BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1024760 przez Skalarek
Pati jak tam, nic się nie odzywasz, chyba wpadlas w zakupowy szał :evil:

Miska jak pracę przy kołysce? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024773 przez Patikierc
Ależ mnie morduje głowa!

Też mam labladora :evil: kochane psy! I nie wyobrażam sobie życia bez niej,i nawet przez sekundę nie przeszło mi przez głowę żebym mogła ją oddać bo będę mieć dziecko,zresztą ja reż wychowałam się z wilczurem którego traktowałam jak osobistego kucyka :D i tak potem całe życie z psami! Więc moje dziecko też pewnie będzie z psami bo ja i mąż uwielbiamy je a w szczególności biszkoptowego stworka to nasz pierwsza córka :D Dużo pracy w tresure wkładamy więc będzie dobrze,dzieci uwielbia i to jest najważniejsze!

Tak tak szał zakupów! :D Ale w sumie same pierdołki :D czyli butelka z smokiem antykolkowym razy dwa,smoczek lovi dynamiczny w razie wu :whistle: ,kocyk,przescieradło,wkładki laktacyjne,ręczniki dwa kąpielowe i w sumie tyle.. szukam jeszcze podgrzewacza i laktatora elektrycznego. Jutro może już wanienka i rzeczy pielęgnacyjne :D

Co ja to miałam jeszcze pisać.. przez tą głowę zapomniałam..

A no furominator pierwsza klasa,dziś było super czekamy na efekty ile będzie bez kłaków :D

Kurczę myślę cały czas czy w lutym jeszcze chodzić do pracy :whistle: niby chcę bo nudy w domu,ale kurcze już 4x w tygodniu mi cięzko,a na 2 dni nie wiem czy będzie sens bo zalać auto na dojazd też muszę skomplikowane to :D Jeszcze mam tydzień :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024774 przez Patikierc
Aaa słyszałam o tym woombie podobno fajne,ale nie będę kupować tylko w rożku będę tak pakować Jagodę albo pieluszką owijać warto spróbowac,a jak wam pomoże to zakupie też :D

A o misiu co emituje ten szum też słyszałam i się zastanawiałam ale jeszcze nie wiem :whistle: widziałam kiedyś w markecie dzieciaczka z miśkiem tym było cicho i spało :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024777 przez Skalarek
Pati ją się trochę boje, że z rożka albo kocyka mały się rozkreci i np zasloni sobie nim buzie :dry:
Zakupami się pochwal koniecznie jak tylko dostaniesz ;)
A co do pracy to sama musisz zdecydować i najlepiej posłuchać organizm jak czujesz, że jest ci ciężko to moim zdaniem lepiej odpuścić niż później żałować. A co do nudów to będziesz miała dla nas więcej czasu :laugh:

Majka mojego K brat miał ten sam problem, że bral dziecko na ręce dopiero jak było usztywnione :P :laugh:
Ale mój mężu raczej nie mas takich oporów, bo u znajomych nawet ostatnio ich 3tyg synka nosił więc myślę, że przy swoim będzie jeszcze mniej stresu :evil: a najlepsze jest to, że on przy swoim wzroście matak duże dłonie, że mu sie to dziecko praktycznie w jedną mieści :woohoo:

Aaaa Pati jeszcze miałam pytać laktator planujesz nowy kupować czy używke?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024787 przez Patikierc
Skalarek-chyba nówkę widziałam na allegro z CANPOL za 100zł więc ceny nie urywają głowy :D Marzy mi się LOVI NATURAL elektryczny ale 350zł nowy a używki nie mogę trafić fajnej.. ale jak by się trafiła fajnie by było..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024791 przez Skalarek
No a jak opinii tego z canpola? Bo cena zachęcająca... Ale to jest elektryczny?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024859 przez Patikierc
Skalarek- tak elektryczny i zamówiłam wczoraj jeszcze czytałam opinie i znalazłam za 199zł laktator elektryczny i do tego podgrzewacz do butelek też Canpol. Jak czytałam opinie to zawsze miał 4/5 gwiazdki więc myślę że spoko. Ma regulacje 3 mocy ssania,myślę że będzie git. Teraz czekam już na paczki z zakupami :) Zakupiłam jeszcze (a raczej mój mąż) termometr na podczerwień, przecena z 140zł na 65zł super cena więc siup i jest przykładam do czoła i mam wynik B)

Natomiast waham sie miedzy aspiratorkiem do nosa KATAREK do odkurzacza a takim elektrycznym.. Jeden i drugi ma fajne opinie ceny jakoś nie powalają.Elektryczny 79zł a do odkurzacza 35zł ale elektrycznego tylko przykładam i włala :D a tamten muszę cały odkurzacz montować :D Więc jeszcze się zastanawiam od chyba wygra elektryczny z lenistwa :D

Zimny poranek -6stopni. Ale łanie bo biało.. Halo Halo czyżby jeden tydzień ferii zimowych się kończył? Jak ten czas zapyla.. :blink:




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024860 przez Skalarek
No taki termometr też bym sobie zakupiła, już w takiej cenie to w ogóle :woohoo:
Ja cały czas się waham z tym laktatorem, jedni doradzaja brac, drudzy że jest zbędny ehhh już sama nie wiem, narazie chyba się jeszcze wstrzymam....
A z tym aspiratorkiem to że niby do takiego zwykłego odkurzacz się podłącza go?! :blink: no way! Ja bym wzięła ten elektryczny z dokładnie tych samych powodów :P B)
U nas też sypie śniegiem, lubię taka zimę :) szkoda tylko że bardziej nie mogę z niej skorzystać :(
Ja to dzisiaj, żyje trybem "byle do wizyty" :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1024899 przez drzyzgunia
Skalarek ja też czekam z niecierpliwością :) czekam jak na szpilkach :laugh:
Termometr elektryczny super sprawa polecam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1024924 przez Emilia92
hey
ja misia szumisia juz zamowilam, bo tez o nim slyszalam:)
ja mam termometr taki bezdotykowy do czola
pijecie kawe rozp w ciazy??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025005 przez drzyzgunia
Skalarek jak po wizycie jak Twoja szyjka????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025050 przez Skalarek
Emilia ja piję kawe, z tym że ja od zawsze pije z mlekiem, a teraz to juz w ogóle pije taka 50/50 z mlekiem :P B) chociaż to od jakis 2tyg może, bo wcześniej jakoś mnie odrzucało od kawy... A co do szumisia, to pochwal się jak dotrze, chyba że już dotarł ;)

Drzyzgunia a Ty też miałas dzisiaj wizytę prawda? Pisz jak było :)

U mnie po wizycie w sumie ok, od razu uprzedzam że nie mam zdjęć innych niż pomiarowe więc się nie pochwale :P z szyjka jest lepiej, przybyło jej 0,5cm więc spoko, rozwarcia nie ma... Ogólnie pozostajemy przy wcześniejszych zaleceniach czyli 80% dnia w pozycji leżącej i zastrzyki jak do tej pory. Maly waży 779g i ogólnie wszystko z nim dobrze, tylko obwód brzuszka mu wyszedł o 2tyg za mały :( na wadze przybrał dobrze i mam narazie się nie martwic, bo podobno czasem tak się zdaza, że pomiar wychodzi zanizony... Póki co gin stwierdzil, że Olek jest "długi i szczupły", mam więcej białka do diety włączyć i za 2tyg zobaczymy co wyjdzie na USG, oby było dobrze :dry: tak więc następna wizyta 8.02

A u Was jak tam? Co taka cisza dzisiaj? Na czyja wizytę teraz czekamy? B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025052 przez owieczka1804
Dziewczyny zobaczcie co znalazlam :) Jeśli macie fotkę z USG a nie wiecie co i jak czzy wszystko jest ok, bo zapomniałyscie się zapytać lekarza to jest swietna strona do sprawdzenia wszystkiego :) wrzucam linka :) buziaki

twoja-ciaza.com.pl/kalkulatory/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025068 przez Emilia92
skalarek oczywiscie ze se pochwale jak przyjdzie..
skalarek db ze zszyjka lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025070 przez drzyzgunia
Hej :) Ja tez po wizycie :D No i będzie Emilka nie na 100% ale lekarz nie dojrzał siusiaka :D a wargi sromowe :) Nie mam zdjęcia więc się nie pochwalę :D Generalnie grozi mi szpital z powodu ciśnienia wczoraj 154/92 więc dzisiaj już zapisałam się do lekarza aby przepisał mi leki i oby one pomogły :D
Mój lekarz tak mnie wczoraj zakurzył, że mówię wam miałam ochtę go udusić albo co najmniej wgryźć mu się w tętnice :) :angry: :angry: :angry:
Z łaską mi zrobił USG mimo, że zawsze robił na każdej wizycie ale teraz kiedy grzecznie go poprosiłam aby M był przy tym badaniu raptem on nie potrzebuje USG a wogólę u niego nie funkcjonuje USG połówkowe...Więc wiem tylko tyle, że Emilka jest o tydzień większa niż wynika z OM ale tym się nie przejmuję dlatego, że ja @ miałam bardzo nie regularne po pierwszym porodzie i w sumie nie do końca pamiętam kiedy miałam @. Więc moja wizyta tak wyczekiwana w sumie wg mnie została zrobiona z łaski....oh trochę mi ulżyło jak się wygadałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl