BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1027759 przez Mamusia
pumpcia śliczny wozeczek

A ja jednak koło 13 pojadę na izbę żeby mnie chociaż lekarz przebadal bo w nocy budziła się z bolu i siku i kłucie A rano jak wstałam to zauważyłam ze brzuch mi sie bardzo obniżył i mała kopie o wiele niżej niż zawsze... od tego jest szpital.... jak się niepokoje to lekarz powiedział ze mam jechać....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027763 przez Wietrzyca
Mamusia, Kochana, jedź, żeby się nie stresować! Dobrze Ci gin powiedział. Oby na strachu się tylko skończyło. Trzymam kciuki, żeby było dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027771 przez Marta1985
czesc dziewczyny :) dzis wieczorem sie odezwe na dłuzej :)

zakupy śliczne :) Mamusia pewnie ze jedz zawsze sie uspokoisz :)

ja dziś na 18:20 idę do gina zobaczymy co powie :) ale morfologia i mocz ksiazkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027782 przez Mikulinka
hej hej ..
Od rana zganiana przez syna :) Teraz wreszcie je śniadanie to ja tak na szybko ... ( z tel. pisałam ale mi wcięło wszystko)
Wietrzyca co do strony mamotato to ja tam ręczniki i śpiworek zamawiałam .
Ja na żadne strony się nie rejestrowałam jeszcze może faktycznie czas pomyśleć :D
Mamusia jedz sprawdź jak gin mówi to trzeba a ty będziesz spokojniejsza ( no niestety "otoczenie" często nie rozumie ze kobiet ciężarnych się nie stresuje , nie denerwuje :( ) Daj znać jak sytuacja , moc pozytywnych myśli ślę i trzymam kciuki .

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

M jutro wraca a już mi w głowie ,pokiełbasił ..... wymyślił teraz ze łóżeczko dla małej turystyczne .... hmmmm
a ja już prześcieradła kupiłam na ten materac 70x140 musze mu to wybić z głowy . Z reszta jak brat przyjeżdża to mają łóżeczko turystyczne to Adam uważa to za fajna zabawę z kuzynem i trochę mnie przeraza ze jak będzie mała tam leżała to ....Wolałabym kupić nowe łóżko dla straszaka .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027790 przez Pumcia
Marta - koniecznie daj znać ja po wizycie i i ile już malenstwo waży bo miary raczej nie podają :evil: :whistle: fajnie, że zobaczysz Bobaska :woohoo:

Mikulinka - łóżeczko turystyczne zamiast normalnego tak ? Może chodzi mężowi o koszty ale czy jest funkcjonalne na dłuższa metę to wątpię ;/

Mamusia - pewnie, jedz. Też bym sie przestraszyła . . .oby wszystko było ok, może to przez nerwy co ?

Wietrzyca - ależ ja Ci tych zdolności i chęci zazdroszcze :) chociaż nie powiem bo sama szyłam jakiś czas temu filcowe etui na telefony i sprzedawałam na allegro. Jedna laska wykupiła ode mnie wszystkie i już mis ię pożniej nie chciało ich szyć - no i nie miałąm na to czasu ale wiem że fajnie zrobić coś takiego swojego :)
Z wóżkiem to się jeszcze okaże :evil: :whistle:
A torba suuuuper, słodka jest. Ja nie kupuję takich rzeczy bo cały komplet kupiłam do łóżeczka a tam jest trochę tego w komplecie :silly: Na szczescie wóżek tez ma 2 torby i nie muszę szukać oddzielnie do kompletu w podobnej kolorystyce :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027797 przez Mikulinka
Ja z pytaniem torba czy walizka na kółkach ? ( chodzi o to ze musze coś kupić by się spakować do szpitala bo może się tak zdarzyć ze jak będzie potrzeba pobytu to nikt mnie tam nie odwiedzi .... ) coś musze wybrać wygodnego pakownego ... żeby nie było 1500 toreb :P
Dwa ze druga torba dla dzieciaków bo będą musiały gdzieś iść na "kwaterę " .Mam nadzieję ze tym razem m będzie na miejscu ... ale pewnie marne szanse .... znalazłam coś takiego ( dopiero się rozglądam ) .... allegro.pl/walizka-duza-xxl-torba-podroz...zja-i5931738239.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027803 przez Marta1985
No Ja mam torbę bo na kółkach walizkę mam za małą a specjalnie nie będę kupować zresztą w torach jakoś więcej praktycznych kieszonka i ładnie można wszystko posegregowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027804 przez JoanaG
Jestem i ja :) kurcze, tak rzadko włączam kompa odkąd nie chodzę do pracy w domu omijam go wieeeeelkim łukiem :) a z telefonu o ile dobrze czyta się Was, to nie mam cierpliwości 4 razy pisać tego samego :)

Pumcia wózek śliczny :) swoją drogą, muszę ścignąć P. żeby wózek za tydzień, 1.5 tygodnia zdjął ze strychu, żeby zobaczyć co w trawie piszczy :)
Mamusia daj koniecznie znać, jak po wizycie z IP, mam nadzieję, że wszystko w porządku.
Mikulinka, ja też nie mam nic przeciwko nr tel, z tym że podobnie jak u Wietrzycy nie znoszę tych wszystkich doradców inwestycyjnych, kredytowych etc, którzy nagle otrzymują mój nr z nieba i dzwonią namolnie po 4 razy dziennie :)

byliśmy wczoraj na usg prenatalnym, z małym wszystko ok, parametry książkowe, waży już 1613gr i wg usg jest tydzień młodszy niż z OM, nie zobaczyliśmy jego buzi, pomimo że gin tarmosił brzuch na wszystkie możliwe strony, tak dokładnie zasłonił twarz dłońmi, jawnie bawił się w ciuciubabkę :) no i nadal nie odkręcił się... wczoraj wręcz stał na baczność, spędza mi to sen z powiek bo ma jeszcze 2 tygodnie na obrót, w przeciwnym razie cc, i tu wszystkie moje marzenia o domu narodzin walna w łeb, dodatkowo moja gina nie pracuje w żadnym szpitalu, więc chyba będę jeździła od szpitala do szpitala może gdzieś mnie potną. No i reasumując, zapłaciliśmy wczoraj 300pln za sobaczenie siusiola i jajeczek... tyle :)

co do materaca, kupiliśmy gryka, piankna, kokos, bo ktoś tam polecił, z tego co pamiętam zasugerowałam się też tym co NatB kiedyś mi pisała, że ma dla Włada i jest zadowolona. Płaciłam za niego jakoś ...90-100pln z przesyłką.





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027805 przez JoanaG
Mikulinka ja mam i dużą walizkę i torby wszelkiego kalibru :) ale tak sobie myślę, że spakuję się chyba w taką dość sporą torbę, która sama w sobie jest słaba do przenoszenia, ale za to ma bardzo płynnie działającą rączkę i kółeczka, więc będę mogła sama ją ciągnąć za sobą :)





Aniołek 9tc 27.09.2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027808 przez natB
Po porannym sprzątaniu kuchni jestem i ja :)... brzuchol już się nie spina, skurcze wyciszone :D, a wieczorem myślałam, że już będę na IP jechać, bo bóle były dość dające się we znaki,.. no i forma dziś lepsza :D B)

Tak my mamy gryka kokos, nie wiem nie uczula, Wład żyje i ma się dobrze :) także tak nam polecili, kiedyś w sklepie... ale faktycznie muszę się zastanowić, czy dla małej nowy, czy ten po Władku zostawić :)

Joannawow wow cena z kosmosu, no ale ja zanim trafiłam do Łodzi to też tyle buliłam za wizyty u gin tej z Poz... na prawdę ŹDZIERSTWO totalne :/ YHM...

Co do walizki to do porodu też będę miała na kółkach, bo moja torba ,,robocza" jest pakowana co 2 tygodnie do Łodzi :P a drugą muszę w razie wu wozić ze sobą w aucie na poród :D...

mamusia nie zwlekaj z wizytą w szpitalu, tylko jedź jak Ciebie coś niepokoi...

mikulinka świetne body na prawdę :D :D :D

pumcia fura w dechę :D :D sama bym się taką powoziła hehe :P :P

Dziś powinny przyjść rzeczy dla małej z hm :) no i udało mi się za 32 zł. odkupić od dziewczyny spodenki/getry jeans, sweterek, bluzę i getry z zary :) też dla małej :) cena z wysyłką :) usunęła już foty z fb, więc wstawię jak dojdą :P...

joanna mam nadzieję, że Kondziu się obróci i będzie poród sn tak, jak sobie wymarzyłaś :) życzę Wam tego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027821 przez Wietrzyca
Aleście się rozpisały, ho ho, miło kompa włączyć! :) (ja też przeważnie czytam przez telefon :P)

Ja wróciłam właśnie od fryzjera, bez mycia, bo myłam przecież 2h wcześniej rano, zapłaciłam 30 zł i jestem zadowoloną szczęśliwą kobietą :P Moja osiedlowa fryzjerka jest naprawdę kochana.

JoanaG, jedziemy na tym samym wózku. My jesteśmy znów nogami w dół. Jestem pewna, bo kopie mnie po dole jak szalona. Wczoraj wieczorem się tyłem usadziła i kopała mnie po kręgosłupie i tyle... normalnie nie chcę mówić, jak mnie d*** bolała, aż podskakiwałam :P heh.
Mam nadzieję, że się obrócą te uparciuchy i będziemy miały takie porody, jak byśmy chciały.
l super, że rośnie pięknie i wszystko jest w porządku :)

Pumcia, Mikulinka, moja siostra ma normalnie turystyczne jako codzienne łóżeczko i jest bardzo zadowolona. Oczywiście do niego na dłuższą metę trzeba materac dokupić, bo ten co jest oryginalnie, to się nie nadaje na tak długie użytkowanie, stąd moje szukanie :).
Ale poleciła mi, że jest bardzo zadowolona, no i w sumie to zamówiliśmy. Dzisiaj ma przyjść. :) zobaczymy, jak się to będzie sprawować. Ale materac jest tam faktycznie mniejszy, niż Mikulinka Twoje prześcieradła.

Marta, ja faktycznie chyba też pomyślę o kółkach. Odpadnie temat szukania torby, bo na kółkach walizkę mam :)

natB, super, że brzuchol ok :) Lubię, jak jesteście wszystkie w takim dobrym nastroju :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027826 przez natB
Z tym obróceniem się jeszcze mają maluchy czas :) ... u nas szybko fiknęła mała heh :) bo jakoś w hmm 27-28 tygodniu, ale Wład tak samo już chciał przyjąć wcześniej pozycję do wyjścia :D...
Chciałam dziś upiec ciasteczka na twarożku z brzoskwinią, ale na razie teściowa zajęła mi piekarnik żeberkami i karkówką :P... bo dziś są ostatki :D także obiad na ,,tłusto" a od jutra pościmy :P...
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A ja czekam na swoje przesyłki i coś się doczekać nie mogę :P kurierzy zaginęli w akcji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027827 przez Mamusia
Co do łóżeczka to ja też mam turystyczne i mam nadzieję ze będę zadowolona.....
Czekam na mamę i jedziemy na IP.... później napiszę co i jak.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027829 przez Wietrzyca
ja też czekam :) oprócz łóżeczka jeszcze z gemini zamówienie ma dzisiaj przyjść :P

karkówka... hmmm... na bogato! :)
u nas dzisiaj obiadu nie ma :P mąż w delegacji w Warszawie, wróci wieczorem dopiero, to nie gotuję. Coś sobie na szybko wymyślę :)

Mamusia, napisz nam. I głowa do góry! trzymamy kciuki i ślemy pozytywne mysli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027832 przez natB
My turystyczne mamy łóżeczko na wyjazdy :) zresztą Wład, jak chodził do niani to sypiał w nim w dzień :)... ale faktycznie na dłuższą metę trzeba dokupić zwykły materacyk, bo na tym turystycznym dziecko będzie powyginane...

wietrzyca no to myśl myśl na co macie ochotę heh :) :P

mamusia czekamy na wieści :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl