BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1026214 przez lena20
no mam diete jem wszystko tam co jest podane w przykladach i 5 posilkow dziennie,cukier mam narazie ok,,a nawet nie raz zdaza sie ze maly mam,no ale okaz esie co dalej bd,,ta pani nie potrafila mi nic powiedziec wie ej powiedziala takim glosem donosnym ze wszystko mam w ksiazce i czego jeszcz enie rozumiem,a w ksieazce jest rozpisane na 8 posilkow,ale jem to co ona mi pozwolila i to co tam pisz emniej wiecej,,,wizyte mam w lutym chyba ze bd cos zle to mam wczesniej przyjsc,ae mam andieje ze wszystko dobrze bedzie i z ewyniki tez beda dobre,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026215 przez lena20
godziny tez jem o tych samych ale dzis to inaczej jadlam bo wytrzymac nie moglam chybze ze zlosci i z zdenerwowoania bo ciagle bylam glodna,,nie umiem sobie z tym jakos poradzic nie wiem czemu,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026216 przez Mikulinka
Lena20 to z czym masz problem pisz może pomogę ? Lena wiem ze trudno czasem zapanować jeszcze w ciąży nad jedzeniem a jak ktoś już ma skłonność do zajadania stresów ( czyt. ja !!!!!) no to już walka z wiatrakami ... Więc jeśli masz gorszy dzień idz na spacer ( chodzić możesz ... nie ma to być bieg forsowanie się ale jeśli " zjesz za dużo " cukier skoczy wiec trzeba go "spalić ' wiec ruch !!!!) ja jak już pisałam większość czasu musiałam być w szpitalu i leżeć ..ze względu na szyjkę .... a z drugiej strony cukrzyca i ruch ... wiec chodziłam po schodach a jeśli pogoda pozwalała wychodziłam przed szpitalny ogródek park czy jak to to nazwać .... pilnowałam się wiesz ze pewne rzeczy są dozwolone i tych możesz jeść bezkarnie duzooooooooooo ... uważaj na te wysokim indeksem.... z tego co pamiętam to ja miałam 2 śniadania * obiad *podwieczorek i 2 kolacje ( pierwszy posiłek o 10 a ostatni o 22) trzymam kciuki i pisz jak sobie radzisz :)


a tu ze sroki dla ułatwienia mam nadzieje ... www.srokao.pl/2014/10/pielegnacja-niemowlecia.html ( dalej wertuję i notuje :P )
a pro po prania ciuszków .... to warte przeczytania ... www.srokao.pl/2013/04/analiza-proszki-i-pyny-do-prania.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026217 przez lena20
ogolnie z tym wszystkim sobie poradzic nie moge,zalamalam sie troche ta cukrzyca,dieta,ogolnie chodzi o to,ze np nie wiem co jesc na obiad zeby cukry byly w normie,bo ostatnio od 2 dni to mi skaja w dol,ale na ogol mam dobry cukier z tych pomiarow bo sie mieszcze w normach,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026219 przez Mikulinka
no to mam pytanie .. czy dietetyczka ustaliła ci ile punktów możesz zjeść na dane posiłki ? np. 2 pn sniadanie 1 2 sniadanie ... i według tego schematu lecisz .... każdy produkt który przygotowujesz (NIESTETY TRZEBA WAZYĆ ) MASZ WAGĘ ? najlepiej chleb razowy ... 1 kromka do teko chyba 1/2 łyzezki masła ( lub tyle by lekko zakryc dziurki w chlebie .. wędlina chuda np. drobiowa serki chude ... pomidory rzodkiewki ogórki owoc ... ) obiad .. zupy bez smietany ewentualnie zabielone mlekiem chudym i zjadasz tej zupy z makaronem ryzem ziemniakami ( wysoki indeks ) szklankę czyli 250 ml ... drugie danie to np. 1 ziemniak mięso chude gotowane ( pulpety ... ) i surówki lub gotowane warzywa ale sprawdzaj i waż wszystko ... z napojów dużo wody kawa herbata bez cukru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026220 przez lena20
no tak,jem 1 sniadanie i 2 sniadanie,obiad podwieczorek i kolacja,i przed snem jeszcze mam zjesc,na sniadanie mam np 3 kromki chleb z wedlina i warzywami,na 2 sniadanie 2 kanapli lub kanapke i owoc,obia dto roznie jak za duzo zjem to za duzo wychodzi ,,,nie moge sb z obiadami poradzic ostatnio nie wiem czemu,bo zjem i po godz mam wynik np 90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026221 przez NatiK
Hej :)
My mamy się dobrze 2 dni dochodzilam do siebie po szpitalu masakra jakaś..ale na szczęście jest juz ok :) prasowanie ciuszków jak leży tak leży coś nie mogę się zebrać...ja ciuszki mam id 62 kupione...na wyjścia polarowy kombinezon...wyprawka prawie gotowa (brakuje lozeczka i akcesoriów do niego i jakiś drobiazgów jak wanienka, odciągnąć do noska,laktator )...w sobotę ikea wiec mam nadzieje ze zakupy się udadza :)

natB 3mam kciuki żeby się wszystko dobrze ułożyło!!!jestem z wami!!!po burzy zawsze wychodzi słońce!!!!

Dziewczyny was też tak zgaga męczy?

lena20 ojj bidulko współczuję!moja koleżanka miała cukrzycę i się mordowala z jedzeniem i mierzenie...dowiem się czy nie ma jakiejś diety to prześlę ci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026222 przez Mikulinka
to weź może mniejsze porcje tych produktów/ potraw z wysokim wskaźnikiem cukru ... uważaj na sosy .. no i ruch ruch ruch ... ja zjadałam posiłek i chodziłam i wracałam na mierzenie cukru i zapisywałam ... troszkę to trwało zanim załapałam ale tak jak pisałam u mnie skończyło się na insulinie jeszcze ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026223 przez Mikulinka
NatiK super ze w domciu
Przy cukrzycy nie ma jako takiej diety ... jest schemat jak postępować a dietę ustala się indywidualnie dla pacjenta w zależności od stopnia cukrzycy ( wysokości cukrów ) nie mogę podać mojego schematu Lenie np.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026230 przez lena20
natik ok,no ja juz nie mam sily do tego jem normalnie i mniej wiecej tak jak tam pisze,ale obiady ? masakra jest bo nie chce mi sie osobno codziennie gotowc..na dwa dania,dzis mialam ogorkowa i do tego kasze z kapusta kiszona i miesem z ndyka i wyszlo mi 90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026231 przez lena20
jeszcze dodam,ze na badania glukozy poszlam odrazu po siwtach najadlam sie slodkosci dzien wczesniej tez,i sie zastanawiam czy nie isc prywatnie i zobaczyc ile teraz wyjdzie itp...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026233 przez Mikulinka
Lena napisze jak podłoże Adasia spac bo teraz jeszcze wannie się chlapie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026249 przez Mikulinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026258 przez Wietrzyca
Dzieńdobry :) miłego dnia!

Jak spalyscie? Ja standardowo raz na sik, a tak to nawet przespałam. I mam od rana lenia dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026259 przez Pumcia
Hejka :whistle: a ja właśnie słabo spałam, przewalalam się z boku na bok a teraz lecę zarejestrować się jako bezrobotna :sick: uwielbiam urzędy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl