BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1018706 przez natB
I taka pufe :)


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018709 przez Heathera
natB Fajna ta pufa :)
U nas ta wyprzedaż Lidla była ogłaszana przez plakaty na mieście bo tak na stronie nic o tym nie ma. I nie wiem czy to jest tylko raz w roku czy dwa. Ale jeśli u Was w mieście kiedy coś takiego będzie to trzeba rano iść o 8 bo o godzinie 10 to już nic u nas nie było prawie jakieś duperele typu skarpetki, zeszyty. Niektórzy ludzie przed 8 nawet pod sklepem już koczują, ja byłam o 8:05 i już np prześcieradła nie złapałam :o Pumcia a tak to lidl ma w swojej ofercie fajne bodziaki, bluzeczki i też nie drogo przewaznie 20/30 zł za dwupak trzeba tylko patrzec na gazetki co w danym tygodniu dają. Teraz wiem, że jest coś do łazienki i piżamy, szlafroki dla dorosłych a za tydzień ma być pościel.



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018726 przez Wietrzyca
Z tym powietrzem to nie tak, że tylko Kraków ma problem. Tak naprawdę to cała małopolska się z tym buja: i Tarnów, i Nowy Sącz, i (o zgrozo!) Zakopane. Co świadomsza część społeczeństwa faktycznie to sprawdza. Najczęściej normy są przekroczone faktycznie w Krakowie. Niejednokrotnie jednak są dni, że to Tarnów i Nowy Sącz mają normy bardziej przekroczone niż KRK (!), tylko się o tym nie mówi głośno. Krakowianie po prostu głośno krzyczą, to ich słychać w mediach. A nie wiem czy słyszałyście, ale ostatnio bodajże Wisła albo Szczyrk (nie pamiętam teraz dokładnie, jedno z nich) straciło status uzdrowiska, właśnie przez powietrze... Także małopolska tak, ale w górach :D bo w kotlinach wszędzie smog ;P

natB, ależ fantastyczna ta pufa! :) Bardzo mi się podoba!

Pumcia, ja Ci mocno życzę, żeby ten 1000 był. Bo to by była naprawdę przesada. Także głowa do góry, wszystkie trzymamy kciuki. :)
A jaki masz dobry przepis na mięso? Pochwal się, może coś od Ciebie podejrzę, bo mistrzem mięs to nie jestem :P

Heathera, cudne te rzeczy! Najpiękniejsza ta sukieneczka niebieska :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018737 przez Mamusia
Koticz Adalia to całe imię mojemu mężowi bardzo się podobało zdrobniale wołamy Adi... Teraz prawdopodobnie też jest dziewczyna i będzie Jagódka... A jak jednak wyjdzie chłopak to będzie Dorian albo Grzesiu...
Jutro idę na pobranie krwi, a wizytę mam na 15.12 może potwierdzi się już płeć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018738 przez Mamusia





A to my.... I pomyśleć że jeszcze nic nie przytyłam.... Jeszcze jestem na minusie 2 kilo :silly: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018743 przez NatiK
Ja juz po wizycie u nas wszystko jest ok :) będzie chłopak wiec dopiszcie do listy :) imię podeślę później bo jeszcze się wachamy z mężem:) nie wiem ile mierzy i waży bo się wiercil strasznie hehe gina miała nawet problem :laugh:

Wietrzyca tak z Tarnowa jestem :) u nas nie jest jeszcze tak najgorzej z tym smogiem da się oddychać :P

natB pufa super!

Heathera ciuszki boskie!!! :)

Mamusia ale masz cudny brzuszek :) ja mam mniejszy i waga idzie w górę ale naszczescie prawidłowo hehe staram się pilnować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018750 przez Mikulinka
Cześć brzuchatki
Mamusia śliczny brzuszek :woohoo:
Heathera śliczne te ciuszki A u mnie cisza ... znaczy nic nie wiem o wyprzedaży :dry:
Chyba się jutro przejdę ...
NatiKgratki. . Hehe taki ruchliwy chłopak :woohoo: żeby mu tak nie zostało :silly:
NatB pufa ekstra
Dziewczyny jak u Was z ciśnieniem? .... U mnie wysokie gin się martwi zapomniałam dopisać poprzednio ....
Coś rozbiera mi Core nieposzła do szkoły jutro lekarz ... trochę kiepsko bo teraz dużo mają klasowek i zaraz wystawianie ocen ...ale coz
A dziś w aldiku kupilam termometr za 7 zl :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018752 przez Mamusia
Dziękuje dziewczyny chociaż w porównaniu z poprzednią ciążą to mi się wydaje, że mam mały hehe.... Jak dla mnie mógłby być mniejszy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018753 przez Heathera
Natik gratki super ze wszystko ok. No to kamy przewagę chłopców :)
Mamusia ale masz już spory ten brzuszek, a jak córa fajnie się tuli :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018756 przez Wietrzyca
Ja mam ciśnienie 110/60 zazwyczaj, czasem dobije do 120/70, takze ok. A jakie masz Mikulinka?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018759 przez NatiK
Dzięki za gratki :)
Wietrzyca szkoła podstawowa nr 20 i 4lo :)

Ja ciśnienie miałam dziś ok jak na siebie 116/70 bo normalnie mam 80/60 lub 90/60 i potrafię czasami lepiej funkcjonować przy tak niskim niż wysokim :)
Dziewczynki a dzieciaki wam też tak potas i magnez wyjadą?bo mój mały zdziera ze mnie strasznie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018760 przez Wietrzyca
O tak, mój Bąbel magnez ze mnie wyjada! Pomimo tego, że jem magnez zalecony przez gina 3x dziennie, to i tak mnie skurcz dzisiaj w nocy złapał.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018762 przez NatiK
Wietrzyca ja rodowita mosciczanka jestem hehe i ślub też brałam w Moscicach :) jeszcze się okaże że się znamy lub kojarzymy hehe nie ma to jak się zgadać na forum ciazowym :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018763 przez Pumcia
Pumcia - chłopiec SZYMON 24 kwiecień
KArii - chłopiec FRANIO 10 kwiecień
Nat B - dziewczynka HELENKA MARIA 2 kwiecień
MAmusia - dziewczynka
Heathera - dziewczynka WERONIKA 18 kwiecień
Wietrzyca - ?
Lena - ?
NatiK - chłopiec 25 kwiecień
Joana G - chłopiec KONRAD 8 kwiecień
Marta 1985- chłopiec WOJTUŚ 16 kwiecień
Anielka - ?
Mikulinka - ?
Koticz - chłopiec JONATAN 27 kwiecień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018765 przez Wietrzyca
NatiK, No czad, to bralysmy slub w tym samym kosciele, haha! no swiat jest taki maly :)
Ja chcialam akurat w Moscicach, bo zarowno moi rodzice, jak i dziadkowie z obu stron brali w tym kosciele i chcialam podtrzymac tradycje.

No ale masz ładne ciśnienie, naprawdę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl