BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1025170 przez Patikierc
Heja,przyszedł mi laktatot i podłączyłam do cyca :D zajebiaszcze uczucie :D jak sie chichraliśmy z męzem jak zaciągało sutka :D taa teraz nam do śmiechu a jak przyjdzie co do czego będe wyć z bólu..
Na reszte zakupów czekam.
Dziś coś słaby biometr chodzę ledwie żywa.. ale weekend przed nami.

Jestem tak rozkojarzona że nie wiem co miałam komu odpisać..
Emila- ja pije kawę bo mam bardzo na nią smaka jak i rozpuszczalną tak i parzoną bez fusów i z ekspresu,tylko że ja z mlekiem. Co do USG moj mąż na wszystkich był i jak raz nie poszedł ostatnio co wziełam mame to smęcił cały czas.. A no codzien też nie okazuje bardzo fascynacji,irytuje się bo ja mu mówie "czułeś jak kopła" a on że nie czuje i tak w kółko dziś mu się udało widział jak się brzuch rusza i poczuł :D

Majka-współczuje..
Skalarek- ważne że szyjka lepiej,i tak trzymać
Miska- pracowity dzień widze :D ja nie mam siły się umyć :D brak energi..

Kacha- ja chcę męża on narazie też chce być :D myśle ze po prostu wyjdzie na same skurcze parte gdzie bedzie hard kor i wróci przeciąć pępowinkę :D a tak to ma siedzieć ze mną mam nadzieje że bede w znieczuleniu i bedziemy sobie siedziec i żartować :D Grunt to nastawienie :D
A ja będzie zawsze wyjdzie w trakcie..

Jejku spadam muszę się natychmiast położyć :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025171 przez Patikierc
Plany na weekend? B) :evil:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025172 przez Skalarek
Pati no widzę, że na ostro cwiczyć sutki przed atakiem Jagody :laugh: :laugh:

A plany na weekend... No coz, u mnie standardowo :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025174 przez miśka23
No ja dziś odwaliłam kawał roboty więc jutro tylko obiadek :)

Ale Wy szalejecie z wyprawką :woohoo: Ja chętnie już wyprałabym ubranka i je poprasowała ale to jeszcze za wcześnie :( Uwielbiam je oglądać, przekładać i składać :evil:

No właśnie co polecacie na weekend? nie mam pomysłów a chętnie bym coś porobiła. Może pojadę do nowej cukierni jutro na jakieś ciacho.... zobaczcie jakie cuda tam mają :woohoo: www.facebook.com/WypiekarniaRzeszow/phot...4612/?type=3&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025176 przez Patikierc
Właśnie dostałam wiadomość od kumpeli urodziła synusia przez cesarkę 7 godzin temu i już prawię lata a napewno siedzi na facebooku :D ale jaj zazdroszcze :D Muszę sie teraz do niej wybrać na jakieś instrukcje co do pracy przy dziecku :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025177 przez miśka23
Gratulacje dla koleżanki :) Super że tak dobrze się czuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025179 przez Skalarek
Pati gratulacje dla koleżanki :)
Miska musze siostrę wysłać żeby zrobiła zaopatrzenie i przyjechała do mnie np na tlusty czwartek :evil: daj znać czy na pewno warto ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025180 przez miśka23
Jeśli zdążę to pojadę jutro, bo niestety tam jest otwarte tylko do 17 a w niedziele jest zamknięte :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025238 przez martyska
Majka wspolczyje :(

Pati ty uwazaj bo sobie laktacje pobudzisz :P

Skalarek nie przejmuj sie narazie tym tak bo ja z Igorem tez tak miałam. Czekaj spokojnie do kolejnej wizyty i ciesz sie szyjką :cheer:

Drzyzgunia super ze wszystko dobrze i fajnie bedzie druga mała Emilka bo u nas też :cheer:

Kacha mój mąż byl prze pierwszym porodzie bardzo mi pomógł i jesli tylko teraz sytuacja pozwoli tzn bedzie opieka dla Igora to tez chce byc.

U nas wszystkie sale sa pojedyncze z łazienkami

Ja kawy w ogóle nie pije ale i nigdy nie pilam :P

Mój M tez jakos na codzien nie okazuje jakieś mrga radosci ale jak trzeba to umie sie ucieszyc . tez uwielbiam patrzec jak szaleje z Igorem na dywanie ze ich oboje musze uciszac .

Z planów to dzis moze skocze z Igorem do sali zabaw :laugh:

Nie pamietam juz co jeszcze komu mialam pisac :P

Aaaa ja mam wizyte w poniedzialek B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025271 przez majka1987gnoWlkp
Dzięki laski.
A co do rodzinnego porodu. Mój był przy Tosi.. Było ciężko. Powiedział że przy drugim nie będzie ale nie było opcji żeby go nie było ;-) nie wyobrażam sobie żeby było inaczej.. I z doświadczenia powiem wam że mąż który jest przy porodzie nawet ciężkim zupełnie inaczej podchodzi do swojej kobiety i dziecka później niż taki co nie był. Przyjaciółki mąż jej wcale nie szanuje a 3 doby po porodzie musiała zostać sama z dzieckiem, męża siostrxenica, musiała porobić wszystko w domu. Bo co.. To przecież absolutnie normalne... Kuwa jakbym walnela w ten głupi czerep. Ehhh
Więc mój mąż na pewno i przy trzecim będzie

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025282 przez Emilia92
skalarek moze i tak..
kacha no tez tak mysle ze dopiero jak zobaczy to bedzie przezywal
ja w sumie z porodem nic nie planuje, nastawiam sie tylko ze trzeba urodzic i tyle, jakos w sumie sie nie boje.. a rodzinny, moj maz nie chce, wiec nie bede go zmuszac.
majka wspolczujeee..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025286 przez Emilia92
patikierc a jaki laktator kupilas?
ja myslalam nad tomme tippe
moj tez nie czuje jak kopie, ale na szczescie widzi:)
my wczoraj bylismy na szkoleniu z 1 pomocy dla noworodka, bardzo fajne zajecia i przydatne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025292 przez kacha
Mój M był przy poprzednim porodzie i bardzo chce być teraz, ale jeśli będzie taka sytuacja, że rodzę wieczorem a Dula nie może zasnąć (nikt poza mną albo M nie może jej uspać) to wróci do domu. Choć nie wyobrażam sobie porodu bez niego - poprzednio rodziłam 23 godziny, większość porodu byłam przypięta do ktg i nawet to, że miał mi kto wodę podać było dla mnie ważne. Tak samo II faza - u mnie trwała ponad 2 godziny i pewnie gdyby nie woda, którą mi M podawał i mokre ręczniki to bym nie dała rady. W ogóle bardzo się teraz boję porodu właśnie ze względu na wspomnienia tego dwugodzinnego parcia, drugi raz czegoś takiego bym nie dokonała, jestem pewna.

My dziś mamy wyjątkowo dzień z M, który zwykle w soboty jest w pracy, ale dziś nie. Właśnie poszedł z Dulą na drzemkę, potem idziemy razem na spacer a wieczorkiem jedziemy do kolegi do knajpy na kolędowanie. Miły dzień nam się zapowiada :)

Mam laktator medela swing i jest fajny, ale był naprawdę drogi. Jak teraz mi laktacja nie ruszy to go sprzedam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025293 przez kacha
A i jeszcze zaczynamy proces odmamiamia Duli, żeby nie było tragedii, jak pójdę do szpitala. Jeden dzień w tygodniu u moich teściów i jeden dzień u moich rodziców. Czyli mam dwa dni w tygodniu dla siebie - co ja będę robić w tym czasie to nie wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025402 przez Patikierc
Siemka zasypało śniegiem Kraków :D
Emilia- laktator kupiłam marki Canpol i puki co jestem zadowolona :D nie wydałam majątku więc mąż też jest zadowolony haha :D

Ech.. kawusia i idę się dotlenić na polko z spem :D Wczoraj byłam na imprezce :evil: wróciłam o 2.00 więc zabawa była jak talala :D Posiadówka kobieca tylko szkoda że nie mogę pić bo trochę wtedy inaczej człowiek rozumuje cokolwiek :D Ale spoko spotykamy się średnio co 3,5 miesiąca więc nastepnym razem już jest opcja rozumowania jak one :D :D

Jak to jest muszę gdzieś poczytać jak kobieta karmiąca chce sobie pofolgować i zjeść,napić się czegoś to jak wygląda z pokarmem? Ile trzeba odciągnąć pokarm razy żeby był zdatny :D muszę poczytać,nawet z ciekawośći..

Cicho tu :whistle: budzić się :P




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl