BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1024662 przez Skalarek
Miska ją myslalam nad woombie i mysle, że się skusze :P ale motherhood chyba też może być, chociaż nie mam żadnej znajomej która używała więc nie powiem jak się sprawdza, chociaż to też pewnie od dziecka zależy ;) tak czy inaczej za 15zl bym kupiła :evil: a jaki wzór?
No i pracę przy kołysce pełną para ida widzę ;) a materacyk będziesz wymienić, nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024663 przez miśka23
Pewnie będę wymieniać. a otulacz wygląda tak: babyonline.pl/motherhood-otulaczek,katal...kt,1544,104,r19.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024668 przez Skalarek
Bardzo ładny :) daj znać czy się zadecydujesz B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024671 przez drzyzgunia

miśka23 napisał: Jeśli chodzi o furominator to nawet nie wiem co to jest :lol: :lol: więc oświeć mnie :P A jeszcze co do psiaka... Jak wyobrażasz sobie wspólne mieszkanie niemowlaka z takim psem? Ja właśnie się zastanawiam. Wiem że mój pies jest łagodny i chce żeby wychowywali się razem. A jak już rodzice czy teściowie o tym słyszą to cały czas słyszę jakieś ale.....


Furminator to szczotka wyczesująca podszerstek :)
MIśka Ja mam labradora wielkie psisko i też jak syn miał się pokawić na świecie było pełno aleee
bo poliże, bo zrobi krzywdę bo bo bo nawet myśleliśmy aby go oddać ale mówie zaraz wystarczy oswoić psa z nowym domownikiem i tak też zrobiliśmy zamontowaliśmy bramki ograniczajace wejście psa do pokoju ale zanim dziecko sie pojawiło na świecie aby pies nie połączył pojawienia się dziecka z ograniczeniami dla niego. Jak wyszłam ze szpitala postawiliśmy fotelik aby psina poznała nowego domownika szczerze olał fotelik był tak zaoferowany, że pani wróciła do domu :) A teraz ja muszę chornić psa przed dzieckiem a nie na odwrót to pies ucieka przed synem lub piszczy w trakcie ich zabawy :) A syn chodzi i mówi "ocham Codiego"

Jeżeli chodzi o otulacz nie miałam z nim do czynienia nie pomogę :D ale jest bardzo fajny :D

Martyśka super, że z mama ok. Dużo zdrówka :)
To teraz mnie mnie musicie wyedukować co to jest woombie??
Pati czekamy na informacje o zakupach :)
Skalarek a o której wizyta :) Ja też mam i już się nie mogę doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024675 przez martyska
Miska wydaje mi sie ze laktator predzej czy później i tak Ci sie przyda np czasem piersi sa tak przepełnione ze lepiej jest ściągnąć pare ml zanim podasz dziecku piers bo i tobie i jemu bedzie lepiej albo no jak bedzie nawal pokarmu to mozna sciagac i mrozic wrazie w bo moze byc tak ze bedziesz musiala gdzies wyjsc bez malej i jedzonko zawsze bedzie. Ale głównie kupuje przez te sutki .

Otulacz super napewno sie przyda bo dziecko lubi miec ciasno w pierwszych tygodniach zycia. Ja Igora kocem otulalam ale jak trafi sie okazja to tez kupuje cos takiego.

Miałam cytryne . sam smak ok bo nie bylo za slodkie ale ten posmak w ustach po każdym łyku :sick:


Dziekuje dziewczyny za wsparcie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024684 przez Skalarek
Ja też mam psa tyle, że mniejszego niż Wy - yorka :P i też każdy przeżywa co to będzie, a ją najbardziej się obawiam, że zaliże nam to dziecko :lol: ją sobie w ogóle nie wyobrażam domu bez psa ;)

Drzyzgunia woombie to tez taki otulacz tyle, że na zamek ;) coś takiego otulacz.pl/sklep/woombie-air/woombie-air...ek-3-6-5-kg-otulacz/

Wizytę mam o 15.30, a Ty o której?

Ja z laktatorem chyba się wstrzymam narazie, chyba że znajdę w naprawdę dobrej cenie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024689 przez drzyzgunia
No i człowiek się uczy przez całe życie :D Ja mam wizytę na 16:45 i postanowiłam zabrać M :) pierwszy raz w tej ciąży :D
Oj ja bez psa też mimo, że mnie tak denerwuje czasami że mam ochotę go wtedy rozszarpać :D Ale taka prawda,że dziecko chowane ze zwierzętami zupełnie inaczej się chowa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024695 przez Skalarek
Mój psiak też mnie czasem denerwuje, ale jak na Wielkanoc zachorował na babeszjoze i istniało ryzyko, że nie przeżyje to ryczalam jak bóbr i ogólnie myslalam, że się nerewowo wykoncze :( na szczęście wszystko dobrze się skończyło :woohoo:

A odnośnie takich gadżetów dla dziecka to mamy w planach jeszcze zakup szumiącego misia whisbear B)

A ją wyjątkowo jutro chyba pojade na wizyte bez K bo nie wiem czy da radę się zwolnić z pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024696 przez drzyzgunia
Skalarek ja tak miałam jak mi uciekł z podwórka a synek był malusi. Sama w domu z małym śpiącym dzieckiem...oj też wyłam jak bóbr do M dzwoniłam a on ok 150km od domu :D Na szczęście dobry sąsiad mi go przyprowadził... Daj linka proszę do tego misia :) Ja tam lubię gadżety :D Mój S pracuje na nocki więc będzie w domku :D Wcześniej nie chodził ze mną bo ktoś musiał B pilnować ale akurat na jutro mamy opiekę więc trzeba będzie skorzystać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024697 przez Skalarek
whisbear.com/index/index są też chyba inne misie szumiace, ale te są produkowane w całości w PL a ja jestem za wspieraniem rodzimej gospodarki B) :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024698 przez drzyzgunia
dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024699 przez Skalarek
Ależ proszę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024702 przez martyska
Ja psa nie mam ale moj mąż je uwielbia wiec na pewno kiedys bedzieny miec ale teraz z dwójką maluchow i mężem cale dnie poza domem pies nie wchodzi w rachubę. Nie wyobrazam sobie siebie plus wózek bliźniaczy plus pies i spacer w centrum miasta :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024704 przez Skalarek
No fakt Martyska taki zestaw mógłby okazać się dość upierdliwym do ogarnięcia :laugh: ja mam pod tym względem ten plus, że mieszkam na wsi, więc psiora tylko wypuszczam na podwórko i przy jego gabarytach bez problemu się wyszaleje na takiej powierzchni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024728 przez majka1987gnoWlkp
Nasza luna miała 5 lat jak się Tosia pojawiła... I prócz szkolenia żeby nie wlazila na łóżko nic nie musiałam robić x jej charakterem :-) ale to nasza wina bo pies spał z nami... Wiec żeby zazdrosna nie była zaczęliśmy szkolić ja już jak byłam w ciąży :-) później spala pod lozeczkiem Tosi. :-) jak tylko Tosia się przebudzila pies już był u mnie mi pokazać :-) nie wyobrażam sobie jakby jej nie było i jak już któraś napisała ja teraz muszę pilnować żeby jej się krzywda nie stała bo tak jak Tosia juz dużo rozumie to Misia ma tendencję do ciągnięcia za ogon czy uszy :-)
Aa luna to też labrador :-)
I mimo że owszem czasem mam ochotę kopnac ja w tylek to kocham bardzo i wiem ze moje laski też ;-)
A co do tego otulacza... Nie mam zdania... Nie miałam ani przy Tosi ani przy Misi.. Za to miałam usztywniane rożki i wiem ze mojemu mężowi ulatwily życie bo bal się chwycić maleństwo :-)

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl