BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1026351 przez Heathera
Mamusia no to może nie będzie tak źle :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026380 przez Mamusia
Też mam taką nadzieję ;)

Jak Wam nocka minęła?? Ja nawet się wyspalam nie bylo tragedii.... zaraz ide z Adaliaidę dwór może uda się nam puścić latawiec bo wieje jak cholera....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026383 przez Mikulinka
Serwus. .. ja pół nocy zgagowo ... no ni walczę z przeziebieniem .. na ta chwilę ogarniam śniadanie później tradycjnie spacer zakupy obiad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026402 przez Wietrzyca
Hej Dziewczynki :)

natB, śliczne zdjęcie wrzuciłaś na owulkach, z ciążą Ci do twarzy widać :)
Mikulinka, jak Twoje przeziębienie? Dajesz radę?
Mamusia, zróbcie jakieś zdjęcia :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Jechaliśmy autostradą wczoraj po południu i normalnie było cudnie widać w pewnym momencie Tatry. Tak mi się gór zachciało. Muszę męża namówić na jakiś weekendowy wyjazd do chatki z widokiem, bo normalnie nie wytrzymam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026414 przez Mamusia
wietrzyca ale jakie zdjecia.... jezeli z latawca to za późno....
No wrocilismy z zakupów już mam wszystko kupione z kosmetyków... mogę rodzić..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026418 przez Mikulinka
Wietrzyca daje rade .. choć zaczęłam popołudniowe drzemki ..chyba odsypiam tulanie się noce .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026438 przez Wietrzyca
Mamusia, No o latawce chodziło :P

Mikulinka, ale dzisiaj chyba taki dzień, bo ja umieralam że zmęczenia. Kuruj się, no i nie daj się temu chorobsku!

A ja byłam dzisiaj z siostra w tesco, i oto wyprzedaże: :)


A to od cioci dla Zosi


I nie różowe :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026445 przez Mikulinka
Wietrzyca Wielkie WoW... ja chyba zaraz się położę ( dopiero ) .. zrobiłam dzieciakom na jutro z serka homogenizowanego racuchy ... i tak mnie krzyż rozbolał w momencie i po nodze ból poleciał ze siedzę bo taka pozycja najwygodniejsza ( ale to taki bol jak przy okresie ) .... teraz troszkę lepiej choć jeszcze boli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026447 przez natB
U nas poprzednia nocka ciężka, Wład nam wymiotowal, cała noc praktycznie nie spał, a my razem z nim... Wczoraj byliśmy u szwagierki pokładal się na kanapie, płakał no i krew mu poleciała z buzki... I wyszło, co było przyczyną jego dolegliwości wychodzące piątki na dole, biedaczek się męczył... Dałam mu nurofen i śpi do teraz, od 20 wieczora...Mam nadzieja, że będzie dziś lepiej...pierwszy raz tak przechodzi ząbkowanie kosmos... Mało w ogóle, co zjadł...


wietrzyca Piękne ciuszki :).. Ja dziś zmobilizuje męża, żeby zniósł mi karty z Władka ubrankami, bo szukam laktatora i znaleźć nie mogę :( a zamówiłam juz części wymienne

wietrzyca ale z Ciebie dobra synowa heh:P ja to mojej nic nie upieke :D ot taka jestem wredna :P... Co do gór Jeery tez bym pojechała, mieliśmy być w zeszłym tygodniu, ale wszystkie plany nam się pokrzyzowaly eh... Odbijemy sobie latem mam nadzieje...

Jak juz wspomnialas o zdjęciu to wrzucam :) witam w 32 tygodniu :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026472 przez Wietrzyca
NatB, o jaki kosmos z tymi piatkami, rany. Mam nadzieję że najgorsza noc za Wami i już będzie lepiej.

Jestem dobra synowa, bo wszyscy mamy czas i warunki, żeby się za sobą stesknic :)

A Ty masz laktator medela, dobrze pamiętam? No ja też muszę do takiego części dokupić, pewnie na allegro poszukam.

Mikulinka, wyspalas się choć trochę? Jak Twoje plecy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026477 przez natB
Wietrzyca taaak :) ja mam medela mini electric :)... stąd zamawiałam części zamienne :) allegro.pl/zaworek-membrana-zestaw-czesc...ela-i5948778435.html tam jest jeszcze lejek :) i taka część łącząca :)... no i zamówiłam już sobie herbatkę z medeli na zwiększenie pokarmu :) parcie mam niesamowite na karmienie, wszystko dla dobra Helenki :)
No kosmos... ale mały spał do 8:20 :D i jest jak nowo narodzony :).. jedziemy dziś na basen :) znaczy się, ja ze szwagierką będziemy pić kawę, a maluchy z chłopami do wody :)... oby małemu się spodobało, bo daaaawno nie byliśmy na basenie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026480 przez Mikulinka
Cześć dziewczyny ...
Wietrzyca No nocka taka sobie jeszcze rano mi bol towarzyszył teraz jest lepiej . 5 są mega bolesne my juz mamy to za sobą ale szły 4 na raz ...
NatB Współczuję bólu dzieci mega wielkie są człowiek dorosły prędzej by sobie w głowę strzelił .. serio ja na all zamawialam żel super nam.pomógł w kryzysie ... nasze dostępne środki apteczne polegly przy 5
Dużo sił dla Was . Kiedyś wyjdą 5 ...
ŚLicznie wygladacie ... :woohoo:
....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026517 przez Mamusia
natb ślicznie wyglądasz.... :)

My już po kąpieli teraz czas na czytanie.... powoli książka mi sie kończy kolejna hehe.... dzisiaj pozwoliłam sobie na odpoczynek w wannie... było super cieplutka woda i teraz brzuch mnie boli dołem.... wizytę mam dopiero 15 lutego ciekawe jak tam moja szyjka hehe :)

Miłego wieczora dziewczynki....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026550 przez Wietrzyca
NatB, no dostałam od siostry dokładnie taki sam laktator! właśnie muszę sobie do niego dokupić wszystkie te części, dziękuję za linka :)
Też mam parcie na pierś, mam nadzieję, że się uda.
Jak było na basenie? :)

Mamusia, a co czytacie? rozumiem, że z małą :)

A ja dostałam jeszcze nianie elektryczna od siostry (mówiłam Wam wcześniej, że ma dwie, drugą dostali w prezencie), motorolla mbp11 . Będziemy się bawić w najbliższym czasie, coby przetestować :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026553 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


wietrzyca my mamy nianię angel care i sobie nie wyobrażam na prawdę jej nie mieć... zresztą mamy teraz problem, bo niania elekt. jest dalej używana do Władka pokoju i do małej chyba będziemy musieli kupić nową :P :P... zobaczymy, jak to wyjdzie w praniu heh :)... baardzo sobie chwalę ten zakup :) najlepsza nasza inwestycja :)...

mikulinkaWładkowi tylko nurofen pomaga w ekstremalnych momentach...

W dodatku baardzo mało nam je, apetyt do bani, a i tak już jest szczuplutki, jak na swój wiek i swój wzrost... zresztą wyszła mu niedowaga na bilansie... muszę się nauczyć gotować zupy... dosłownie ja oprócz rosołu, pomidorowej nic więcej nie potrafię :( beznadziejna dosłownie jestem euh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl