BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1025548 przez drzyzgunia
My po udanym weekendzie :) w sobotę dużo spacerowaliśmy aby wykorzystać ostatnie póki co podrygi jazdy na sankach :) Po wizycie w piątek u internisty hmm zaczęłam co raz bardziej wątpić w służbę zdrowia w naszym kraju...w związku z tym dzisiaj mam nie przewidziana wizyte u gina...
co do butelek to ja kupiłam najmniejszą AVENTU tak jak KACHA aby maleństwo piło herbatkę z kopru :)
Majka ale brzuszek taki jak mój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025551 przez martyska
Hej. Ja juz po wizycie w trzy tygodnie przytylam trzy kilo :huh: wiec juz mam plus 6 :P ogólnie wszystko dobrze no i SKALAREK pamietasz jak Emilka byla 200 gram za Olusiem ? No to przykoksowala i wazy 720 :woohoo: no i nadal jest Emilka oczywiscie B) cukrzyny nie mam

Maja super brzuszek :laugh:

Miska a Ty gdzie ? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025553 przez Skalarek
Drzyzgunia o co chodzi z tym internista? I czemu dodatkową wizyta u gina?

Kacha u nas też dzisiaj już pogoda taka, że nie zachęca do spacerów... Wprawdzie jeszcze nie pada, ale patrząc za okno nie wykluczam takiej możliwości :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1025554 przez martyska
Aaa no i wczesniej mielismy ulozenie poprzeczne a teraz miednicowe dlatego mój pecherz obrywa :laugh:

No i moj puls 110 ciagle :huh: a cisnienie książkowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025556 przez Skalarek
Haha :laugh: Martyska no to faktycznie sobie nieźle Emilka podrosla :) to już niedużo jej do Olka brakuje, jeszcze trochę poboksuje mamę po pęcherzu i będzie nr1 :woohoo:
Super, że wszystko dobrze i że cukrzyca ma się z od Was z dala ;) a co w związku z tym pulsem? W ciąży chyba może być podwyższony, ale nie wiem o ile :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025558 przez martyska
No lekarz wlasnie mowil ze w.normi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025559 przez Skalarek
Czyli wszystko oki jednym słowem, no i tak trzymać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025560 przez drzyzgunia
Skalarek internista u którego byłam dał mi skierowanie do kardiologa a wiadome jest, że moje nadciśnienie jest ciążowe w związku z tym kardiolog mi nic nie da. Mało tego kazał mi znaleźć kardiologa spejalizującego się w ciśnieniu w ciąży no ewentualnie położyć się na odział kardiologiczny. A ja poszłam tylko po leki, które ON może wypisać w zawiązku z tym przez week monitorowałam ciśnienie i jest generalnie ok dlatego chce iść do gina niech to zobaczy i ewentualnie on mi przepisze leki. Jednak hospotalizacje zostawiam jako ostateczność.
Martyśka super,że Emilka ci tak pięknie rośnie :D Zazdroszczę, że cukrzycy brak ja mam zrobić przed następną wizytą :) i obym nie miała w pierwszej ciąży nie było wiec po cichu liczę, że i w tej mnie ominie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025561 przez miśka23
Jestem i ja :)

Majka brzuszek pierwsza klasa :) Śliczny :kiss:

Drzyzgunia co tam u Ciebie, Wyjaśniaj.

Kacha ja też mam wizytę w środę :woohoo:

Martyśka super że u Ciebie wszystko dobrze :) No i malutka już nie taka mała ;) Super że się dobrze rozwija :kiss:

A teraz coś o sobie :evil:
Wydaje mi się że mam te skurcze braxtona-hixa. Muszę zapytać lekarza tego nowego o to. No i jak czuję te skurcze to mam tak delikatnie trudność z oddychaniem i serce mi przy tym wali jak oszalałe- nie wiem o co z tym chodzi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025562 przez Skalarek
Drzyzgunia no to faktycznie słabo trochę :pinch: ale tak to już jest z lekarzami, że jakbys chciała skierowanie do specjalisty to cię splawi lekami, a jak potrzebujesz tylko leki to cię wysyla na badania... Może jutro z ginem uda Cię się załatwić te leki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025563 przez Skalarek
Miśka ją te skurcze mam juz od jakiegoś czasu, ale takich dodatkowych objawów o jakich piszesz to nie doświadczyłam... Czyli w środę będziemy miały dzień pod znakiem wizyt u gina :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025564 przez drzyzgunia
Widzę, że kazda z nas inaczej odczuwa te skurcze...u mnie bardzo ciągnie mi brzuch wtedy szczególnie u góry..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025568 przez miśka23
W takiej sytuacji jak wam opisywałam że mam, zmierzę sobie ciśnienie, może mi skacze?

Drzyzgunia no niestety bardzo duży procent lekarzy tak się zachowuje, jakby pracowali dla wszystkich poza ludźmi..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025570 przez drzyzgunia
Oj mówie Wam piątek to był jakiś koszmarny dzień. jeszcze nie było mojej karty od 13lat w tej samej przychodni a ja po raz sety wypisuje deklaracje mówię Wam bałagan jak nie wiem...I tak masz racje Miśka chyba co raz ciężej o dobrego lekarza takiego z powołaniem przychodzą aby odbębnić swoje i tyle. Ja nie mówię, ze muszę się z lekarzem zaprzyjaźniać no ale kurcze odsyłanie od jednego do drugiego. Gdzie tak naprawdę nawet laik wie, że to jest bez sensu no cóż podejrzewa, że jak bym go spotkała w prywatnej klinice było by zupełnie inaczej. Ale skoro pracuje i idą moje składni na leczenie to czemu ja muszę za wszystko płacić , aby przyjęto mnie jak człowieka a nie jak zwierze (chociaż zwierzęta u wetka są lepiej traktowani niż ludzie u lekarza)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1025576 przez Skalarek
Miska i bylas w koncu w tej cukierni? Bo tak mnie jakoś smak na słodkie przy kawie nadszedł i sobie przypomnialam, że miałas dac znać czy warto ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl