BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1005248 przez Karii
Mamusia a to Twoja pierwsza ciąża czy kolejna? Czyli nie jestem sama z dużym brzuszkiem, ja się czuję w miarę ok, chociaż męczą mnie czasami mdłości, jakieś bóle i gorsze samopoczucie ale jest na tyle dobrze że daję radę pracować. Z pewnością nie jest tak jak w pierwszej ciąży kiedy to w ogóle zapominałam, że spodziewam się dziecka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1005576 przez Mamusia
druga ciąża i w tej też czuję się gorzej niż w pierwszej.... ja już jestem na L4 bo mam bóle dołem brzucha....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1006581 przez kakadu
karii a moze to bliżniaki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1006592 przez Karii
Oj nie straż hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1006593 przez Karii
Ja po wizycie, wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1006880 przez Heathera
Hejka
U mnie też w tej ciąży brzuch szybciej wychodzi. W pierwszej wyszedł mi dopiero w 5 miesiącu a teraz w 3 miesiącu już mam taki sam jak własnie wtedy w 5...masakra
Ale za to lepiej się czuję w tej ciąży. W pierwszej miałam codzienne mdłości i wymioty aż do końca 4 miesiąca a teraz tylko czasami mnie mdli przeważnie jak głodna jestem.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008058 przez Karii
Ale tu cisza...chyba wszystkie mamusie zapracowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008185 przez Mamusia
A ja nie zapracowana chyba że mówimy o pierwszej córce (4 lata) która jest na etapie a dlaczego.... Więc nie ma mowy o 5-minutowym wejściu na forum..... hehe ale spoko.... może sie rozkręcą te nasze kwietniowe mamy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008946 przez Karii
Szkoda, że tu takie pustki, ciekawa jestem co u pozostałych pań, prawdę mówiąc to to forum chyba w ogóle nie oddycha. Ja z ciekawości wchodzę na marcóweczki tam mega rozmowne Panie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009047 przez Pumcia
Część dziewczyny :) ja chce do Was :silly: termin mam na 24 kwietnia :) Jak u Was samopoczucie ? Miałyście może już prenatalne ? Bo ja mam na 14 czyli w 13 tyg.

Hej Nat :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009056 przez natB
Ooo pumcia :P przywolalas mnie heh :).. Ciężko znaleźć czas na forum, jak się ma niespełna dwulatka, a w dodatku chorego euh..

Ja miałam już badana przeziernosc, jakieś 3 tygodnie temu :) wczoraj miałam znowu wizytę, moja księżniczka ( bo prawdopodobnie) będzie córa ma się bardzo dobrze :) rośnie, jak na drożdżach :) szczerze to już bym chciała koniec marca.. Jeszcze, jak w pierwszej ciąży ten stan był super, tak teraz bardziej myślę i bardziej się ciesze na to, co będzie później :)

Z dolegliwości dalej mnie trzymają :silly: :/ no i złapałam jakaś
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
na razie bez antybiotyku, mam krem,, jak będą wyniki wymazu będziemy dumaC dalej :)

A tu zdjęcie :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009063 przez Karii
Hej
Ja również miałam już prenatalna w ubiegły piątek, niestety szkrab nie chciał współpracować i nie udało się lekarzowi zbadać przyzierności. Pozostałe parametry wszystkie są ok, serduszko pięknie bije. Mi dolegliwości już ustąpiły chociaż oczywiście od czasu do czasu miewam gorszy dzień,. Oj Nat rozumiem Cie ja mam w domu trzy latka, na dodatek mąż na dwa miesiące wyjechał i tylko na weekndy przyjeżdża i ja wszystko sama, praca, malego do przedszkola, dom i tak w kółko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009065 przez Pumcia
Nat- ja Ci Kochana nie zazdroszczę z tymi mdłościami i wszystkim co się Ciebie czepia - ale jak ja się nie raz fatalnie czuję to wmawiam sobie, że dla Croppka wszystko przetrzymam :P Ja Cię przywołałam, a Ty mnie telepatycznie tu ściagnęłaś - bo jakiś czas temu szukałam Kwietniowek i nie mogłam znaleść :whistle: Cuuuudowna Księzniczka, zdrówka Wam duzo :kiss:

Karii - nie mam jeszcze dzieci , ale mam tak, że mój mąż pracuje za granicą i jest w domu co 4-5 tyg na 10 dni. Teraz jest jeszcze ok ale jak będzie dziecko to nie wyobrażam sobie takiej rozłąki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009079 przez Karii
O o to faktycznie nie zazdroszczę. Wiem, że pewnie łatwo się mówi ale może warto pomyśleć nad zmianą pracy. Tak czy inaczej jakoś będzie, musi być bo przecież nie jesteś sama.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009085 przez Pumcia
KArii - właśnie o to chodzi, że mąż ma super płatna pracę i trochę boli Go przejście na takie Polskie zarobki ;/ ale . . . chyba jednak będzie tak, że ja pojadę po porodzie do niego, bo w Pl to my się garba dorobimy. Zwłaszcza, ze ze względu na to, że i ja i mąż mamy własne działalności to Banki nam nie chcą przyznac kredytu hipotecznego. Wkurza mnie to bo póki mamy kase wolałabym spłacać własne mieszkanie a nie stancje ! ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl