BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025919 przez Pumcia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


No pewnie, jeśli masz od kogo pożyczyć to ja bym skorzystała skoro Ci się taka wielkość nie przyda - ja na siłownię jak chodziłam to mam fajna, sredniej wielkości więc będzie idealna do szpitala. A nawet ma 3 takie - uroki pracy kiedyś w sklepach sportowych :P
Koniecznie daj znac jak po wizycie :side: mimo formalności :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025923 przez Wietrzyca
Pumcia, przepiękne te koszule! Nie są takie okropne fuj babciowe, tylko naprawdę ładne :)
Ja torbę na siłownię mam taką cienką, z decathlonu, po złożeniu mieści się w dłoni :P Jest mega lekka i wygodna na siłownię, ale jej do szpitala nie wezmę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025927 przez Pumcia
He he he no do szpitala . . . chociaż kto co woli :) ja mam 2 skórzane i jedną z materiału :)
No właśnie koszule do szpitala nie sa ładne, chciałam takie których nie będę wstydziła się gdzies jeszcze nałożyć - np na jakiś wyjazd z dzieckiem :) a poza tym kto wie, może niedługo drugie maleństwo nam się uda wyczarować to wiele rzeczy chciałabym miec już załatwionych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025953 przez Mikulinka
Oj Pumcia czepiasz się ładne są I kropka.
A to niespodzianka jak sie rozochocilas :woohoo: :laugh: :silly:
No ale idź za ciosem odchowasz I z głowy a nie tak jak mi ... siwy łeb I pieluchy :dry: :laugh: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026004 przez Pumcia
:evil: Mikulinka mi siwe by też już wyszły, żeby nie ten blond łeb :whistle: póżno zaczełam bo 31 mam i to moje pierwsze więc co mi zostało :woohoo:
He he nie czepiam się, jak ktoś chce to może i z reklamówką biedronki przyjść - mi nic do tego :evil: :evil: :evil: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :whistle: :whistle: :whistle: :P :laugh: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026005 przez Mikulinka
Pumcia ja też się zbytnio nierwałam cvvccvvccçxž sorki pisze tel razem z młodym
B7p3w5uetylsfulfhsfjlxgfxmufzfzzhgh#d&-&$-&$-/&'/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026015 przez Pumcia
hehe he no tak - żebyś nie była w ciązy to pomyślałabym . . . :lol:
A jakie najlepiej rozmiary kupić dziecięcych rzeczy ? Kurde bo mam już trochę 56-62, kilka 68, 74 a nawet 80. Kurde nie wiem, a chciałabym od kogoś pakę zamówić . . . Jak Wy dziewczyny kupujecie ?Zgłupiałam, bo siostrze się urodził synek 60 cm prawie 4 kg a nakłada mu rzeczy na 56 i są idealne a nawet niektóre za duże ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026019 przez Mikulinka
Pumcia ja kupuje 56 62 68 ... na pierwszy rzut .... ( u mnie małe dzieci się rodziły ) ... ja sporo z olx wyszukuje ... od laski z fb tez trochę wybrałam ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
1 czapeczkę mam zaklepaną nad kombinezonem mysle .... zobaczę co przyjdzie zrobię liste i będę odhaczać ... ( bo córka w maju urodzona a syn w czerwcu wiec odpadały kombinezony ale teraz to nie wiem głupa już jestem ...) ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026037 przez Pumcia
No właśnie jak też się zastanawiam co z grubszymi rzeczami typu kombinezon, bluzy albo rzeczy z welurku. Dobrze jest to mieć na stanie ale czy się przydadzą ? A nie oszukujmy się są najdroższe - szkoda, że nie można przewidzieć pogody w kwietniu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026063 przez Mikulinka
No właśnie też myślałam o jakimś dresiku Z weluru. Kombinezon jakiś lekki ... A czapeczek ile ? Cholera ja to powinnam.mieć obcykane A ja jak pierworodka :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026072 przez koticz
ja mam dla Jonka kombinezon z polaru chyba nawet ze dwa wiecej nie kupuje ale ja mam termin na 27.04 na a na pierwsze spacery to u tak dopiero w maju bedziemy wychodzic wiec nie kupuje grubych kombinezonow.Jakis welurowy dres planuje kupic bo wieczorami to juz bedzie raczej chłodno.co do czapek to nie wiem ale nie kupuje za duzo poki co mam jedna taka bawelniana cienka i sorki ale te chlopiece czapki sa brzydkie jakies,nic mi sie nie podoba..
ja na wyjście ze szpitala przygotuje body z krótkim rekawem i bluzke z długim,jakies rajtuzy i ten polarowy kombinezon plus oczywiscie koc (choc jeszcze nie mam zadnego)

Wzielam na wzor wietrzyce i planuje uszyć z pomoca tesciowej koce dzieciom zdecydowalam ze wzor na kocach bedzie taki sam i pasuja mi tylko zygzaki corce zolte z zoltym minky,synowi szare z szarym minky.kiedys za x lat byc moze beda mieli wspolny pokoj ktory mam w glowie w kolorach zolty,szary,czarny i bialy wiec koce uszyjemy juz pod kolor :)

Ja kupuje ciuszki tylko w rozmiarze 62 te "domowe"ktore beda z Jagody sa w r.62/68 74 i 80 to jeszcze dlugo dlugo nie beda potrzebne :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026082 przez Wietrzyca
Ja z cieplejszych to mam pajace od siostry grubsze, takie kombizoniki. I tak jak Koticz, na spacery dopiero w maju, jak nam się uda do końca kwietnia urodzić w ogóle :P

No ale w kwietniu... trochę zimy, trochę lata. Nie przewidzimy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026083 przez Heathera
Hejoo z rana :) Ja tam się czujecie? Ktoś dzisiaj wizytuje ? Jakie plany ? Ja dziś wstałam wcześniej bo sobie zaplanowałam pranie i prasowanie ubranek :) A jeszcze pochwale się fotkami bo zrobiłam po malowaniu

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026084 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026085 przez natB

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl