BezpiecznaCiaza112023

Mamy kwietniowe 2016

8 lata 5 miesiąc temu #1018937 przez Pumcia
Heathera - to nieżle jesteś zaopatrzona :D poukładam poukładam jak już się wszystkie ujawnią i co jakiś czas będę nam ta listę kopiować - jeszcze ją upiększe na koniec :D a poza tym datę porodu podałam licząc od ostatniej miesiączki a będę dokładnie wiedziała po połowkowym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1018942 przez Wietrzyca
Aleście popisały! Chwilę mnie nie było, a tu 15 postów, pięknie! :)
Ja się dzisiaj dowiedziałam, że nie mam co śpiochów kupować, bo wszystkie dostanę po chrześnicy - tak szybko z nich wyrosła, że są w ogóle nie zniszczone. :P Ale przecież sobie nie odmówię... na pewno coś kupię, choć jedne... :)

Byłam dzisiaj znowu na siłowni - kolejne 5km spaceru spokojnym tempem moje, jestem z siebie bardzo dumna.

Pumcia, możesz nas dopisać na 29 kwiecień (taki termin mamy z OM i z usg w 13 tc), a już w pn będziemy wiedzieć resztę ;) jupiii, nie mogę się doczekać :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018943 przez Heathera
Pumcia noo sporo tego jest, ale tak to bywa jak są już jakieś dzieci w rodzinie.A ja tam się ciesze bo wiadomo zawsze to jakaś oszczędność szczególnie że ciuszki są na prawdę zadbane i fajne. Niektóre z przezabawnymi napisami :P Jak będę je układać to porobię zdjęcia i Wam wstawię :)
A z tą listą ok, ja tez podałam datę z okresu. I tak później trzeba będzie zrobić drugą listę, dzieci już urodzonych bo znając życie może dwie z nas urodzą w terminie, a reszta szybciej lub później :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018946 przez Mikulinka
Melduję się .. mały dopiero co zasnął ale dziś mię dzieciaki doprowadziły do lez ...
Kaśka chora zapalenie krtani siedzi domu ... A tu klasowki za klasowkami .... no i za bardzo mi niepomaga .... ograniczona komunikacja z nastolatka
Mlody szaleje psoci ... do tego jesc nie chce ...
ciśnienie 140/ 76 a mam się niedenerwowac tylko jak to zrobić :dry:
Mnie też coś gardło boli od czasu do czadu.
Dziś znów była akcja jabłka w szkole i trzeba było.odebrać .... więc padam .
Co do wyprawki przeglądam strony w necie ... kilka rzeczy mam upatrzonych :)
Ale i tak na i ogień idziemy Z mieszkaniem .Chcemy większe więc kredyt nas czeka i sprzedaż lub zamiana tego. Pewnie wprawkowo będę myśleć w styczniu .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018947 przez Marta1985
Cześć dziewczyny :)

przepraszam, że mnie nie ma ale pisanie z telefonu na forum doprowadza mnie do .... szału .... a do komputera rzadko siadam.

we wtorek byłam na kontroli u Gina i pessar ślicznie trzyma się i mogę normalnie funkcjonować :) w związku z tym wzięłam się za porządki świąteczne :) mam kochaną mamę wiec ja robię te lekkie rzeczy a ona odwala brudną robotę.

trzymajcie się dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018952 przez koticz
pumcia a przewidujesz dostac jakies ciuszki od kogos?jesli tak to czekaj z kupnem póki ich nie dostaniesz.My np z kolezankami wypożyczamy sobie ciuchy a jak dzieci nam wyrastaja to zwracamy.Jesli wiesz ze niczego nie dostaniesz to zrob listę.Rozdziel kupno (w zaleznosci od finansow jakimi dysponujesz) ja dzielilam ubranka na "po domu" i "do wyjscia" (do dzis z reszta tak robie) po domu mozesz kupic uzywane na allegro,jakiejs odziezowej grupie na fb lub w lumpeksie,albo wlasnie jesli od kogos dostaniesz.Moja corka dlugo chodzila w kazdym rozmiarze poniewaz zawsze slabo przybierala na wadze.potrzeba sporo bluzek/bodow poniewaz maluch czesto ulewa albo sie...obsrywa ;) sporo tj ze 20 (jednego i drugiego) to samo z rajtuzkami/spodniami (jak uleje/zrobi kupe to na ogol do przebrania jest wszystko) dresow/bluz nie wiem moze po 5 (w tym napewno jakis polar na pierwsze spacery) rompersow tez z 5.A do snu polecam pajacyki.A i jeszcze kilka bodziakow z krotkim rekawem ktore bedziesz zakladala pod pajacyka do snu (kup tyle ile pajacy +/-7 sztuk) do tego ciuchy wyjsciowe (np do lekarza) po 3szt.Plus jeansy i sweterek ja kupie po sztuce to moim zdaniem nie sa zbyt wygodne a syn moj na codzien bedzie chodzil w dresie:chyba tyle tak na start jesli kupisz rozmiar 62.Jesli planujesz kupowac od rozmiaru 56to kup mniej (w za dużym mozesz podwinac rekaw a za malego nie zalozysz) jak rodzilam moja Jagodke (53cm i 2800g) na wyjście ze szpitala mialam ubranka 62,na sali ze mna lezala dziewczyna ktora na wyjscie dla synka wziela r56 ale urodzila chlopaka 60cmi 4kg...maz musial przywieźć inne rzeczy i ona biedna mu przez telefon tlumaczyla co gdzie ma szukać.
Ok sie rozpisalam





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018953 przez koticz
20 szt to łącznie kaftanikow i bodziakow nie ze po 20 :) ja zawsze slyszalam ze kupuje za duzo ciuszkow ale moje dziecko chodzilo we wszystkim i nie miala ich za duzo.A jeszcze kolorystyka :) u chlopaka chyba latwiej bo mniejsza roznorodnosc:) jesli kupisz jedne np czerwone body to nie bedziesz miec z czym prac i bedziesz musiala robic reczne pranie czy cos :) (kupsko ciezko doprac w rekach) malenstwu bedziesz prac osobno a ciuszki sa malenkie i serio ciezko uzbierac choc pol pralki :) biale wiadomo wypierzesz z pieluchami tetrowymi,no a niebieskie/zielone/szare razem





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018958 przez natB
Kurna nie nadazam :D czemu piszecie, jak juz mnie w pracy nie mam :P q tam mam najwięcej możliwości pisania Do was :P.. Hehe

Co do listy wyprawkowrj mam bardzo fajna na laptopie, a tak w ogóle powiem Wam, że przeglądałam te ciuszki po mojej bratanicy, a ta większość od 6-9-12 miesięcy!! Aaaa mam kilka bodziakow, trochę rzeczy po Władku no i musze jednak troszkę dokupić rzeczy leeh..

Co do pokoiku Władka tak mu się spodobał. Ze dzisiaj rano do niego poszedł i oglądał gole ściany na razie : P ale widzę. Ze juz się cieszy :)

Mebelki kupujemy mu te ;)



Ta komodę i szafę :) i do tego łóżeczko, jakieś półki na zabawki i myślę o skrzyni na zabawki, chociaż już dwie ma białe :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018959 przez natB
Co do ubierania małego to u nad np. Nosił spodenki, ogrodniczki i nie widziałam, żeby jemu było niewygodnie, te spodenki z hm czy z zary na prawdę są świetne, bo i z dobrego miękkiego jeansu i maja w pasie gumeczki do powiększania czy zmniejszania.. Wiadomo, że ludzie polecają te z napkami pomiędzy nóżkami, ale nam się nie sprawdziły, a na tyle byłam wprawiana z przebieraniem małego, że szlo sprawnie, śpioch mieliśmy tylko do spania, w domu był w bodziaku w bluzeczce i e rajstopkach często, nie lubiłam go ubierać tylko w śpioszki, bo to twierdziłam, se jest do spania :P.. Każda musi wyczuć sama co jej odpowiada ;).. Małemu nie przeszkadzało jak miał bluze z kapturem czy bluze wciagana przez głowę, żadnych kaftanikow nie miałam, tylko standardowo body :).. Jest teraz tyle tego w sklepach i można kupić od kogoś, że coś tam znajdziecie :)..

U nas np. Żadne rożki się nie sprawdziły, małego albo przykrywalam kocykiem, albo miałam otulacz i wiazalam pielucha w taki kokon :) nauczyłam się w szpitalu, a później spał w spiworku świetna sprawa, bo się w ogóle nie wybudzal, bo się nie odkopywal :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018960 przez natB
A co do pieluszek ja polecam bardzo bambusowe, tetrowych kilka tez się przyda.. Przy Władku nie wiedziałam, że są te bambusowe, wiec śpi do dziś z tetrowa, ale bambusowe są takie mięciutkie nic się po praniu z nimi nie dzieje.. :D
Teraz na szczęście sporo rzeczy mam, więc mogę kupić kilka takich,, gadżetów,, dla małej jak np. Szumisia :, te pieluszki bambusowe i jeszcze czaje się na jakiś fajny kocyk bambusowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018973 przez Pumcia
Koticz dziękuję Ci bardzo za podpowiedz, strasznie mi pomogłaś :) jeśl ichodzi o to co dostanę to jeszcze nie wiem, bo sporo kolezanek niedługo urodzi i cięzko im tez powiedzieć jak dziecko będzie rosło. A z tego co mówią to mają sporo tych większych rozmiarów :) a poza tym rodziło się ostatnio dużó dziewczynek a w moim terminie będzie trochę chłopców :D

Nat - super są te mebelki :) fajnie będzie po nich rysować :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018974 przez natB
pumcia masz mały artysta będzie miał kawałek na ścianie tablicy kredowej :) no i ma kartki do pisania heh ;).. Na razie nie wpadł na genialne pomysły rysowania o ścianach i po meblach ;) zresztą staramy się go uczyc, że z pisaniem o długopisem nie chodzimy :)..

Jej ale dziś padam na twarz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018986 przez Heathera
Mikulinka nieźle masz przez te dzieciaki :/ I pomyśleć że jeszcze niedawno też byłam taką "nastolatką" ale u mnie nie było aż takich problemów, bo mój ojciec trzymał ostry rygor... Ale spokojnie nie denerwuj się tak, żeby dzidzi w brzuszku nie zaszkodzić, może melisę sobie zaparz dla odprężenia.
Fajnie z tym mieszkaniem, działajcie wiadomo większe by sie Wam teraz przydało i w ciekawszej okolicy. Trzymam kciuki żeby wszystko się udało, bo sama wiem że jest trochę nerwów bo my miesiąc temu się staraliśmy o kredyt.

Marta super że na wizycie wyszło ok , tylko nie przesadź z tymi porządkami :)

Koticz dobra rzecz napisałaś o tych kolorach. Faktycznie ja teraz nawet dla synka mam dwie bluzki czerwone i swoje mam dwie i mąż ma jedną i jak któraś się pobrudzi to później leży długo i czeka na inne czerwone żeby wszystkie razem wyprać...

I jestem tego samego zdania co natB bo faktycznie u jednych sprawdzają się takie ubranka, a u innych inne więc każdy musi znaleźć swoje "rozwiązania". Dla tych, które jeszcze nie miały dzieci najlepiej pokupować wszystkiego po troszku a pozniej sprawa sie wyklaruje w czym najlepiej ubierac i juz te większe rozmiary kupić te co sie najlepiej sprawdzają .

natB Fajne mebelki. Z pisaniem po ścianach to u nas z Wiktorem kilka razy się tylko zdarzyło i raz po krześle porysował więc może u Cb nie będzie tak źle. O tej farbie tablicowej tez myślę żeby machnąć u synka w pokoju :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1018999 przez Wietrzyca
ta farba tablicowa jest rewelacyjna - u mnie w biurze mamy salę konferencyjną tak wymalowaną i świetnie się to sprawdza. Do tego pod nią jest jeszcze powłoka farby magnetycznej - to już w ogóle czad, bo otrzymujemy kredową tablicę magnetyczną, do której można także przypinać coś magnesami :)

Koticz, dzięki za opis z kolorami. W sumie tak o tym nie pomyślałam, ale fakt, że pojedynczego koloru nie ma z czym uprać. A fakt, że chrześnica jak się nie raz urobiła, to dramat :D I czekać z tym to się nie da. :P

Pumcia, to musisz czekać na to, co dostaniesz :) Też zrób zdjęcia, jak już ogarniesz.

Ja miałam wczoraj dzień ratowania innych. Zadzwoniła do mnie siostra, że pracuje zdalnie z domu (też korpo) i ma małą (16 miesięcy) pod opieką. Mała poszła jej spać o 8 rano (nie wiedzieć czemu), a potem na największy sajgon w pracy oczywiście wstała i rozrabiała. Więc pojechałam ratować świat, i bawiłam małą od 11 do 16. Nie mam wprawy, podziwiam Was dziewczyny za opiekę nad dzieckiem w ciąży, naprawdę pełen szacun. Najgorsze, że ona ciągle do mnie rączki tak rozkosznie wyciągała :P Wróciłam spełniona i zadowolona :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1019013 przez Heathera
Dziewczyny ja uciekam na weekend do rodziców :) Nie wiem czy do Was zaglądnę bo tam ciężko z netem, więc jak coś to miłego weekendu Wam życzę :)



Cywilny: 21.01.12 Kościelny: 06.06.15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl