) przykro mi z powodu wcześniejszej ciaży.. ale teraz już na pewno będzie wszystko dobrze :* Jak ma starszy synek na imię :)? to będzie na pewno pomagał mamie przy rodzeństwie :) imiona wybrane :)? kiedy kolejna wizyta?

Lili nie wiem, jak to jest z wizytami przed porodem, ale ja miałam 6 wizyt po porodzie :) i staly kontakt telefoniczny, który mam do tej pory :)
trzymam kciuki za piątkową wizyte :) który to już tydzień będzie ? ja mam wizyte dopiero 14 września i już nie mogę sie doczekać :)

Gosia najgorsze jest to, ze ta sąsiadka okazuje sie strasznie konfliktowa... zresztą moja znajoma, któa mieszka nad nią, powiedziała mi to samo :) a mąż zastrzegł, zebym nie wchodziła z nią już w żadną dyskusje :P ubezpieczyciel będzie ściągał kase, nie my, jak coś :P
ooo, jak za darmo, to tym bardziej fajnie iść :) ja , jak pisałam, chodziłam na darmowe spotkania z położną i bardzo sobie chwale :) troszke mi to rozjaśniło umysł :) wiadomo, położna tylko podpowiada, a to nasza matczyna intuicja będzie nam podpowiadać co robić w danje sytuacji :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000453 przez Gosia 2712
Asienko to faktycznie chyba lepiej nie wdawac sie z sasiadka w dyskusje, zreszta tak jak Twoj maz mowi to i tak z jej ubezpieczenia sciagna, wiec jak ona chce to niech sie dochodzi tam w ubezpieczeniach a nie z wami :) To nie wy decydujecie o wysokosci odszkodowania tylko rzeczoznawca, wiec niech ma do niego pretensje...
Co do tej szkoly rodzenia to chce isc, bo w sumie to nikt z bliskiej rodziny nie ma malych dzieci gdzie moglabym chociaz cos podpatrzec, wiadomo ze sa te dzieci ale nie ma sie takiego kontaktu na codzien... a tam mam nadzieje ze chociaz dowiem sie podstawowych rzeczy... To wyjdzie wszystko pozniej i tak jak piszesz kazdej intuicja bedzie podpowiadac co robic, ale dobrze chociaz cos wieziec na start...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1000461 przez Martynka__89
Pierworodny ma na imię Mateusz. Jestem ze Śląska, teraz w piątek mam badania prenatalne. Wizyta u mojego gina 15 września, mam poznać płeć maluszka. Mati oczywiście chce brata, a mnie jest wszystko jedno tylko żeby było zdrowe. Imiona wybrane, ale wiadomo że jeszcze się może zmienić. Dla chłopca Łukasz dla dziewczynki Daria. Co do szkoły rodzenia to chodziłam z mężem, teraz już nie zamierzam. Od początku ciąży jestem na L 4 ze względu na poprzednią ciąże i jej finał. Staram się o tym nie myśleć, ale nie jest łatwo. Moja siostra dziś zabrała Matiego do zoo i czekam właśnie na nich. Dziekuje za miłe przyjecie, a jak Wy sie czujecie ? Ja dziś strasznie przez miesiąc schudłam 4 kg.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000468 przez Gosia 2712
Martynka jestes rocznik 89? Ja tez :) hehe :) i tez jestem ze Slaska :) to trzymam kciuki za badania prenatalne :) Ja od poczatku ciazy czuje sie swietnie, nawet wymioty mnie nie mecza... jedyny obiaw jaki mam to to , ze piersi mam pelniejsze... heh no i niestety mam juz jakies 3kg na plusie :whistle: :blink:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000484 przez Lili9
Asienka87 u mnie w piątek 18 tydzień zaczynam. Właśnie w dniu wizyty.
Jak szkoła rodzenia darmowa to nie ma się co zastanawiać.
Ja nie zapeszajac 2 kg do tylu i wstręt do jedzenia. Mam problem żeby wynaleźć coś co mi przypasuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1000486 przez Martynka__89
Jaki świat jest mały (zjadlo mi posta)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000492 przez Gosia 2712
Martynka heh no czasami tak robi ze zjada posta :S ja jak wiecej pisze to zawsze zanim dodam to kopiuje i dopiero dodaje, bo mi sie nie chce drugi raz pisac hehe :P A czasami jak wejdziesz jeszcze raz w odpowiedz to jest ta wiadomosc ...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lili to u ciebie nie dlugo polowkowe bedzie :) ale masz fajnie :) ja z jedzeniem w ogole nie mam problemu :whistle: a wrecz przeciwnie hehe jem wszystko jak odkurzacz :P :whistle: :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000496 przez Lili9
Jejciu ja we wtorek zaczynam 5 miesiąc :/ właśnie się zestresowalam ze to tak szybko leci :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000629 przez Martynka__89
Często pisze z komórki i nie mam jak zapisać, laptop pada :angry: .
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Nigdy nie miałam problemu z myciem naczyń, teraz ta czynność przyprawia mnie o dość duże mdłości :huh: Niestety w ogóle jestem mało aktywna i tylko czekam, aż te dziwne osłabienie mi przejdzie. Jestem ciekawa piątkowych badań prenatalnych w pierwszej ciąży ich nie miałam.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000635 przez asienka87
Gosia dokładnie, teraz czekamy na odszkodowanie, jakby czegoś nie uwzględnili, to zawsze mozemy sie odwołać...
co, do szkoły rodzenia, to tez uwazam, że zawsze czegoś nowego można sie dowiedzieć :) też mam 3 kg na plusie :)

Martynka ładne imiona, mój mąż ma na imie Łukasz :) nie dziwię sie , ze synek chce braciszka :) mój syn znów ma dwie kuzynki, jedna w jego wieku, druga rok starsza, a i tak ciągle biega za kuzynek 5 lat starszym :P oj, to nie najlepiej, jak kg uciekają... ja czuję sie bardzo dobrze, niestety już 3 kg na plusie :P daj znać, jak po prenatalnych :*

Lili 18 tydzień i 2 kg na minusie ? ja nie chcę wiedzieć ile będę wazyć w 18 tyg :P ale np moja znajoma w całej ciaży przytyla tylko 9 kg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000652 przez Lili9
Ja w pierwszej tylko 5 :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000670 przez asienka87
Lili żartujesz? to jest w ogóle możliwe :P ? a co na to lekarz prowadzący? nie mówił, ze za mało ? ja aż 17 kg :P ale w sumie głównie w brzuch poszło :) po wyjściu ze szpitala już było 8 kg mniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000676 przez Lili9
Mam to chyba w genach, po mamie :) i od razu minus 10 :) lekarz nic właśnie, śmiała się ze mnie ze nie jedna dziewczyna by tak chciała a ja panikuje :) bo wszystkie badania były ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000679 przez Martynka__89
Malutko:) w pierwszej ciąży przytylam 12 kg
Szybko rzuciłam, ale niestety zamiłowanie do słodyczy robi swoje. :blush: Aktualnie mam -4kg



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1000680 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dzisiaj to najlepiej by sie spalo hehe :P caly dzien deszcz pada :)

Lili heh leci jak nie wiem co :S ja tez nie dawno robilam test a tu juz 13 tydzien leci :) 5kg w ciazy hehe zazdroszcze :P tez bym tak chciala :P

Martynka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asienka dobrze ze nie jestem sama z tymi kg :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl