BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1025800 przez Pumcia
Kwietniówki pewnie latają za wyprawka :woohoo: ja samochód do warsztatu oddałam także nie chce mi się nigdzie dziś jeżdzić :P szukam na allegro co mi jeszcze potrzebne :whistle: piżanki właśnie zamówiłam, bo ponoć dobrze mieć 3 ;/ a kiedy najlepiej torbę pakować do szpitala ? I kurcze nie wiem co robić z rzeczami dla małego - bo rodzę w prywatnej klinice a tu wszystko dziecku zapewniają, ale . . . jak coś będzie nie tak albo nie będzie miejsca to odeślą mnie do szpitala a tam musze mieć. Myślę i myślę . . .

Mikulinka
6 na plusie ? - upał :evil: u mnie 0 i deszcz pada, orła już wywinęłam na szczęście nic poważnego ale szwagierka rękę połamała :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1025801 przez Pumcia
Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
Karii - chłopiec FRANIO
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
MAmusia - dziewczynka
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - dziewczynka ZOSIA 29 kwiecień
Lena - ?
NatiK - chłopiec OLIWIER 23 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - dziewczynka 1 kwiecień
Mikulinka - dziewczynka 30 kwiecień
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień

Jussstyś - chłopiec ADAŚ 15 kwiecień
Blond22 - chłopiec Kubuś 20 kwietnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025826 przez Mikulinka
Ja ..... Ty już lepiej orzlow nie rób . Ja rzeczy dla dziecka tez zawsze pakowałam . Nigdy nie wiesz co bedzie. A tak masz i juz. No chyba ze masz kogos kto dostarczy ci ... ja mam zamiar rodzic w innym miescie ... ale czy sie uda ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Tez jeszcze jestem na etapie szukania " wszystkiego " nadalnmam problem co na wyjscie dla malej ... i jaki rozmiar ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025837 przez Heathera
Hejoo ja cały dzień zajęta sprzątaniem i praniem. Jeszcze została mi kuchnia a potem wezmę prysznic i zrobię deser bo dziś dla męża robię wieczorek z okazji naszych rocznic :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025841 przez Mikulinka
Alloo no ja tez jeszcze sprzatam .. na odpoczynki mała dziś się tak układa że aż pępek boli :dry:
Albo znów tak nisko ze ciagnie w dół :dry: takze sprzatanie na raty dzis ... stosuje się cały czas do przykazu giną i tryb oszczedzajacy wlaczony jest ...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025863 przez Marta1985
Hej jestem :)

ale doła złapałam bo jakoś w lesie ze wszystkim jestem :/

odnośnie ciuszków na wyjście to myślicie że taki pluszowy kombinezon wystarczy ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025867 przez Mikulinka
Marta kurde nie wiem ... kwiecień plecien co przeplata...
dola masz ... Las.... hmmm
Ja to już jakaś dżunglę mam ....
na dzień dzisiejszy to tyle mam co wklejalam zdjęcia
Sama mam ten sam problem co na wyjscie niby ja ostatnia i koniec kwietnia ale kurde nie wiem ...
Może jeszcze jakis kocyk ..
A jaki rozmiar kombinezonu masz ?
A reszta co tak milczy ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025869 przez Marta1985
no własnie nie mam :P muszę kupic :) bartek urodzil sie koniec maja wiec juz cieplo bylo kocyki mam wiec nie problem :) ale mysle ze taki pluszowy straczy - 62 kupie bo 68 to juz dla takiego noworodka raczej za wielkie ....

mobilizuje sie i od jutra dzialam ogarnac chałupke i przygotować liste waznych rzeczy i spraw :) jeszcze wogole wpadłam na jakies forum odnosnie organizacji prac domowych i sobie swoj plan dzialan organizuje .... powiem wam ze strasznie mi on pomaga musze jeszcze go doprecyzować ii bedzie git :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025873 przez Wietrzyca
Ja byłam na zajęciach, przyznam że zmęczylam się dzisiaj. Wszystko mnie boli. :P
Jeszcze mała dziś daje w pęcherz cały czas. Nie wiem, czy to ona, czy faktycznie chce mi się sikac.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Czy Wy już pakujecie torbę? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025881 przez Mikulinka
Marta podziel się tym planem.
Wietrzyca Ja też leżę i kwicze. Do tego gardło mnie napiernicza I zgaga ...
Kombinezony w smyku widziałam i do tego wyprzedaże ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025891 przez Marta1985
Dzień dobry.

Torbę mam przygotowana od listopada w części jak miałam problemy z szyjka muszę dokupić parę rzeczy i dopasować ją do końca wkoncu B)

Planem się podzielę tylko muszę to jeszcze dopracować i spisać ładnie B) ale nauczył mnie systematyczności i codziennie coś zrobię to po ten jest cały czas czysto i nie potrzeba pól soboty na ogarnianie mieszkania B) tylko dużo rzeczy pomaga mi zrobić mąż bo to on w zasadzie gotuje i robi zakupy i nie powiem w sprzątaniu też pomoze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025892 przez natB
Jestem i ja, ale weny brak na pisanie heh :).. my wyprawki nie mamy... nic null zero heh :)

No, a torbę do szpitala pakuję na dniach, będziemy ją wozić już ze sobą, bo czort wie, kiedy mnie czeka poród :whistle: :whistle:

Ja wychodziłam z małym w listopadzie ze szpitala, ciepło nie było, ale położne powiedziały, że na wyjście i tak maluch idzie do auta.. Wład był ubrany w body z długim rękawem, rajstopki, dres welurowy i przykryty był kocem... myślę, że pluszowy kombinezon, jak najbardziej wystarczy... no chyba, że byłby śnieg... co czasem może mieć miejsce, ale nie sądzę :)

Ja też czekam na wypłatę wietrzyca muszę kupić części zamienne do laktatora, w ogóle muszę go POSZUKAĆ :ohmy: :ohmy: nie wiem, gdzie jest... pożyczałam go szwagierce, a co się dalej z nim działo nie mam zielonego pojęcia... mówiłam, że zamówię sobie jeszcze z 2 pidżamki do szpitala, no i hmmm jedną paczkę pieluszek mini jakiś najmniejszych :P mokre chusteczki i to wszystko... i będę już ready na przyjście małej na świat :) pierwsze tygodnie/miesiące i tak będziemy w szpitalu, więc pokoik ogarnie mąż...

Mnie od czasu do czasu bierze jeszcze ból szczęki okropny i polika, antybiotyk się skończył, teraz zostają domowe sposoby oczyszczania zatok plus sinupret XD muszę do wtorkowej wizyty u gin wytrzymać :(...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025911 przez Mikulinka
Hej hej ...
No to czyli wszystkie leży mu wyprawkowo ..
:laugh:
Czekam na tą listę serio bo jakoś moje plany idą w łeb. .. A tu trzeba wypracować nowy system mi go w drozyc ... ( tym bardziej ze bede sana z dzieciakami ) mi laktator ma odsprzedac kumpela z lipcowek ... ale myśli nad ceną jeszcze..A ja ma tylko dokupić Nowe części więc czekam bo nie wiem ile za wola i czy się opłaca ..
Teraz jak m przyjedzie bierzemy się za wyliczenia do remontu I trzeba będzie kredyt brać i robić ...
A czasu coraz mniej ... torby nie mam więc kolejna rzecz ba liście do kupienia ( wszystkie zakosil M i je rozwalil .. jest walizka ale musze miec coś by dzieci spakować gdyby musiały iść do babki )
NatB zdrowka ... W domku jesteście już ?
Chyba się ogarniemy co laski ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025913 przez Pumcia
Mikulinka a myslalam, ze tylko ja jestem w czarnej d. . . Jestem na etapie szukania jeszcze ciuszków bo mam dosłownie kilka szt :side: Wczoraj troche zamówiłam przez internet np koszule do szpitala, lezaczek-huśtawke, ogladam wózki . . . za pranie i pracowanie wezme sie jak juz bede miała sporo rzeczy, bo teraz po prostu mi sie to nie płaca :) moj maz wraca w piatek wiec pomoze mi z wiekszymi rzeczami :whistle: - ale bym sobie jeszcze poleżała :evil: nie no czas wstawac :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025915 przez Wietrzyca
Mikulinka, Oczywiście, że się ogarniemy! No jak nie my, to kto? :)

1go w Lidlu ma być dużo rzeczy dla maluchów, łącznie z kołderkami, ciuszkami, kocykami, śpiworkami, a nawet biustonosze do karmienia. Ja się nastawiam na małe polowanie. Skromne, ale zawsze :)
Torby też nie mam. Mam malutką walizkę na podróże służbowe, ale do szpitala będzie za mała. A dużego torbiszcza wakacyjnego to na pewno nie będę brać, potrzebuję coś mniejszego. A tak, to mam same plecaki :P Więc też muszę o tym pomyśleć, zagadam z siostrą albo z mamą, może coś znajdą.

Pumcia, pochwal się tą koszulą :)

Ja mam dziś endokrynologa i hematologa, ale badania były ok, więc to będzie formalność raczej. Powoli się ogarniam, bo za godzinę muszę wyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl