BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1010238 przez Mamusia
to fajnie że tak szybko sie dowiedziałaś my jeszcze nmie wiemy co będzie i imienia też nie mamy ale dla chłopca, bo dziewczyna będzie Jagódka A chłopak jeszcze nie wiemy hehe co do płaczu ostatnio płakałam na reklamie makaronu lubela no masakra ale tak to wszystko fajnie już nie mogę doczekać sie ruchów maluszka wizyte teraz mam na 5.11 a jak Wy się czujecie dziewczyny??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010244 przez JoanaG
pomijając zapalenia gardła i ten paskudny kaszel, to nie jest w sumie źle :)

mam wrażenie, że mdłości i wymioty są jakby zerowe... ale zauważyłam, że odmienił mi się smak, tzn. dotychczas byłam przede wszystkim mięsożerna, a teraz mięsko może nie istnieć :) co jest naprawdę mega wyczynem, bo ja w zasadzie głównie jadłam mięcho ;)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010248 przez Karii
Ja też wizyta 5 listopada

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010291 przez natB
Hehe dobre, bo ja też kolejną wizytę będę miała jakoś na początku listopada :P... nie liczę tej piątkowej z wynikami :D...

eee doszła czapka dla Władka, ale za duża :dry: :huh: :huh: i dupa no nic.. urośnie, a na razie muszę wykombinować inną... a dla maleństwa myślę, że będzie dobra hehe :P :P :P..

heathera noo młodziutka jesteś hehe :)... ja właśnie nie napisałam nic o sobie haha :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


mamusia no ja ciąże przechodzę podobnie, jak poprzednią, czyli okropny gorzki smak nie daje mi spokoju i niestety dość wymiotuje... także tak to wygląda. oprócz tego dochodzą inne dolegliwości, ale to już są uroki ciąży :)

Właśnie słucham sobie prenatal music <3 nie wiem, czy też się tak relaksujecie, ale polecam :)
oo tu jest moja ulubiona składanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010313 przez Marta1985
Ja tak na szybko bo z tel mi sie źle pisze. Jutro postaram się usiąść do komputera na dłużej.

Ja się czuje inaczej niż w pierwszej ciąży i liczę po cichu na dziewczynkę. -z Bartusiem nie miałam żadnych dolegliwości i smaków a teraz Non stop cos. Dziewczynka to Paulinka a chłopiec Wojtuś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010332 przez Wietrzyca
Dzień dobry mamusie :)

natB, bardzo to przyjemne dla ucha.

Mi się smaki nie zmieniły za bardzo, choć ciągnie mnie na ostre ostatnio.
A w nocy śniła mi się dziewczynka z dwoma kucykami ;P

Jak Wam noc minęła?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010334 przez Marta1985
A my z bartkiem spaliśmy do 7:30 - fi chyba nasz rekord bo normalnie to po 6 wstaje lobuziak i od tak długiego spania głową mnie boli ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010337 przez Wietrzyca
ale Wam dobrze! Fajnie, że dał Ci pospać :)

Ja ostatnio przeczytałam, że pod koniec pierwszego trymestru macica przesuwa się do przodu i trochę luzuje ucisk na pęcherz. I nie wiem, czy sobie zasugerowałam, ale faktycznie w nocy mniej wstaję ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010339 przez natB
marta pisałaś na marcowych mamusiach, że będziesz miała pessar założony dlaczego jeśli mogę spytać? Miałas problemy ze szyjka?

Ja czuję się podobnie, jak z Wladem w ciąży, ale wewnętrznie czuje, ze noszę dziewczynkę, ostatnio też mnie moje przeczucie nie zgubiLO :)
Co do nocnego wstawania, czy w ciąży czy nie ja i tak wstaje heh :) nie ma różnicy :P

Ale dziś jest szaro i ponuro :/... mam dziś lenia w pracy i nic mi się nie chce robić :P..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010340 przez Wietrzyca
Ja tez mam lenia. Konczy mi sie l4 dzisiaj i jutro ide do pracy. Odczuwam brak mobilizacji w taka pogode. Jak snieg lezal przez 2 dni to jakos milej bylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010347 przez Marta1985
NatB tak w pierwszej ciąży gdzieś w połowie miałam skracajaca się szyjke ii miałam założony pessar jakoś mi to nie przeszkadzało i nie miałam dolegliwości żadnych z nim związanych

Ja się ogóle chyba za bardzo na dziewczynkę nastawiam ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010372 przez natB
marta nie ma co się nastawiać, chociaż ja się bardzo cieszę na córeczkę, ale wiadomo najważniejsze jest, żeby było zdrowe dzieciątko ;)

No tak skoro miałaś problemy z 1 ciąża to warto pomyśleć o tym pessarze :) na pewno może pomóc, a nie zaszkodzi..

Wstyd się przyznać, ale dziś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
nie zrobiłam w pracy :/ totalny len mnie wzial

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010383 przez Marta1985
No ja też lenia mam strasznego ☺ chętnie bym drzemkę strzeliła sobie z Bartoszkiem ale o 14:30 jakiś chłop ma że spółdzielni chodzić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010386 przez Marta1985
Macie mojego bąbelka ☺


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Jak u was z kawa? Bo ja rano piję jedną z jednej łyżeczki rozpuszczalna i dziś juz musiałam zrobić sobie drugą
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010389 przez Wietrzyca
Marta, jaki duży facet! :) I jaki rozkoszny, jak śpi... że taki anioł :)

ja jestem niskociśnieniowcem, kawę piję rzadko. Ale nie ograniczam. jeśli dziś jest ten dzień to robię z kawiarki, tylko trochę lżejszą niż normalnie.
Czy ktoś dostał zakaz kawy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl