BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1021361 przez koticz
lena ale z Ciebie histeryczka:) norma naczczo do 100 po 2h do 153 wedlug mojej gin.Do tej insuliny to nie tak predko chyba zebys miala bardzo wysoki cukier.W poprzedniej ciazy mialam za wysoki cukier czyli tzw nietolerancje weglowodanow.Musialam sprawdzac poziom cukru kilka razy dziennie i przejść na diete jednak jesli mialam na start maly cukier i wiedzialam ze przedemna duzo ruchu to jadlam normalnie bo wiedzialam ze spale.

Co do proszku/plyny przy córce uzywalam lovela i teraz tez od tego zaczne.Do cialka plyn do mycia nivea lub mydelko bambino,jesli wystapi wysypka to najlepsze szare mydlo tzw bialy jelen.Nie polecam zaczynac od emolientow





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021363 przez lena20
natik mam andzieje ze wszystko bedzie dobrze ;)
koticz no ja mysle ze sie zmiescilam w normie i ze to normalne jest,tylko ta baba mnie tam tym zmartwila ;/
a i jeszcze jedno,mialyscie kiedys tak ,mnie dzis tak od godz 16 zaczelo mnie z boku prawym cos rwac jak chodze lub siedze,ale bardzo jak chodz ei stoje to bol jest i nie wiem od czego tak moglo sie stac,prawy bok rwie i na plecach tak w polowie i nie raz kolo brzucha,dzis mi sie tak zrobilo 1 raz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021371 przez Mamusia
lena20 też mam takie klucia Ale bardziej z tyłu w plecach....
natik mnie dzidzia iciska na pęcherz ze w nocy wstaje 2 razy na siku....

A co do bólu w kregoslupoe na dole z prawej strony to lekarz zalecil mi żeby jak juz odpoczywam to na lewym boku i tyle... dobra ide spać dobranoc ciezaroweczki.... :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021373 przez koticz
Wiekszosc boli jest jak najbardziej normalna :) rozchodza sie kosci miednicy naciagaja mięśnie,mowcie o nich lekarzom na wizycie ale raczej nie musicie sie martwic.Wszystko co Was niepokoi skonsultujcie na najblizszej wizycie.
lena nawet jesli sie jednak nie miescisz to naprawdę nie koniec swiata i z tym bez problemu donosisz i urodzisz zdrowego dzidziusia wystarczy samodyscyplina:) maluszek jest najwazniejszy.

Co do ruchow moja pierworodna kopala tylko raz dziennie wieczorem przez kilka minut.Syn zas prawie nie przestaje wierzgac .Kazde dziecko jest inne.

Zycze Wam udanego skoku do Nowego Roku :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021375 przez natB
lena dokładnie nie panikuj, a co do bólów ja mam ich milion pięćset i siedemset, wliczając napinajacy się brzuszek, okropne bóle kości ogonowej, pobolewanie bioder, qle dla mnie najważniejsze jest zdrowie Helenki...zresztą na prawdę nawet gdyby to miała być cukrzyca to sobie poradzicie..ja wam się przyznam, że w natłoku problemów, które nas spotkały nie zrobiłam badania glukozy no i musze to nadrobić w przyszłym tygodniu. Chociaż to będzie już 27 tydz, nawet moja gin o tym zapomniała.. No, ale cóż nie umrę od tego.. A zrobić musze...

Kurde mój starszy syn ma ostatnio problemy ze spaniem, widzę, że ten zmienny tryb raz żłobek, raz dom źle na niego wpływa.. Budzi się chwilę po 6, chodzi spać po 20, q w dzień walczy ze sobą, żeby nie zasnąć na drzemce :/ okropnie mnie to denerwuje :( bardzo mało nam śpi na prawdę, w porównaniu do tego, co było jeszcze niedawno.. I tak od dobrych kilku dni ;(..

Moja mała tez nieźle szaleje, tylko Wład siedział mi dosłownie na zebrach, a mała gdzieś w okolicy pępka i często ja czuję jak daje mi po kroczu :/ bardzo nieprzyjemne są te ruchy, ale najważniejsze, że jest silna :D

My sylwestra spędzamy u szwagierki, ale to ze względu na męża tylko, bo ja totalnie nie mam ochoty ;/ no ale funkcjonować trzeba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021395 przez lena20
no ja wiem,ze jakos musze sobie dac z tym rade,zobaczymy co lekarz pojdzie,ale juz slyszlam od jednej ze dostane jakas dieyte od diabetologa,,,mam nadzieje ze wszystko dobrze bedzie i wgl :) no ja czuje delikatnie ruchy jakos kilka razy na dzien a wczesniej czesciej,,,udanego sylwestra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021396 przez Wietrzyca
Moje wypieki na dziś :)





Życzę udanej zabawy!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021404 przez Marta1985
Cześć dziewczyny :)

Przepraszam że mnie nie ma ale ciężko mi pisać przez tel. ale czytam was na bieżąco.

Życzę Wam w Nowym Roku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) ABY NASZE MALUSZKI BYŁY ZDROWE SILNE I ROZKOSZNE ŻEBY PORÓD BYŁ LEKKI I ŻEBY SIĘ URODZIŁY W NAJODPOWIEDNIEJSZYM DLA NICH TERMINIE. A MY ŻEBYŚMY BYŁY PIĘKNYMI MAMAMI I NAJLEPSZYMI DLA NASZYCH DZIECI.

Dziewczyny ma któraś listę wyprawkową dla dziecka bo ja miałam fajną przy Bartku ale co ? zagubiłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021415 przez natB
wietrzycaoooo MNIAM MNIAM MNIAM :D :D... dziś robię na Sylwestra krakersy z tuńczykiem, jajkiem, z serem no i tarty takie na słono :) ostatnio miałam na kolację i smakowały Władowi, więc, żeby i on coś mi zjadł to zrobię heh :P... a tak czekam aż teściowa zrobi pączki haha :P dupka mi pęknie chyba :P

Wład śpi, ja mam chwilę, żeby odsapnąć, bo powiem Wam, że padam po prostu padam... takie chodzenie za dzieckiem, obowiązki, spacery wykańczają mnie... no, ale jeszcze troszkę i będzie nam lżej... ale czasem boję się myśleć, co będzie... choć emocje dość opadły i żyjemy tak, jakby wszystko było dobrze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021417 przez natB
marta ja opierałam się chyba na tej liście z tego, co pamiętam...
www.poradnikniemowlaka.pl/wyprawka-dla-n...-dla-mamy-i-dziecka/



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021418 przez lena20
nie wie ktoras z was czemu mogly spasc mi plytki krwi? w zeszlym msc mialam w normie 140 a w tym msc mam 132 tylko,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021442 przez Mikulinka
Cześć dziewczyny
U nas nocka kiepska Adas wymiotowal do rana ...
Pomarańcza stanęła mu na żołądku :(
Rano zapalam na badania i po świętach muszeckeciec jeszcze raz .... dorobić ta gorsza resztę ...krzywa znaczy się bo robią ale najlepiej tak do 8 :S ...
Po obiedzie przysnelam więc teraz nadrabiam wszystkie posty ....
Sylwester w domku z dziećmi i zwierzakami ...
wietrzyca boziu kobieto ale mam slinotok jak możesz tak nas katować ... cuda poczynilas :cheer:
Życzę wam udanego sylwestra obyśmy dotrwaly wszytkie w dwupaku do bezpiecznych terminów bez przebojów .. żeby zdrowie dopisało i spelnilo się to wszystko o czym marzycie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021446 przez lena20
mikulinka nawzajem udanego sylwestra i wgl,,
ja dzis czulam ruchy rano lekko i popoludniu z 2 x i cisza,,,wczesniej pare dni temu to czulam czesciej,a teraz od paru dni jakos mniej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021450 przez Mamusia
Bawcie się dobrze dziewczyny..... :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021451 przez NatiK
Wszystkiego dobrego w nowym roku dziewczynki!!! :)

Wietrzyca jakie pyszności mniamiii

Ja leżę w łóżku z nogami do góry bo się okazało ze mam krótka szyjkę I musze odpoczywać I uważać na siebie...znowu luteina I kolejne badania przede mną...za 2 tygodnie zobaczymy co powie...tak mi się kończy się rok...buuu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl