BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1021243 przez lena20
natik wczoraj zjadlam 2 tafelki czekoaldy i cisza,czulam pozniej tylko tak delikatnie i ze 3 x,a dzis nie jem na slodko bo jutro zamierzam isc na badania,,ale czulam z 2 min temu takie musniecie chwilowe i mocniejsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021255 przez Wietrzyca
Heathera, ale bolid, hoho! A jaki kolor?

NatiK, no piękna buzia! :)
Nie mieści mi się w głowie, że jeszcze przed chwilą bobasy były 200 - 300g, a teraz już 600 - 800g, wow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021259 przez Heathera
natiK No no to już spora dzidzia :)
Wietrzyca kolor ciemny fiolet na tej stronie, którą podałam to jest kolor Europe

Ja też się wybieram na usg 3d ale tak po nowym roku sie umówię prywatnie :) Ruchy czuje już porządne czasem już nawet bolące. A jak tam Wasze brzuszki tzn wygląd ?bo u mnie ostatnio mocno brzuch urósł jak wcześniej prawie nic nie było tak teraz już porządna piłeczka :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021260 przez Wietrzyca
Heathera, No właśnie przez ostatnie 3 tyg to strasznie mi piłka urosła! Aż jestem zaskoczona!
Choć na wadze +2kg od początku ciąży.

Kolor ładny :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021261 przez Heathera
Wietrzyca dzięki mi też się podoba, chociaż wiadomo ten wózek dostaniemy więc nawet gdyby mi się kolor nie podobał to bym nie narzekała :P
Noo dokładnie brzuszek urósł i się podniósł do góry więc jest dobrze bo tzn że maluszki rosną :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021322 przez lena20
hej wam,robilam krzywa cukrowa i na czco mam 79,po 1 godz mam 125,a po 2 godz mam 150,,czy to znaczy ze mamm cukrzyce??pomozcie bo sie martwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021329 przez Wietrzyca
Lena, bez paniki, trzeba to z lekarzem skonsultować po prostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021340 przez Mikulinka
Podczytuje was ale pisać nie ma kiedy ...
Jutro idę na badania w tym krzywa :S .. ( synem wyszła mi cukrzyca wiec trochę stresu jest .. ale co ma być to będzie ..)
Poczyniłam pierwszy zakup dla malej ....
olx.pl/oferta/komplet-coccodrillo-62-blu...e-CID88-IDd9xMt.html
i czekam na przeslykę :)
Heathera Wóz super jeszcze jak się go dostaje " to darowanemu koniowi .... "
tez jestem posiadaczka x landera spacerówki super się sprawdza np. na plaży gdy trzeba przejechać przez piach :) jedynie minus to waga :/... 14 kg wóz + dziecko i zakupy .. i tak po schodach kilka razy dziennie ..masakra dla mojego kręgosłupa ... jeszcze jeden mankament wg mnie to to ze dziecko starsze (2,5 mój A. jeszcze czasem korzysta jak gdzieś dalej musze iść ...) to pozycja leżąca ( sen jeśli mu się zdarzy ) nogi wisza ...
NatiK wow :woohoo: piękna waga a i foto superaśne
Lena co do wytycznych to najlepiej lekarza pytać bo to różne farmazony czasem pisza w necie a z reszta słyszałam ze "widełki " uległy zmianie wiec nie wiem jak jest naprawdę ok.
jak się ogólnie czujecie ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021344 przez Heathera
Ja dzisiaj mam kiepski dzień. Jak wstałem to długo nic nie jadłam a jak juz zjadłam to wszystko zwymiotowalam. Ogolnie dzis juz dwa razy wymiotowalam i większością dnia leżę w łóżku bo słabo mi :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021345 przez Mamusia
U nas Jagodka też rozrabia tak koło 23 i trochę po..... dzisiaj to az było widać mój Seba aż patrzył z niedowierzaniem hehe....
We wtorek wizyta może uprosze co o zdjęcie jakieś..... A dzisiaj jakoś źle się czuje brzuch mi się napina Ale to pewnie te skurcze przepowiadajace więc nie martwię się za bardzo.....
Dzisiaj kupiliśmy łóżeczko jednak turystyczne na kolkach bo mamy mało miejsca więc łatwo bedzie przstawiac.... :) juz nie moge doczekać się USG we wtorek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021353 przez lena20
wietrzyca no babka mi dzis pow jak wyniki odbieralam ta co mi pobierala ta krew ze mam zle bo powinna mi ta glukoza spasc po 2 godz do wyniku na czczo a nie wzrosnac i ze ona nie wie jaka norma jest i ze lekarz mi powie,i powiedziala mi ze moze mi czasem dac insuline,,tk sie zmartwilam ze szok az nie bd mogla zasnac ami nic,,,,,moze po swietach mi tak skoczylo albo cos,bo tak to glukoze mialam ok80

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021354 przez Wietrzyca
Mamusia, my też będziemy kupować turystyczne, siostra ma i jest bardzo zadowolona. Jedyne co, to grubszy materacyk trzeba dokupić, bo te co są w zestawie to trochę cienkie :)

Lena, poczekaj na opinię lekarza. Od tego się nie umiera, nawet jeśli to cukrzyca ciążowa. Gdyby było tragicznie, to by Cie od razu wolali na konsultacje na cito. Lekarz na pewno będzie wiedział, co z tym zrobić i Cię samej nie zostawi. Także się nie zamartwiaj na zapas, bo to nie służy Dzieciowi :) kiedy masz wizytę?

Ja nie mogę znowu spać w nocy. Budzę się i przeczekuje do rana. Ale staram się nie przestawiać dnia i nocy. :P

Idziemy jutro do mojej siostry ma sylwestra. Będzie jedna młoda mama i dwie ciężarówki, plus mężowie :P będzie jakaś gra i sylwester z jedynka. Ale to, co chciałam Wam powiedzieć: pierwszy raz w życiu upieklam sernik! I jestem z siebie szalenie dumna, na razie stygnie :)

Pumcia. Gdzie jesteś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021355 przez Mamusia
wietrzyca mam materac i jakaś jeszcze moskitiere na to więc nawet w lato na balkon będę mogła spokojnie wynosić albo do ogrodu więc fajnie....
A ja z moją Adalia chyba będę musiała pójść na konsultacje do psychologa czy nie jest przez przypadek nadpobudliwym dzieckiem.... A 8 stycznia ide z nią do dentysty.... już się boję co to będzie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021356 przez lena20
wietrzyva no mam andzieje ze wszystko dobrze bedzie i wgl,bo sie martwie no,,a wizyte mam po nowym roku,,,no ja wczoraj to popoludniu zjadlam jablko,kawalek placka sernika,z orzechami kawalek co byl tam krem od karpatki i wieczorem ejszcze jadlam po2 kanapi,,wiec mzoe dlatego tez zle mi wyszlo,,powiem lekarzowi to moze da jeszzce raz,,,ale oby wszsytko dobrze bylo,bo nie wiem jak to bedzie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021359 przez NatiK
lena20 na spokojnie! Będzie wszystko dobrze :)

Mamusia ooo to nie tylko mój daje czadu w nocy hehe aż spać nie mogę przez tego małego lobuza ;) najgorsze jest jak mnie uciska na kręgi wstać nie mogę mąż mnie wtedy podnosi bo nie jestem w stanie się ruszyć ...

Wietrzyca u mnie ze spaniem tez kiepsko...jak mi się uda zasnąć to tak kolo 24-1 a później odsypiam do 11 nawet hehe i ledwo żyje rano...
Co do lozeczka to ja będę kupowała normalne tzn dziadkowie się zdeklarowali wiec trzeba to wykorzystac :cheer:

Ja sylwestra spędzam przed tv zobaczymy jak to jest hehe bo zawsze gdzieś wychodzilsmy...trzeba się przyzwyczaić ;)

W jaki proszek/płyn do ciuszków, płyny do kąpieli itd dla dzieci sa najlepszy? I co polecacie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl