BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1027623 przez Karii
Cześć dziewczynki, zniknęłam na dłuższy czas bo miałam dość sporo zajęć. Zacznę od tego że złapał nas jakiś wirus i cała nasz trójka zmagała się z wymiotami i biegunką, na szczęście każdy chorował tylko jeden dzień no ale wiadomo troszkę czasu zleciało zanim każdy po koleji innego dnia się rozkładał :) Cały zeszły tydzień też dość intensywny, do środy córka męża u nas była, później ja pojechałam z Adasiem do moich rodziców bo mąż wreszcie się wziął za malowanie. Pomalował salon, kucnie i przedpokój czyli to co mieliśmy zaplanowane, w między czasie przyszła ekipa i robi poprawki gwarancyjne w sypialni, w piątek zrywali tynki, dzisiaj gipsują, jutro pewnie będzie tarcie no i jutro lub środa malowanie. Miało być tylko odnowione przed porodem ale zauważyliśmy spore pęknięcie więc wolimy to zrobić jeszcze przed porodem. NIby wszędzie już jest ogarnięte tylko sypialnia rozgrzebana no ale wiadomo nosi się i w koło jest mysie podług. Jak już skończą tą sypialnię to kupuję komodę, łóżeczko i wreszcie będę mogła brać się solidnie za przygotowania. Wczoraj jeszcze zamówiłam naklejkę do salonu, chciałabym wszystko skończyć do końca tygodnia .Zawiozłam dzisiaj Adasia do przedszkola ale okazało się że grupy są łączone bo są ferie i mało dzieci chodzi i chyba od jutra zostanie ze mną w domku do końca tygodnia (nie mam sumienia wozić go do przedszkola jak chodzi mało dzieci a ja i tak siedzę w domku). Co do mojego samopoczucia to w miarę ale bolą mnie pachwiny, spina mi się brzuch, szybko się męczę tak więc wszystko robię dużo dłużej i wolniej, nawet spacer z Adasiem czy zakupy to pomalutku i nie zbyt długo no ale cóż to już 8 miesiąc więc chyba normalne. Czytam Was codziennie, trzymam kciuki za wszystkie Nati nie daj się szpitalowi, odpoczywaj a wszystko będzie ok. Miłego dnia życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027625 przez Mikulinka
Karii fajnie ze sie odzywasz :kiss:
No to też się u Ciebie dzieje ... Ja czekam na powrót męża ( liczę ze trochę będę mogła odpocząć bo ciągle sama I ciągle w biegu ) . Oj pogoda szaleje to i wirusy sa bylby mroz zima wymroziloby to ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027631 przez natB
Dobry dzień... Co do materaca my mamy gryka kokos, ale właśnie myślę, czy dla małej nie kupić nowego hm? Sama nie wiem...

Ja mam od wczoraj dziwne bóle, jak na okres czasem dosłownie.. Staram się nie stresować, ale zaczyna mnie to z lekka denerwować i jak nie przejdzie to musze zadzwonić do swojej gin niech mnie jutro obejrzy, bo oszaleje. Mała sir dalej boleśnie wygina, ja mam parcie na pęcherz i ciągle latam do toalety ;/ kuuurna wkrecam sobie?
Wiecie zamówiłam wczoraj dla małej dresowy kombinezon, getry, bluze z hm ;) i chrzesniaczce mojego S komplet spódniczka +bluzka :) na urodziny w marcu ;)..

kari ciesze się, że jest u Was już lepiej. Odzywaj się częściej, bo forum kuleje, a jak grupa na fb? Rozkrecila się?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027632 przez Pumcia
Hellllloł :whistle:

Dziewczyny wybaczcie zniknięcie ale nie dość, że chciałam jak najwiecej z mężem wyprawki małemu załatwić to jeszcze laptop w naprawie był ;/
Doczytam was za chwilę, zeby być na bieżąco.

Wietrzyca
powiem Ci, że ja mam kokos -gryka materac. Cięzko mi się wypowiadać czy jest ok ale siostra rodzona używa i mówi, że jest zadowolona. Zresztą jej tez ktoś polecił. Popytaj może znajomych co sądzą i co polecą może trochę Ci to rozjaśni ;)

Nat - może połóż się i weż no spe. Ja mam cały zcas ciągniecie w pachwinach, podbrzuszu i strasznie popękały mi kąciki ust. Nigdy w życiu nie miałam zajadów a teraz - masakra jak piecze i pęka ;/ i najgorsze, znów moje 8mki się wyżynają ;/ miałam je wyrwać przed zajściem w ciąze ale zwlekałam zwlekałam . . . a teraz mam . . .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027634 przez Heathera
Hejoo

Karii patrzę, że u Cb też malowanie. Pochwal się później fotkami jak wyszło :)

Wietrzyca ja mam materac 3 w 1 czyli kokos/gryka/lateks u nas z wiktorem się sprawdził

A ja sobie wczoraj kupiłam kilka rzeczy do wyprawki w końcu :D
1. Dwa staniki do karmienia: allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-wygod...0-c-i5341127190.html i allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mama-...5-b-i4995774523.html Mam jeszcze dwa bawełniane takie zwykłe więc myślę że starczy :)
2. Torbę do wózka ale przyda się też do szpitala i na wyjazdy: allegro.pl/babyono-torba-dla-mamy-style-...jak-i5806755902.html
3. Przewijak: allegro.pl/sb-usztywniony-przewijak-na-l...x50-i5209333847.html
4. Skrzynię na zabawki: allegro.pl/skrzynia-pirata-pojemnik-na-z...lka-i5605756409.html

Jeszcze zostało kupić aspirator do noska (chce taki elektryczny za ok 80 zl) i artykuly higieniczne tzn kosmetyki, nożyczki itd i dla mnie majtki poporodowe, tantum rosa itd ale to w gemini już się rozglądałam ok 150 zł wyjdzie i będzie wszystko :)

Ja dzisiaj mam wizytę bez usg ale z wynikami morfologia i mocz ciekawe czy te moje żelazo się wyrównało. Ktoś jeszcze dziś wizytuje ?



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027639 przez Pumcia
Heathera - fajne te staniki, sama muszę sobie jakieś kupić bo moje już się małe robią ;/ tylko jakie rozmiary ? a takie skrzynie w pepco są bardzo takie nieraz, ostatnio były nawet po 19 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027642 przez Mamusia
Co do materaca my mamy gryka kokos....

Po nieprzespanej nocy ze zgagadzisiaj trochę odespalam ale za to mnie muli w zoladku cos i brzuch mi sie spina boli kluje w dole.... ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027645 przez Heathera
Mnie też czasem pobolewa brzuch tak jakby na okres ale leciutko i przez chwilę. Zaraz lecę do gina to spytam się o to i zobaczymy co powie

Pumcia najlepiej o rozmiar większy bo przy karmieniu piersi rosną jednak sporo :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027670 przez Pumcia
Heathera - tez myślałam o rozmiarze +1 :) daj znać jak po wizycie :) bo i jak mam czasem takie bóle jak na okres - ponoć macica ćwiczy ale zobaczymy co Twój lekarz powie :)

Mamusia - to poleż jeszcze, jak brzuch spięty najlepiej to wyleżeć. Odpoczywaj ile wlezie :side: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027672 przez Heathera
Hej ja już po wizycie. Mi powiedział że to może być jak się zmęczę za bardzo i żeby wtedy poleżeć, odpocząć a jak mocno boli to wziąć nospę. Poza tym niestety dalej mam anemię, wyniki są lepsze niż ostatnio ale jednak dalej i na usg dopiero na następnej wizycie się umówimy czyli 22 lutego

A z dobrych wiadomości to zobaczcie co dostałam za rejestracje w bebiklubie: pudełko na pamiątki i album maluszka bardzo fajny żeby wpisywać ważne wydarzenia, umiejętności dziecka, wagę i zdjęcia wstawiać :)







Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027709 przez Wietrzyca
Heathera, fajny gadżet ten kalendarz :) miło!
Co z tą Twoja anemia? Mnie hematolog postraszyla, że w 3cim trymestrze żelazo i krwinki lecą na łeb na szyję, żeby tego pilnować...

Pumcia, rany, Ty żyjesz! W końcu się do nas odezwałaś! :)
Mi siostra powiedziała, że rozmiar większe biustonosze mam kupić, bo cycki jednak będą duże. :P
Wrzuć nam jakieś fotki, spragnione Twoich zakupów jesteśmy.

Dzięki dziewczyny za porady na temat materaca. Muszę kupić dwa, bo jeden do nas a drugi do teściowej, bo często do Tarnowa jeździmy i już łóżeczko tam nawet kupiła :)
Także zdecydowałam, że będę szukać tego lateksowego lub lateks-kokos, ale bez poliuretanu. No. To z następnej wypłaty, bo dwa mnie zabiją :P teraz jeszcze kupie dwie kolderki i do nich pościel na wzór, resztę pościeli uszyje - więc jeszcze materiały zamówię :)

Byłam w końcu w poradni nadkrzepliwości i pani doktor mi powiedziała, że niepotrzebnie przyszłam, bo leczenie heparyna w ciąży mam dobre i ona mi nic więcej nie powie. Napisała w zaleceniami że tak ma być jak jest i żeby się hematolog i gin odczepili, hehe :)
Jechałam potem autobusem, na chama sobie siadlam na krzyzyku, bo przecież oczywiście wszystkie młode siksy i chłopy są w ciąży i siedzą na miejscach dla ciezarnych i rodzicow z malymi dziecmi. I dobrze, że siadlam, bo wybuchła opona w autobusie i szarpnelo ludźmi mocno. Także z przygodami miałam podróż do domu. Padam z nóg :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027712 przez Pumcia
Zyje Wietrzyca żyję :D wózek mam złożony bo na razie szkoda miejsca zawalać ale jak będzie mi się chciało go złożyc to wstawię fotki. Taki wzięlam ale to zdjęcie ze sklepu, do tego jest jeszcze spacerówka i fotelik :) o matko ! 2 materace ? No to sie wykosztujesz :whistle:
Dobrze, że wyniki masz w normie i niech może jednak się od Ciebie odczepią :evil: a z autobusem to szczęscie w nieszczęsciu, bo jakbyś stała to mogłabyś niestety wywinąć orła :dry:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1027714 przez Heathera
Wietrzyca no niestety tez słyszałąm od wielu osób że miało w ciąży anemię, u mnie to dodatkowo dochodzi to że nie przepadam za mięsem ;/ Bardzo fajny ten abumik ) Pudełko też się przyda. Najlepsze jest to że to za darmo, wystarczy się zarejestrować. Wy się gdzieś rejestrowałyście? Ja jeszcze na kilka stronach ale na razie tylko to przyszło.

Pumcia fajny wózeczek :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027752 przez Mikulinka
halo jak wam dzień minął ?
Ja przy żelazku dziś spędziłam przedpołudnie ... a to jeszcze nie koniec
obiad ogarnianie domu dzień jak co dzień ...
Co jest z tym dodawaniem zdjęć z telefonu :/ :dry:
Dziś przyszły skarpetki i bodziak ...
img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/59/51/25/70/5951257094
img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/52/13/38/89/5213388968
Popołudniu wyszłam z synem na plac zabaw (ale wietrznie dziś u nas było ) .
Teraz to już padam ze zmęczenia ( pobolewa kręgosłup i dół ciągnie ) , liczę na to ze jak m wróci to to ja trochę będę mogła odpocząć ... :blush:
Heathera to podaj linki gdzie się rejestrowałaś :D
Pumcia wózek pierwsza klasa :woohoo:
Ze stanikiem to musze poszukać w stacjonarnych sklepach :(
Wietrzyca współczuje historii z autobusu ale to tylko świadczy o kulturze a raczej jej braku ...
Takie czasy ze trzeba swoje wykrzyczeć lub rozpychać się łokciami zero kultury ...
A co u reszty dziewczyn ?

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1027754 przez Wietrzyca
Mikulinka, cudowna ta mięta w grochy! :)
U nas też wietrznie, łeb chce urwać :dry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pumcia, super wózek się prezentuje! A jeśli się będzie sprawował tak samo, jak się prezentuje, to rewelacja :)

Heathera, ja się rejestrowałam na HIPP, BoboVita i BebiProgram, ale nic mi nie przyszło póki co :P

Zajęłam się wczoraj pościelą i kołderkami. Po przeczytaniu opinii sprzedających na allegro trochę się bałam kupować tańsze, strasznie dużo negatywnych komentarzy inni mieli :unsure: zrobiłam zakupy tu www.poscieldladzieci.pl/ (mają swoje oficjalne konto na allegro), mam nadzieję, że się nie zwiodę :)
a oszalałam przy tej torbie do łóżeczka, strasznie mi się podoba :D www.poscieldladzieci.pl/mamo-tato-torba-...ach-fioletowych.html
Zamówiłam dwa komplety pościeli, a teraz zamówię jeszcze materiały i uszyję resztę.

Jak tam mamusie? Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl