BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1026064 przez miśka23
Owieczka Ja wiem tylko tyle że są milsze w dotyku :P więc też nie pomogę.

Majka to już nie aktualne. Znalazłam wózek na olx właśnie z okolic Poznania, ale babeczka nie chce wysłać za pobraniem. A przecież nie zapłacę za coś czego mogę nie dostać.... Dlaczego tych wózków nie ma w mojej okolicy.... :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026065 przez Skalarek
Też bym się nie zdecydowała na zapłacenie z góry za zakupy na olx... Ale Miśka głowa do góry, jest jeszcze czas, może trafisz coś bliżej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026066 przez miśka23
Skalarek masz rację. Tyle tylko że ja szybko się napalam, no i niestety teraz też tak jest.... ok, ponarzekałam...

Idę spać, odezwę się jutro :kiss: Dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026069 przez kacha
Skalarek - no to masz w brzuchu prawdziwego akrobatę :) Witamin wcześniej nie brałam poza kwasem foliowym. Wyniki badań krwi miałam rewelacyjne, więc nie było trzeba. No ale teraz muszę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026070 przez owieczka1804
ja też dopiero zaczełam brać witaminy wczesniej nie brałam nic, nawet kwasu foliowego. Mi się wydaje że nasze maleństwo w ogole nie spi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026071 przez owieczka1804
Ej dziewczyny jak wy robicie to że suwaczki macie cały czas od taką linią? ja co post musze wklejać. A jest to dla mnie męczące... podpowiedzcie,bo ja na tym forum sie nie znam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026076 przez majka1987gnoWlkp
Owca...
Pieluszki bambusowe są że tak się wyrażę bardziej eko ;-) podobno są bardziej chłonne i mają swoje właściwości antybakteryjne.. Ale ile w tym prawdy to nie mam pojęcia...

Co do suwaka.. Ustawia się go w swoim profilu... Nie w wiadomości ;-)

A skalarek no ja Ci napisze ze tez nie wysyłam nic za pobraniem bo jak ktoś nie weźmie to w obie strony za pocztę muszę zapłacić ja.... :-/

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026077 przez martyska
Owieczka z pieluchami niestety nie pomoge a co do suwaczka to musisz wejsc w swój profil i tam na dole gdzies masz cos takiego jak mój podpis czy jakos tak taki kwadrat i tam linka wklejasz .

Miska śliczna mała super ze wszystko dobrze . Emilka tez wazy jakos tak wiec tez wydaje mi sie ze dyza nie bedzie majac porównanie do Igora w tym tc

Co do wozka to szkoda ale wierze ze uda sie dorwać cos blizej ;) mi na szczescie babka bez problemu wysłała za pobraniem a troche miala roboty bo bliźniaczy.

Kacha nie martw sie na zapas bo u mnie to samo najpierw Emilka leżała poprzecznie a teraz miednicowo :cheer:

I kurcze wiecej nie pamietam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026099 przez Patikierc
Heyo z kawusią :D Dziś dużo lepszy dzień! Choć pogoda pozostawia dużo do życzenia :whistle: Dziś przedostatni dzień w pracy oj dalej w to nie wierze.. Dobrze ze pierwszy tydzień mam w miarę zaplanowany,poniedziałek-kosmetyczka potem odwiedzę babcie,wtorek-pedicure więc znów ich w pracy odwiedzę,środa-spokojnie,czwartek-krzywa cukrowa i badania :D i piątek-wraca moja psiapsióła na weekend z wiednia więc się zobaczymy :D hahaha Taka klimatyzacja jak zająć czas bez pracy :D

Owieczka- co do pieluszek,nie pomogę ja kupuje tetrowe koło 10-15sztuk a dostałam od położnej ostatnio 3sztuki flanelowych i też są świetne mają wzorki i są mięciusie..

Super że na waszych wizytach wsio ok B) Piękne zdjęcie Miska nareszcie pochwaliłaś się córunią :P Co do ruchliwych dzieci mojej też się włącza bohater :D otwieram tylko oko bach dostaje z łokcia :D

Ostatnio wpadliśmy na pomysł zobaczymy jak Jagoda reaguje,wzieliśmy latarke i tam gdzie świeciliśmy mała dawała kopniaki :D :woohoo: :woohoo: :woohoo: Tatuś cieszył się jak głupi :D ja trochę mniej bo bolało troszku ale zabawa super :D

Uwaga uwaga w Lidlu będą ładne staniki do karmienia od 1.02 chyba się wybiorę zakupić z 3 sztuki :P Ile koszul nocnych do szpitala bierzecie?

Boże ja to się zawsze rozpisze :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026111 przez miśka23
Majka ja rozumiem, ale akurat za wysyłkę to kasę mogę jej wysłać ale nie za wózek. Jednak 600 zł drogą nie chodzi.

Pati miałaś odpoczywać, a ja tu widzę przyszły tydzień bardzo aktywny :P Też widziałam tą gazetkę z lidla. A będziesz wiedziała jaki ten stanik kupić? Piersi na pewno Ci się jeszcze powiększą jak dostaniesz pokarm.

Owieczka żeby ustawić suwaczek musisz: wejść na swój profil- edytuj- informacje o profilu- wkleić suwaczek w miejsce PODPIS i Gotowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026119 przez Patikierc
Miska-myślę że może trafie :D a jak nie to trudno :D teraz mam 85C to kupie z 85C,90C i 90D(jeszcze przytyje więc obwód mi się zwiększy i wezmę miseczkę rozmiar większą) i myślę że któryś rozmiar trafie :D




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026128 przez majka1987gnoWlkp
Aaa Kacha spoko oko.. Misia się obrucila koło 32 tc... Bolało jak fikla ale zrobiła to.. Masz wiec sporo czasu

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026131 przez Skalarek
Witam się śniadaniowe ;)

Majka pomyślałam dokładnie tak samo jak Miśka, że kasę na wysyłkę można przesłać.Mój mąż też często sprzedaje coś na olx i ew jak ktoś nie chce za pobraniem to na allegro wystawia i wtedy już nie ma takiego strachu ;) Poza tym, za zakup do powiedzmy 50zl może bym jeszcze zaryzykowala zapłacić ale 600zl? No way! :evil:

Miśka czytasz w moich myślach? :blink: dokładnie to chciałam Pati napisac, że też bym kupiła ale skąd mam wiedzieć jaki rozmiar? Może z jeden kupie tak jakos 85D ale 3 bym nie zaryzykowala :P

Pati mega aktywny tydzień widzę sobie urządziłaś, więc pewnie znowu nie będziesz miała dla nas czasu :whistle: :evil: ale nie dziwie sie, jakbym mogła to też bym pewnie coś sobie organizowała. A co do akcji z latarka, to nie wiem czy bardziej Wy się Jagodzie w kość dajecie czy ona Tobie :laugh:

I nie wiem co jeszcze miałam napisać :huh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026134 przez miśka23
Skalarek ja to już w ogóle nie wiedziałabym jaki kupić, teraz mam 65G (ale takie większe G). Mam problem żeby teraz kupować a co dopiero jak zacznę karmić..... nawet nie chcę myśleć. A tym remontem nie martw się na zapas. A duży ten remont planujecie? My też będziemy ocieplać ganek no i ogólnie doprowadzać go do ładu i składu, ale to pewnie gdzieś latem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026136 przez Skalarek
No właśnie ciężko zgadnąć z tymi rozmiarami, a z drugiej strony przydały się chociaż jeden...

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl