BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1009979 przez Wietrzyca
Karii, nie przepraszaj, cudowne jest to, co napisałaś! :) Bardzo budujące jest to, że synek Ci pomaga. A jak przyjął fakt, że będzie miał rodzeństwo? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009997 przez Karii
Wiesz mówi, że się cieszy ale tak naprawdę to myślę, że jeszcze nie bardzo rozumie, bo niby mówimy mu że w brzuszku jest dzidziuś, wie że trzeba uważać na brzuszek, że mamusia nie może nosić na rączkach ale to jest dla dziecka chyba trudne do zrozumienia, że w brzuszku może być dzidziuś i w ogóle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010028 przez Pumcia
Kari - to musi być słodkie jak synuś się troszczy o mamusie :) Kochany malec :kiss:

Wietrzyca - objawy na szczescie już przeszły ale sporo się wymęczyłam, nie dojadałam przez mdłości, miałam często zawroty głowy itp . . . jest lepiej ale nie mam zamiaru się przemęczać pracą 6- max 8 h starczy :) rób suwaczek - będziemy odliczać razem z Tobą :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010053 przez JoanaG
U nas po blisko 6-ciu latach starań, jednej stracie ciąży w tym czasie, w dniu moich 30stych urodzin niespodziewanie zobaczyliśmy dwie kreski :laugh: :whistle:

U mnie w pracy moja szefowa wiedziala o pozytywnym tescie już następnego dnia ;) od samej rozmowy kwalifikacyjnej wiedziała, że staramy się i żywo nam dopingowała ;) od 6tc jestem na l4 przy czym pomagam jej jak jestem na siłach albo telefonicznie albo zdalnie, bo ta dziewczyna co jest na zastępstwo zajechałaby się :D

Cóż ja chciałam napisać... (wy też macie takie "dziury" w pamięci? Goood co się ze mną dzieje? Chodzę po domu i nie pamiętam po co :/) aaaa chciałam napisać, że my z nat dopingowałysmy się w staraniach już od roku, a jak przyszło co do czego, to los zaskoczył nas obie niemalże w jednym czasie :smile:
Lubi zaskakiwać, nie powiem :D





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010116 przez Wietrzyca
JoanaG, piękny prezent urodzinowy! :-)
Jak dobrze Dziewczyny, że siebie macie.

A też mi się zdarza tak zapomnieć. Albo łapię się na tym, że chcę schować mąkę do lodówki :-P

Życzę Wam miłego dnia! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010121 przez natB
Już Was nadrabiam
;)

wietrzyca fajna macie pasje :) widziałam w górach w zeszłym roku full ludzi z plecakami, a w nich maluchy :D także może i Wy wyjdziecie z maleństwem w góry, jak będzie większae? :)

Przepraszam z góry za błędy, ale pisze z tel :P

U mnie pracodawca szybko się dowiedział, bo trafiłam do szpitala z odklejajaca się kosmowka i potem byłam 3 tygodnie na L4 ciążowyM.. Po drugie u mnie toczy się,, walka,, o zatrudnienie mnie na umowę o pracę, długa historia heh.. Na razie planuje pracować, ale Maks do końca grudnia :)

A Wy też już czujecie ruchy? Ja już czuję, takie,, wypinanie,, się małej :) zupełnie inaczej niż z Władkiem :) bo Wład to od razu dawał czadu heh, że brzuszek w.17 tygodniu juz falowal :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010152 przez Wietrzyca

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja od rana placze o wszystko. Strasznie to jest glupie i mam tego swiadomosc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010158 przez Pumcia
Joana - ja tez mężowi na 30 urodziny taki prezent spawiłam :woohoo: co do pamięci to oooooooo tak, mam takie dziury że sama sobię się dziwie - jak ja mogłam zapomniec o bardzo dobrej kumpeli urodzinach - do dziś ją przepraszam ale wybaczyła mi bo to było kilka dni po tym jak się dowiedziałam o ciązy i chyba byłam w lekkim szoku :)

Nat - Kochana Ty to masz zawsze pod górke - uczepiło się Ciebie - jak ni ejedno to drugie. 3maj się i zdawaj relację :) ja jeszcze nic nie czuję :) pewnie trochę za wcześnie - ale jutro już wizyta :) strasznie się cieszę, ze zobaczę Croopka :D :woohoo:

Wietrzyca - a to normalne - hormony szaleja :P tez tak miałam :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010163 przez natB
Kochana pumcia to już mały dziec, a nie kropek :D 3 mam kciuki :).. Z Wladem tez miałam przeboje, także ciąża to dla mnie dość nerwowy czas eh

wietrzyca wyniki powinnam mieć do piątku, wizytę mam na 11:30 także przed szwagierka da mi znać, musze mieć wyniki nie ma innej opcji.. Co do antybiotyku na razie tylko ta babka z laboratorium mi mówiła wstępnie co i jak, ale ja wiesz z szoku jednym uchem wpuscilam innym wpuscilam.. Dlatego na razie czekam.. Staram się o tym nie myśleć i się nie denerwować, żeby mi tam moja królewna w brzuszku nie oszalała heh :)..
Kurcze zamówiłam Wladowi czapkę z la mamy i do dziś nie przyszła :/ grrrrrrr..

Ale mam dziś sajgon w robocie , tydzień mnie nie było, a takie mam plecy eh..
No nic 2,5 h zostało to nadrabiam dalej..
wietrzyca eeee nie płacz! Uszaki do góry, cyc do przodu i dajesz :)..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010175 przez Wietrzyca
natB, trzymam kciuki w takim razie. Będzie dobrze :)
a co to za czapka z la mamy (nie z lamy ;P)? Chwal się.

Ja z tym płakaniem to już miałam, ale to 6-10tc (najlepiej, jak rozpłakałam się w aptece przed półką z kremami na rozstępy :P). Już myślałam, że mi przeszło... a tu masz!

Pumcia, Ty masz Croopka, ja mam Bąbelka... może po USG zmienią ksywki? Trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze. :D
Btw... Mąż wczoraj kupił puszkę Coli, a na puszce imię... "Bąbelek" :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010207 przez JoanaG
Heja :)

ja tez dzisiaj cały dzień siedzę w papierach i dłubię na sesji zdalnej z domu, którą co rusz mi zrywa wrrrr wściekam się... :pinch:

co do płaczu, ja złapałam się na tym, że nie mogę oglądać np. niektórych reklam bo wyję jak bóbr, na pewno wygląda to co najmniej komicznie :laugh:
Pumcia zazdroszczę wizyty już jutro, ja na swoja muszę czekać jeszcze dwa tygodnie, ale przy tym kaszlu wywracającym wnętrzności zwyczajnie boję się o Mikrusa.... pocieszam się tylko tym, że podobno lepiej przyjmować antybiotyk niż męczyć dziecko długotrwałym kaszlem.... inaczej chyba zwariowałabym z lęku o niego.... :unsure:
Dziewczyny (do tych, których dzieci jeszcze nie ujawniły się) macie już jakieś przeczucia? Jakieś pomysły na imiona? Pochwalcie się :D





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010209 przez Karii
Ja w domu mam Adasia i teraz marzymy o córeczce, jak byłam na USG to lekarz delikatnie powiedział że jemu wygląda tu na chłopca ale że jest jeszcze bardzo wcześnie to różnie bywa i że nie jest pewien. Liczymy trochę, że jednak będzie córka. Dla dziewczynki imion mamy kilka ale najbardziej chyba Alicja co do chłopca to nie wiemy jakoś tak się nie zastanawiliśmy. No nic co będzie to będzie oby było zdrowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010211 przez Wietrzyca
Mąż twierdzi, że na pewno będzie chłopak. I tu mamy problem z imieniem, po prostu nie wiemy. Stwierdziliśmy, że będziemy się martwić, jak będzie trzeba (choć on intensywnie myśli :P). Ja nie mam żadnych przeczuć, ale gdyby to była dziewczynka, to będzie Ania. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010232 przez Heathera
hejooo dawno mnie tu nie było, ale trochę nie miałam czasu. Opieka nad synkiem, załatwianie kredytu itd. Spróbuję częściej zaglądać szczególnie że przeszłam na L4 :)

Patrze, że ja z Was najmłodsza bo dopiero 23 lata mam :O
Ruchów jeszcze nie czuję, ale za to ostatnio byłam na usg i wszystko jest ok :)
Mi się wydaje, że teraz będzie dziewczynka Weronika, ale nic jeszcze nie wiadomo. Jak będzie chłopiec to będzie gorzej z imieniem bo mąż chce- Nikodema a ja- Oskara :P Ale najważniejsze żeby było zdrowe i wszystko ok. :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010233 przez JoanaG
Ania i Alicja- ślicznie :) mam w najbliższej rodzinie i Alusię (mała dama) i Anię (rozbójnik) są przekochane :)

Kari co ja pacze :) my idziemy łeb w łeb w zasadzie :) niby wcześnie, wiem ale na prenatalnych (choć nie spodziewałam się w ogóle) dzieć tak wywalił do sondy siusiora, że nie sposób było go nie zauważyć :lol:





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl