BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 8 miesiąc temu #998065 przez JoanaG
ja mieszkam
pod Warszawą
:)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998123 przez Karii
Witam wszystkie mamusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998173 przez Karii
Usunęła się dalsza część postu, wg OM termin na 11 kwietnia, mój pierwszy synek też urodzony w kwietniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998185 przez Marta1985
Widzę że nas coraz więcej ☺

Co do pory roku to jak najbardziej odpowiednią ☺

Macie już jakieś objawy?☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998190 przez Karii
Ja od trzech dni fatalnie się czuje, a dzis cały dzień leżę mdli mnie i wymiotuje, co ciekawe pierwszą ciążę znosiłam super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998223 przez natB
Witaj Karii współczuję dolegliwości, przechodziłam to z małym w ciąży.. Od 7 tygodnia.. U mnie jakieś ciągnięcia brzuszka, no i bóle żołądka, dlatego już nie mogę jeść wszystkiego a rąk ogólne zmęczenie..

Jeery ja Juz chce mieć wizytę.. Powiem Wam, że mi się mega dluzy :/ pierwsza ciążę miałam z przebojami, wiec od Początku byłam pod stałą kontrolą lekarza, a teraz musze czekać Eh.. Chociaż w sumie ciesze sie, że nie muszę Przechodzić tego co z Wladem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998249 przez Karii
A doradźcie mi wczoraj nie byłam w stanie nic zjeść lub napic sie dwóch łyków wody aby tego nie wymiotować nawet witamy jak wzięłam to zwróciłam sądzicie ze powinnam sie udać do lekarza aby np. sie nie odwodnić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998256 przez JoanaG
Kari myślę, że byłoby bezpieczniej, zważywszy na aurę jaka jest za oknem :unsure:

Ja nie mam w zasadzie żadnych objawów, no poza zgagą czasami i sennością. Jutro mam wizytę, mam nadzieję że zobaczę serduszko, boję się bardzo, bo w poprzedniej ciąży do 9tc nie zobaczyłam :(





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998360 przez Dave
Wow, oniemiałam jak zobaczyłam kwietniówki 2016 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Jestem podwójną kwietniówką 2011 i 2013 to wspaniały czas na przyjęcia malucha.

Trzymam za wszystkie mamy i maluchy kciuki. Ściskam mocno i będę podglądać :cheer: :cheer: :cheer:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998364 przez natB
Karii kochana ja znam ren ból, miałam tabletki na wymioty, one bardzo poprawiły mój stan, ale nie zlikwidowaly wymiotów.. W dodatku przy upalach piłam elektrolity, bo prawie się odwodnilam.. Pogadaj z lekarzem, jeśli faktycznie tak źle się Czujesz..

Dave ja podczytywalam Was jak byłam z małym w ciąży i do dziś mi tak zostało :) dziękujemy i zapraszamy heh :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998365 przez Dave
Aaaa i sierota ze mnie GRATULACJE kochane ;) :cheer: :cheer: :cheer: :) :) :)

NatB - dziękuję :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #998447 przez natB
Witam z rana.. Zaczęłam narzekać na brak dolegliwości, a od rana mam gule w gardle i jest mi niedobrze :( :sick: :sick: okropne uczucie..

Dziś mamy wyjazd do
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
odwiedzę Mamę i moje chrEsniaczki.. Także zleci nam dzień, jedziemy sami z małym.. Wczoraj wieczorem Zaliczylismy we trójkę jezioro bosko :) a za rok już w czwórkę OMG ciężko będzie to ogarnąć heh :P

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999717 przez Karii
Witam wszystkich
Mi dolegliwości minęły, to znaczy już nie wymiotuje, mam mdłości ale jest ok. Byłam na usg, wszystko jest ok, termin 10 kwietnia. A jak tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999769 przez natB
Kari ostatnio zapadła tutaj taka cisza, że dziewczyny przestały chyba zaglądać heh :P
Oo mamy przybliżone terminy, bo ja wg om mam na 2 kwietnia, ale miałam później owu wiec z usg mam na 10 kwietnia o dobry tydz. Maluszek jest młodszy.. Ja tez byłam na wizycie, ale w pon idę do nowej gin i chyba u niej będę prowadziła ciążę.. Ja widziałam w środę serduszko ;) kosmowka tylko się lekko odkleja :( i to mnie martwi, ale mam być dobrej myśli..

Kiedy masz kolejna wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999856 przez Karii
Ja wg miesiączki mam termin na 30 marca ale z ust wychodzi 10 kwietnia owu zawsze mam później czyli podobnie do Ciebie, terz mam wizytę 21 września.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl