BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 4 miesiąc temu #1021113 przez Wietrzyca
NatB, fantastyczne wiadomości. Od razu przeczytałam o Helence mężowi. Modlimy się za Was. :) bardzo się cieszę z takiego powodu Waszej radości!

Po zdjęciu Helenki jeszcze bardziej zachorowałam na to usg - śliczna dziewczyna! :) cieszę się, że się zapisalismy.

Co do zgody gina na ćwiczenia: mój (ten "nowy") powiedział, że jak najbardziej basen, gimnastyka, pilates, chodzenie po bieżni - są ok i mnie do tego bardzo zachęca. Ale pisemnie mi zdnej zgody nie da na nic, bo nie może brać odpowiedzialności za program ćwiczeń, którego nie zna. Dlatego znalazłam ćwiczenia dla ciezarnych prowadzone przez fizjoterapeutki, które nie wymagają takiego. Dzwoniłam tam i sprawdzałam, nic mi o zaświadczeniu nie mówiły. A program jest na zasadzie relaksu, oddechu, gimnastyki- bez butów! :P Do tego mają osobny blok na ćwiczenie mięśni dna miednicy. Pójdę - ocenię :)

Mikulinka, no to masz niejadka. Dobrze, że masz też na niego sposoby! :)

I zamówiłam ma allegro wszystkie materiały na minky, jak przyjdą, to będę szyć :) zrobię jeden większy i dwa mniejsze do wózka. Pochwalę się, jak będą gotowe za parę dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021119 przez natB
wietrzycaano widzisz, co ćwiczenia to może inne... u nas taki dziwny wymóg był, że musiałam mieć zaświadczenie od gin, że ciąża przebiega bez komplikacji... i że nie jestem na żadnych lekach.. a byłam długo na duphastonie...
A co do minky super sprawa :) pochwal się koniecznie :)... ja dziś chciałam małej zamówić otulacz z bambusa z la millou, ale nie ma tego wzoru co chciałam... muszę poszukać w sklepie... chcę, żeby miała coś swojego, jak już po urodzeniu trafi na oddział neonatologii... mam nadzieję, że będzie mogła go tam mieć... i to wszystko z zakupów na dzień dzisiejszy :)

A usg mówię Ci świetna pamiątka :) będziecie na pewno zadowoleni :)... dziś mam dzień lenia, odpoczywam w łóżku heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021126 przez Mikulinka
Kura twarz..
A ja tak naszrajbowalam sie .. pist taki stezelilam a tu marne zadanie ....
Fajnie no nic ...
NatB zarabista wiadomosc kciuki nadal sa Helenka wiesz ze jestes wyjstkowa kobietka maly Wielki cudzie pokaz wszystkim jak Wielka jestes
Wczoraj mojej bliskiej kumpli z grupy wcześniaków syn (brat bliźniak mojego Adama) trafił do szpitala .. co mnie bardzo smuci .... czekam na wieści od niej ....
M. Poleciał znów do banku .. cholera jak trudno się łatwo kredyt ...
Zaczynam się rozglądać za wyprawka dla małej. Parę rzeczy zamówiłam ( jestem w trakcie realizacji ) . Dziś mi dokuczal od rana bol kręgosłupa I już mi się ciepło robiło ... :S
Jak mi ze żre prosta to Strzelce Focha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021127 przez Mikulinka
Ten tel mnie doprowadzi do szału ... pisze jak jakaś ulomna :laugh: .. corka komp zblokowala wiec piszu z telefonu ...
Udany wypad do sali zabaw ..
( tak do tej pory się bał i płakał )
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021133 przez Heathera
NatB swietna wiadomość :))
U nas tej nocy było juz lepiej. Synek obudził się dwa razy z placzem ale na krótko. Raz na siku i raz żeby się napić. Na szczęście bo juz się bałam że będzie powtórka z rozrywki. Za dużo wrażeń w święta miał i wiem ze cos było ze z bratem starszym o duchach rozmawiali wiec pewnie stąd te fazy. Ale nikonu nie życzę takich nocy niewyspanych i strachu co się z dzieckiem dzieje :/



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021138 przez natB
mikulinka a ile Twój synuś ma? Przepraszam, że pominąlam info z którego tygodnia jest?
3mam kciuki za malucha, okropne są choroby dzieci coś strasznego..
U nas sala zabaw to iistna,, oaza,, szaleństw zwłaszcza ze starszym kuzynostwem heh :D sam to tak nie szaleje, jak z nimi...

heather no i widzisz duchy to było to. Oby kolejne noce były już spokojniejsze ;)

A ja po 6 jadłam 1 śniadanie, teraz musiałam wsunąć drugie, na obiad rosół, ale nie wiem czy się skuszę, bo mnie ostatnio ciągle po nim mdli. Chyba za tłuste..

Dziś na kolacje zrobię chyba tarty z jajkiem, boczkiem, pomidorem i serem mniam :D

mikulinka mnie wyjątkowa robi moja Helenka, która jeszcze wszystkim pokaże jaka jest dzielna i waleczna! :)
Podziękowania: Heathera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021149 przez studentka dietetyki
Zwracam się z prośbą do przyszłych mam o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :)
link:
www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021159 przez Mikulinka
NatB mój ma dokładnie 30 miesięcy urodzeniowych .. ( ur. 36 tc) ale tej koleżanki synek choć też ma 30 miesięcy urodzeniowych ( ur. 24 tc i ważył 600 g) inna zupełnie bajka uwierz mi .... wcześniak to nie tylko dziecko mniejsze wagowo .... to szereg problemów zdrowotnych które ciągną się lub wychodzą na jaw nagle .... to trudniejsze leczenie " normalnych chorób " .. tak po cichu to jest szansa na kredyt .... ( serce wali żeby się udało ... bo perspektywa mieszkania na 48 m mnie przeraża ...) Właśnie tatusia wygnałam z dzieciakami na basen .. niech łapie kontakt z dziećmi.... ( on sam z siebie to tak ciężko myślący .... eh ) Co do rozwoju synka to u nas jest widoczna przepaść miedzy dziećmi "donoszonymi " a synem ... chodzi o rozwój komunikacje ... zobaczymy co powie pediatra .... chwilowo daje CZAS do 3 rż. jeśli nic się nie ruszy to rehabilitacja wznowiona będzie. ( choć poprzednio jak trafiliśmy to z paru rzeczy udało nam się wyjść .... ale logopeda w wieku 1.rz. która kazała mu mówić i pokazywać gdzie kura i gdzie kurczak to porażka totalna była .... to samo pedagog psycholog ..... doklejali etykietki typu Adhd ... ) A on po prostu nie był zainteresowany tym co mu pokazywały i kazały robić .... wtedy w ogóle nie skupiał się na jednej rzeczy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021162 przez lena20
hej jak tam u was?
jak z ruchami w brzuszkach waszych?ja czulam zawsze codziennie mocniej,a od wczoraj jakos pare razy tylko przez caly dzien i delikatnie i chwilowe tak samo dzis.chyba to normalne jest bo lejarz tak moiwl mi ze to normalne bd ze pod koniec ciazy bd czesciej i wgl,wy tez tak macie? ja mam jakos 25tydz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021169 przez NatiK
natB super wiadomość!!! :) trzymam kciuki dalej za Was!!! Usg super! Ja dzisiaj idę i jak wrócę to się też wam pochwalę:P nie martw się bo ja też nie ćwiczę a chętnie bym coś ze sobą zrobiła ale zakaz to zakaz...po urodzeniu sobie odbijemy :)

lena20 ruchy są!młody mi daje znac najbardziej kolo 23-24 mały imprezowiczko hehe ;)

Heathera życzę spokojnych kolejnych nocek!!! Oby zadne koszmary się już synciowi nie śnily!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021189 przez lena20
no ja mam andzieje ze jest wszystko wporzadku i ze tez bd czula moncniej,bo od wczoraj to mam delikatne chwilowe i rzadko no,,i sie zmartwilam az,,ale mama mowi ze maly spi i rosnie he

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021222 przez Wietrzyca
Hej Lena, chwilę Cie nie było.
Ja też czuje raz mocniej, raz rzadziej. Taki urok :) mała robi co chce, ale faktycznie 22:00-23:30 to zdecydowanie jej pora :P

NatiK, koniecznie się pochwal jak wrócisz!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021233 przez Heathera
Mikulinka też wiem co to wcześniactwo. Moja siostra urodziła synka pierwszego w 32 tygodniu a drugiego w 30. Obaj leżeli miesiąc w inkubatorze. Ogólnie pierwszy teraz jest zdrowy tylko okulary nosi plusy i ma 7 lat, a drugi ma 3 lata miał rehabilitacje na nogi bo jak zaczął chodzić to nogi stawiał jak kowboj. No i ma niepełnosprawność bo niedosłyszy i nosi aparaty do tego chodzi do logopedy bo jak dziecko od małego nie słyszy to trzeba ćwiczyć żeby nauczyło się mówić, na szczęście z mową jest ok i dobrze się rozwija.

A ja już wiem jaki będę miała wózek bo pytałam szwagierki. To będzie X-LANDER XQ 3 w 1 wozki-dzieciece.pl/shop_item/1436/x-land...eboko-spacerowy.html :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1021236 przez lena20
hej wietrzyca no ja czulam mocno ale od wczoraj to mniej ,delikatnie i rzadko,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1021239 przez NatiK
Oto moje 640 g szczęścia :) bardzo ruchliwe i wstydliwe bo nie chciał się sfotografować ale jakoś się udało hehe

lena20 zjedz coś słodkiego :)

Heathera ładny ten wózek, ja też mam x-landera ale x- pulse :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl