BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020487 przez Wietrzyca
Lenka, ja mam brzuch już widoczny, ale przytylam na razie tylko 2kg. Ale mała i tak ma z czego objadac mamusie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020512 przez natB
mikulinka jak.dla mnie w dużej mierze ta tragedia się stała za zgodą społeczeństwa, bardzo przykre to wszystko, że dzieci płacą najwyższą cenę zq to, że nie trafiły na odpowiednich rodziców eh..

Lena spokojnie, ja mam spory dość brzuszek, ale dalej jestem 3 kg na plusie, jest czas na tycie, a tycie nawet nie jest adekwatne do tego czy wszystko jest ok czy nie

mikulinka ja mam kombinezonik taki ala misiowy dla małej :) innego nie kupuje, chyba, że zima nas zaskoczy, a bywało różnie w kwietniu :D ja i tak szykuje się na poród w marcu, co do spiwroka mam po Władku co prawda w auta :P taki z minki ;)

Dziś ubralismy choinkę :) wrzucę potem foty, Wład nie współpracował z nami heh :P w ogóle go to nie interesowało.. Teraz ma drzemke, a ja leżę bo okropnie mnie dziś w krzyżu boli :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020520 przez JoanaG
Anielka jestem i ja, jakoś nie mogę się zebrać, żeby pisać na bieżąco ze względu na to że poczytuje Was regularnie z telefonu, a tu z kolei jak tylko zacznę odpisywać to zaraz obcina posty i tylko się wkurzam ;/

Byłam wczoraj na badaniach moczu i krwi (w tym na teście obciążenia glukozą bleeeeeh :sick: ) i właśnie podejrzałam sobie wyniki w necie - mocz tragedia, liczne leukocyty i bakterie, krew nadal anemiczna a glukoza... nie wiem nawet jak to interpretować ;/ na czczo 71 po 1h 141 po 2h 119, mam wrażenie że po 2h jakoś tak za mało spadło ;/ no nic we wtorek rano mam wizytę to zobaczymy co powie moja czarodziejka.

U nas święta ledwo wyczuwalne, gotuję właśnie barszcz na jutrzejszą wigilię do pracy (ze względu na to, że pracuję w babińcu umawiamy się zawsze, że każda ma jakis wkład w tą uroczystość i coś przygotowuje. W domu póki co mój małż umył okna, wyprał i powiesił firany ... i tyle :) myślę, że ostatnie szlify porządkowe poczynimy we wtorek i w środę. We wtorek przygotuję też pierogi i inne pyszności świąteczne, a później będę już tylko leniuchować :) aaa i dzisiaj musze jeszcze zapakować prezenty dla dzieciaków i kupić jakieś drobiazgi moim rodzicom.

Wybieracie wózki, my najpierw napaliliśmy się na nowy wózek 3w1 Adamex Pajero Alu, ale jednak zrezygnowaliśmy, bo dostaliśmy wózek zielono-czarny z Tako po dzieciach mojego brata i jest ok :) zawsze to jakaś oszczędność :) kupiliśmy też okazyjnie spacerówkę Inglesina Trip za całe 100zł więc póki co zabezpieczeni jesteśmy w karoce :D po świętach zamówię polarki minki i jakieś ładne materiałki bawełniane i będę szyć kocyki minki i komplety pościeli. W zasadzie do zakupienia zostanie nam wanienka, artykuły higieniczne dla mnie i dla małego i dla mnie koszule i staniki do karmienia i to byłoby wszystko :)

Mnie też strasznie bolą plecy, juz sama nie wiem jaką pozę mam przyjmować żeby poczuć ulgę ;/





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020521 przez natB
joanna dobrze, że trafiliście tak na wózku :) ja nowego tez bym nie kupowała ;) z czasem się o tym przekonałam, że nie ma co,, przepłacać,,.. Eh Wigilia nie mam głowy do tego, nawet nie mamy wszystkich Prezentów.. Jedna wielka porażka :/


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020527 przez koticz
Moja gin ni zapisała ze norma na czczo jest do 100 a po 2h do 153 tak ze lapiesz sie bez problemu.Ja wyniki mam jutro do odebrania.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020537 przez lena20
wietrzyca-no ja szczupla nie bylam i nie jestem hehe mialam troche brzucha heh teraz mi sie zacznie jakos 25ckoniec 5 msc no i mam brzuszek juz do tego boczki tez,mam nadzieje ze jest wszystko dobrze :) a pulsowanie w brzuchu czuje ale nie zawsze codziennie,to jest normalne tesciowa tak gadala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020549 przez Wietrzyca
Lena, mi boczki nie urosly :P brzuch tylko. Ale wiesz, mam kolezanke, ktora w 5mscu nie miala w ogole brzucha - zaskoczona bylam, jak mi powiedziala o swojej ciazy. Takze brzuch to nie wyznacznik tego, czy jest dobrze, czy nie. Niektore ciaze takie po prostu sa ;) Nic sie nie przejmuj, jeszcze sie doczekasz duzego brzucha :D

natB, u mnie dzisiaj w kościółku była modlitwa za wszystkie mamy, co pod serduszkiem mają dzieciątka, żeby się zdrowe urodziły, i myślałam o Tobie. Trzymam jutro kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020552 przez Mamusia
O jak mnie tu dawno nie bylo przeczytalam juz wszystko co i jak...
Odnośnie wózka to ja mam po małej TAKO Jumper zielono czarny bardzo wygodny...
A jeżeli chodzi o tycie w ciazy to dopiero dwa kilo na plusie Ale to dobrze bo przed ciążą wazylam 92 kilo wiec trochę tego mam... hehe A w pierwszej ciąży przytylam 25 kilo wiec teraz nawet cieszę się ze tak wolno mi idzie waga w górę... szybciej schudne po ciąży i karmieniu... :) mala coraz bardziej kopie i jest cudownie.... tylko troche brzuch mi się stawia Ale biorę nospe i przechodzi.... :)

No dobranoc dziewczyny kochane....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020586 przez NatiK
Hejka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020600 przez Heathera
Hej Wy też wczoraj nie mogłyście wejść na forum ? Ja próbowałam cały dzień i nie mogłam....



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020617 przez Wietrzyca
tak, ja tez nie moglam wejsc. W niedziele w nocy juz nie dzialalo.

Jak tam dziewczynki sie czujecie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020623 przez NatiK
Ja tez nie mogłam się zalogować od paru dni śle dobrze ze juz działa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020628 przez Wietrzyca
dokładnie, jak bez ręki :P

Przyszedł dzisiaj wózek :) Jestem zachwycona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020641 przez Pumcia
Ja też miałam problem z wejściem, przestraszylam się ze zamknęli forum :/

Nat 3maj się Kochana, nie mogę przestać myśleć o Tobie i Helence :( . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020643 przez Anielka00
W końcu można się zalogowąc na forum ;)
Pumcia bardzo proszę o dopisanie mnie do listy - dziewczynka, termin 1 kwietnia :D
Nat - jak wizyta? Odezwij się kochana

Dzisiaj byłam na badaniu krwi, w tym obciażenie glukozą.. :sick: jakoś przeżyłam, choć było ciężko :D Nigdy więcej, za żadne skarby tego nie powtórzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl