BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1026725 przez natB
wietrzyca no u nad niestety same D i E zostały. Taaaaakie wielgasnr :D na moje duże C to niestety dużo za duże heh :)..
Wład dzisiaj ma balik w żłobku, rano juz zrobił histerie. Bo nie chciał założyć chustki omg... A gdzie tu kapelusz i odznaka yhm...

A ja dziś mam wizyte u gin na 16:40 zleci mi całe popołudnie i wieczór ueh :P... Ciekawa jestem ile mała urosła i jak tam moje podwozie hehe :P...

heather no gin powinien pomóc... Oby było już lepiej...

A ja dziś na obiad robie duszone ziemniaczki i puplepciki w sosie koperkowym! Mniam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026791 przez Heathera
Dzięki że pytacie. Tamte oko trochę lepiej przynajmniej tak nie ropieje chociaz dalej mega czerwone. Za to po nocy drugie tez zaczęło ropieje i czerwone się trochę zrobiło. Z tego co wyczytałam na necie to pewnie zapalenie spojówek. Dziś na 16 idę do gina i zobaczę co powie. I się boje że synka mogłam tym zarazić :/ mam nadzieje ze nie.

Z tymi ubraniami z lidla przynajmniej dla dzieci to zawsze mi się wydaja trochę wiejsze niz maja rozmiarów ke



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026794 przez Heathera
Trochę mi net przerywa chyba przez wiatr

NatB to napisz po wizycie co i jak :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026829 przez Heathera
Dwustronne zapalenie spojówek. Dostałam kropelki 3 razy na dzień a na noc maść



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026833 przez Wietrzyca
Ojoj, Heathera, biedulko! mój mąż to miał niedawno. teraz już będzie tylko lepiej!

A jak po wizytach?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026877 przez Mikulinka
Halo...
Dziś mam intensywny dzień za sobą. Hasło przewodnie uzupełnić braki w domu....
Heathera kuruj się kochana ...
NatB jakie wieści ?
NatiK A Ty też cicho siedzisz ..?.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dobrej nocy kwietniowki muszę zregenerować się ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026881 przez natB
Jestem i ja po wydelegowalam chłopaków, zjadłam śniadanie i leżę ;)

Po wizycie chyba dobrze ;) ja jeżdżę do mojej gin na ktg, ciśnienie i usg... Wszystko według niej jest ok, mała rośnie waży ok 1530 gr ;) także jakby urosła :).. Jesteśmy bliżej magicznych2 kg <3, co mnie bardzo cieszy ;).. Podwozia nie sprawdzała, bo w sumie tydz. Temu w szpitalu ni sprawdzali, a za 11 dni znowu Łódź ;).. Takie te pomiary usg są mega zróżnicowane... Ja juz nawet ich nie analizuje ;) bo cześć mała ma dalej na etapie 29 tydz. A cześć na 32-34 tydz. Także nie wiem o co chodzi... Chybaa, że ciężko ją wymierzyć, bo jest ruchliwa...


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


heather oj bardzo współczuję, kuruj się... Oby leki szybko pomogły i żeby synek nie dopadło to zapalenie...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026886 przez Mikulinka
Ja się witam z rana ...
Pierwsze co .. NatB superrrrrr !!!!!
ale się cieszę normalnie jakbym wygrała w totka ... kolejny krok do przodu ... no 2 magiczna jest :D
ma moc ... a tymi różnicami to się nie przejmuj ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

no to dalej trzymamy kciukasy oby więcej takich wieści :D
a ja odespałam wczorajsze zakupy i dziś prawie normalnie chodzę... plany na dziś ... spacer jakiś z młodym ... obiad .. czyli standardowo ....
Heathera jak dziś patrzysz na świat ?
Pumcia halo pochłonęły cię te zakupy ? zamknęli w sklepie ?
Wietrzyca a co u Ciebie ?
Karii
Mamusia
Lena
NatiK
Marta
Anielka
Joanna
Marta
Anielka
Koticz
Blondi
Justyś

Jeny dziewczyny dawać znaki życia ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026887 przez natB
No właśnie dziewczyny gdzieś pouciekaly?!

Sprzęt sprzętem dokładnie, ja tam się nie przejmuje.. Ale w tej ciąży to na prawdę wychodzą hocki klocki :D.. Sorry dziewczyny waga małej mi się pomylił :P 1479 gr :P no ale to lepsze nic pomiary sprzed tygodnia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026893 przez Wietrzyca
Hej Dziewczyny, żyję, melduje się :laugh:

Nie mogłam się ułożyc do spania, krecilam się, ale o dziwo szybko zasnęłam. Wyspana, rano i tak nie mogłam się dobudzic. :P

NatB, te pomiary to są orientacyjne i tak je trzeba traktować. My też ostatnio mieliśmy jakieś tam różnice. A Siostrze na finiszu zmierzyli 4kg, a de facto dzieć był 4.600, no to mega duża różnica!
Prawda jest taka, że zaznaczy się lekarzowi na monitorze 1 mm w jedną lub druga i już są rozbieżności. Dopóki nie są one wielkie, jest to traktowane jako błąd pomiaru. I czytałam też, że im starsza ciąża, tym te rozbieżności mogą być większe. Także nie martw się na zapas :) magiczne 2kg coraz bliżej!

Mikulinka, pochwal się tymi zakupami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026905 przez Mikulinka
Wczorajsze zakupy to domowe tylko...
Sama robie bo przecież mojego M więcej nie ma niż jest ... A ja niestety jestem z tych bez prawka ... więc to trwa Ale co ruch jest nie :P
Na paczkę czekam I to nie jena jak wszystko dotrze to zrobie zdjęcia sama jestem ciekawa jak to wygląda w realu ...
A w empiku zamówiłam prześcieradła i pieluchy .. też czekam ... miałam fajne przescieradla ( komp. Poscieli .. i spiworek fobeozka/ sanek ) ze sklepu edisa. Ale nie ma ... A fajna frota gruba gęsta nic się z Tym nie dzieje ... jedynie co to plamy po soczkach ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026919 przez Pumcia
Kochane ja jestem w trasie wiec nie mam za bardzo jak pisac - czytac owszem :woohoo: odezwe sie wieczorkiem :)
Mikulinka - mogli by mnie zamknac w jakims fajnym sklepie :P ale bez konsekwencji tez rano wypuścić - oczywiscie z zakupami :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026926 przez Heathera
Wietrzyca Ja dziś zasnąć za bardzo nie mogłam. Położyliśmy się jakoś po 12 bo wczoraj w salonie rzeczy układaliśmy po pomalowaniu, a ja pewnie z godzinę jeszcze w łóżku się kokosiłam. Strasznie mnie plecy bolały ale w takim miejscu jakby nerki. Z moczem jest wszytsko ok, stukałam też w te miejsca to nie bolało (a tak się sprawdza czy nerki chore bo już raz tak miałam) Chyba widocznie mała mi tam na coś naciskała. A jak już zasnęłam to śniło mi się że z mężem byliśmy bezdomnymi, chodziliśmy w takich łachach brudni po sklepach jedzenia szukaliśmy o.O

Z oczami lepiej już nie są aż tak czerwone.
Na razie z synkiem leniuchujemy przed tv, ale zaraz musimy rzeczy z pokoju jego wynosić bo jak mąż wróci to zacznie malować no i obiad zrobić.

natB Fajnie, że wszystko ok. Malutka już spora jest :)

Mikulinka Ty tak nie dźwigaj mocno tych zakupów !

Pumcia a gdzie Ty się wybierasz ?

Wiecie co mi to się wydaje że na forum teraz tak cicho jest przez to że jest ta grupa na fb, bo tam często się pisze a potem na forum to samo bez sensu pisać



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026937 przez natB
heathet spora :D no to mnei podbudowałaś hehe :P... jakoś nie wyobrażam sobie urodzić takiego maleństwa 2-2,5 kg :P Wład miał 3330 gr :D...

Nie wiem, czy zauważyłyście, ale ja sie z grupy na fb wypisałam... bo dla mnie tam było wszystkie takie misz masz... tu jest all bardziej przejrzyste, więc ja tu zostaję :) :)

pumcia kurna w kulki se lecisz :D... odezwij się później eeejj :D

wietrzyca no ja wiem, że mogą być rozbieżności, ale uwierz mi, ze u mnie są mega rozbieżności :P, ale to pewnie dlatego, że ciąże prowadzę i u swojej gin i w Łodzi i potem analizuje wszystko :D

Wiecie ja to mam łeb jak sklep :D... dzisiaj miałam zrobić kalafiorową, a nie kupiłam kalafiora hahahaha :D :D :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026941 przez Wietrzyca
natB, kalafiorowa bez kalafiora troche słaba :P hahaha!
A co do takich maleństw, jako że jestem z siostrą bliźniakami, to wiadomo, że bliźnięta malutkie bywają. Jeszcze to była cesarka przed terminem, moja siostra miała wagę urodzeniową 1.800, a ja 2.700 i tak nas wypuścili do domu ponoć :P. Aleśmy teraz dorodne urosły, nie ma to czy tamto :P

Heathera, jeruniu, ależ masz sny! :)
Mojemu mężowi się sniło ostatnio, że dzwonił do niego prezydent, że kraj trzeba ratować :P hahaha!

Pumcia, Ty to normalnie wpadłaś w szał zakupów i przepadłaś :P Nawet nam zdjęcia załujesz., pięknie.

Mikulinka, jak paczki przyjdą, to też się chwal. :)

Wiecie co, moja mama przytargała mi dużo małych próbek, m.in. bepanthenu z przychodni (jako pielęgniarka szczepi dzieciaki na dzieciach zdrowych w przychodni, już Wam mówiłam chyba kiedyś), ale m. in. przyniosła też taką książeczkę od Nivea Baby, taki poradnik dla rodziców. I są tam luźne kartki zafoliowane, np. Instrukcja krok po kroku, jak kąpać malucha. Albo krok po kroku, jak przewijać, w punktach. Normalnie mój mąż stwierdził, że to jest super instruktaż stanowiskowy i mam mu odpowiednią kartę rozłożyć wszędzie, gdzie trzeba, czyli do łazienki, przy przewijaku, etc :P Hahaha!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl