BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1018655 przez NatiK
Pumcia 16h? zwariowalas!oby się wszystko dobrze ułożyło z tą umową i jednak zmienili zdanie :) wypoczywaj!!!

natB pamiętaj wdech I wydech I myślimy pozytywnie inne opcje nie wchodzą w grę!!! :) będzie dobrze noo stress!!! :cheer:

Wietrzyca ja byłam ostatnio w krk bo mam do was nie daleko i wiem o czym mówisz! smog unosi się w powietrzu i go czuć strasznie! a jak jest ładna pogoda to szkoda nie skorzystać z tego...wpadnij do Tarnowa na przejażdżkę :)

Mikulinka super ze na wizycie było wszystko ok! :)
Ja dziś mam wizytę :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018657 przez Heathera
Pumcia przykra sprawa z tą umową, ale zarejestruj się w urzędzie pracy i będziesz miała ten 1000 miesięcznie bo to już od nowego roku wchodzi. Wiem bo moja szwagierka w lutym rodzi i się dowiadywała bo jest bezrobotna bez prawa do zasiłku ale ten 1000 będzie miała przez rok.

Wietrzyca masakra z tym powietrzem o.O Mogę Ci w torbę zapakować trochę świeżego powietrza z mazurskich jezior i lasów i wysłać :)

Wiem, że łatwo mówić, ale nie przejmujcie się wszystko na pewno jest ok i na usg wyjdzie że jest ok :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Podziękowania: Wietrzyca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018659 przez Wietrzyca
NatiK, oo a to Ty z Tarnowa jestes? :) Bo my z Tarnowa pochodzimy i w prawie każdy weekend jesteśmy u rodziców, bo niedaleko! :)

Heathera, aleś się obkupiła! Och jak ja bym chciała wiedzieć, co mam kupować! Fotki! fotki! gdzie są fotki? :)
I dziękuję za powietrze z Mazur, wielokrotnie w przeszłości tam sobie żeglowaliśmy :) Cudownie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018663 przez natB
heather osz kurna ale się obkupilas! Qle to u Was jest taka promocja, czy jakaś ogólna na Pl? Świetne ceny ;) co prawda nie wszystkie są ciuszki takie super hak na zdjęcia ale da się zawsze coś znaleźć :D q za taką cenę to już w ogóle szok :D

Wiem wiem oddycham i staram się myśleć pozytywnie :D moja kruszynka ma jeszcze wytrzymać min. 12 tygodni :D
natiK powodzenia na wizycie :D daj znać potem co i jak :D

Zresztą my w styczniu jedziemy w góry, wiec Helenka da rade :D nawdycha się świeżego powietrza i dotrwamy do końca :D

Kurcze z tym smogiem to przekichane :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018672 przez Heathera
jeju zrobiłam jedno zdjecię i aparat padł :/ wstawiłam akumulatorki do ładowania to tak myślę za pół godziny porobię fotki.

natB Na pewno nie jest to akcja, że tylko w naszym mieście, w każdym lidlu są takie akcje pewnie tylko nie wiem czy we wszystkich sklepach są tego samego dnia czy w różnych dniach. To co im zostało z całego roku to po prostu przeceniają i rzucają dla ludzi :P Trochę trzeba było się wpychać itd ale nie było aż tak strasznie. Najbardziej jestem zadowolona z tych rzeczy dla Weroniki. Bo z taki dla dorosłych to mało było. I dla mojego synka mało bo były albo za małe albo za duże. Jeszcze dla siostry wzięłam dla jej syna na 130/140 jeansy za 10 zł, buty za 15 zł i bluzkę za 5 zł. Buty fajne bardzo są :P

Wietrzyca na pewno niedługo na usg się dowiesz co tam siedzi i będziesz mogła kupować :) U mnie w sumie były to pierwsze zakupy dla dziecka, wcześniej jakoś mnie nie ciągnęło bo mam sporo rzeczy od koleżanki i szwagierki, ale kurde się spodobało mi takie nowiutkie malutkie sukieneczki itd już bym mogła ją stroić :P Mam nadzieję tylko, że nic dla Weroniki nie urośnie bo chłopca będę musiała w różowo-fioletowych rzeczy ubierać :P



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018676 przez natB
heather heh co za pecha :) poczekamy na spokojnie ;).. Mnie też już nie ciągnie tak do zakupów, mnie ciągnie do porodu i tulenia kruszynki :)

Q co do butów z lidla to ja mogę szczerze polecić dla dzieci! Mamy juz 2 raz takie zimowe traperki są super! Na śnieg, deszcz idealne, są masywne takie sir wydają, a Władek w nich super chodzi! :) fajne stonowane kolory i raptem koszt 59 zł bodajże ;)
No i uwielbiam rajstopki i skarpetki z lidla :) i dresiki :) tez są super ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018680 przez Wietrzyca
O tak. Ja zawsze lubialam spodnie w gory z lidla - kupiłam kiedyś lekkie, rozciągliwe, wygodne - zawsze je zabieram na wycieczki.
A siostra dla swojej malutkiej miała z lidla piękny kocyk i śpiworek do wózka. Także lidl jest super :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018683 przez Heathera
Ogólnie ubrania z lidka jakościowo są dobre, lepsze niż w pepco a w podobnych cenach :)
Fotki zrobione. Najpierw to co dla synka (zdjęć dla domku i naklejek nie robiłam )

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018684 przez Heathera
A teraz to co dla malutkiej
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018685 przez natB
Któraś z Was kiedyś pytała o wózki? Tak mi się przypomniało..

To Wam napisze w skrócie co Myślę ;).. Mając już doświadczenie heh, a niedługo i wybór wózków Was czeka :P

My mamy po Władku BEBETTO Niko Plus.. I osobiście kupiliśmy 2 w 1 i fotelik samochodowy cybex aton 2 do wpiecia :) fotelik super, wózek średni, nadtepnym razem kupilabym wózek używany. Bo mój był wart 1300 zł ok a sprzedalabym go teraz raptem za 500 zł a jest dosłownie jak nówka funkiel, a to dlatego, że wiadomo głęboki wózek sir nie zużywa za dużo, a spacerówka od bebetto była duża wręcz potężna i ciężka, jak ja sama wszędzie prawie jeździłam na zasadzie auto spacer i potem znowu do auta to łatwiej mi było z lekka spacerówka.. Dlatego tez jak Władek miał 6 miesięcy wydaliśmy kolejny 1000 zł na wózek tzw parasolke inglesina trip i ten szczerze polecam ;) do dziś nam służy w górach tez :D.. z ciężką spacerówka byliśmy nad morzem. Ale dla mnie wsjo ryba.. Do małej dokupie teraz tylko adaptery do stelaża wózka na fotelik samochodowy bo z 2 dzieci będzie mi wygodnie no i planuje i tak nosić w chuście :D jak się nauczę mała motac ;)... No i to na tyle o workach ;)... Kupiliśmy wtedy nowy. Bo wiadomo pierwsze dziecko tak na to patrzyłam heh ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018687 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018688 przez Heathera

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018692 przez Pumcia
NatB- wiem, ze nie powinnam tyle pracowac ale chciałam juz oddać sklep do konca i tyle mnie zobaczą. Chcieli, zebym pomogła nwej kierowniczce jeszcze ale mam na nich wyj....ne tak jak oni na mnie :) już rano od niej odebrałam - niech sobie sama radzi ! Zobacze jeśli jest tak jak Heathera mówi to dostanę na macierzyńskim 1000zł - dobre i to :)

Wietrzyca - Kochana ale ja nic co słodkie nigdy nie robiłam, niestety ja mam dobra rękę do mięs a nie do ciast :evil: na Swieta zawsze cos fajnego MIĘSNEGO robie - i nikt nie ma do mnie na szczescie za to pretensji :whistle: A co do tego co mi się należy - to na chwilę obecną nic. Zobaczymy po nowym roku :) nie powiem, bo jestem wściekła !
Boże a mi sie wydawało zawsze ze Kraków jest takim czystym miastem - teraz to mnie zaskoczyłaś ! Kup sobie nawilżacz powietrza z bryzą morską he he na szczęście mój WhiteStok nie jest zanieczyszczony - nic takiego nie mamy, że do tego doszło.

Natik - to nie szaleństo - to głupota, niestety nieunikniona wczoraj ;/ 3mam kciuki za wizytę :whistle:

Heathera - mam zamiar jutro iść zawiesić działąlnośc i zarejestrowac się jako bezrobotna. Super, ze mi mówisz bo ja się jeszcze nei dowiadywałam tylko ze słyszania lub z gazet mogłam zaczerpnąć informacji ;) he he dałaś dziś po zakupach :laugh: mnie pociesza to, ze teraz to ja się wezme za szoping - będę miałą duuuuuzo na to czasu :) a i planuję może w przyszłym tyg do szkoły rodzenia się zapisac :woohoo:

W lidlu są takie rzeczy ? nie zauważyłam albo u nas są przewaznie jakieś tylko skarpetki, rajstopki . . .drobnica - może macie racje ze co lidl to inny towar :D jutro pewnie będę to aż się zerknę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018699 przez natB
Fajne body :) heather

pumcia U mnie też już wszyscy mówią, żebym odpuscila z robota, ale nie zawsze można, jak się chce niestety.. Wiem, że albo teraz moja gin wyślę mnie przymusowo juz na L4 albo da mi czas do przyszłego miesiąca heh ;) ona jest za tym, żebym juz odpuscila, no ale jeszcze trochę musze wytrzymać ;)..

Pokaż łóżeczko! :) :)pumcia

Uwaga dojechał wuja i zaczyna malować pokój Władka, aja zamówiłam małemu juz pierwsze gadżety do pokoju :D zaraz Wam pokaże ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018704 przez natB
Taka naklejkę na ścianę mapę świata :D ze zwierzątkami


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl