BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1026176 przez Emilia92
skalarek tak wybralismy:)
fajnie macie dziewczyny duze cycki:( tylko ja takie tyci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026177 przez drzyzgunia
O to widzę, że sporo nas biuściastych na forum :D Chociaż mój mąż nie narzeka powiedział, że jak nie daj boże mi one zmaleją to mnie zostawi :P
Ja poleżałam z 20 minut bo dostała telefon, że szafa zamiast miedzy 16-18 będzie o po 14 :D najbardziej dostało się mojemu M po nocce a on prawie wogóle nie spał dzisiaj. Rano jak zasnął t odwiedzili nas kominiarze :D teraz pospał 3 h to szafa....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026178 przez majka1987gnoWlkp
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Ćwiczymy ;-)

[/url [/url]



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026181 przez Skalarek
Emilia no to pochwal się jakie :)

Drzyzgunia no to faktycznie mąż nie odpoczął... Btw to uwielbiam takie zakupy do domu typu meble itp ;) liczenia fotę :evil:

Majka ekstra chusta! Jaki to rozmiar? Kupowałas teraz czy już wcześniej chustowalas dziewczyny? Ja też myślę intensywnie nad chusta, ale nie wiem czy kupić przed czy po porodzie....

I mam jeszcze takie pytanko jakiej kosmetyki planujecie kupić dla malucha na początek? W sensie na pewno krem przeciw odparzeniom np, i jakbyscie napoisaly które firmy polecacie byłaby meeega wdzięczna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026184 przez drzyzgunia
Skalarek ja kupuje alantan niebieski to w razie odparzeń czy podrażnień skóry pupki...balsam i żel do kąpieli NIVEA...nie używałam kremów typu natłuszczających jak LINOMAG moim zdaniem jest to nie potrzebne i im więcej różnych kremów, maści to gorzej dla skóry dziecka. Kupiłam już mydełko BIAŁY JELEŃ i Oliwkę ale to tylko na ciemieniuchę, albo bardzo wysuszoną skórę. I chyba tyle im mniej tym lepiej jak dla mnie oczywiscie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026188 przez majka1987gnoWlkp
Skalarek..
Dla Misi miałam elastyczną i było super do czasu jak Misia osiągnęła ok 6 kg ;-) to dzięki niej jestem przekonana że chce chustowac Nele... Bo mieć wolne ręce przy dzieciach to bardzo wygodne ;-)
Ta chusta jest pożyczona.. Zwykła taka najgorsza :-) ale do ćwiczeń się nada :-) splot prosty. Jak chcesz poważnie myśleć o chuście to splot skośno- krzyzowy ;-) bardziej współpracują :-)
I jeśli chcesz kupić nową to zdecydowanie przed bo trzeba ją złamać.. Tj zmiekczyc ;-) przez np robienie z niej warkocza.. Lub innych takich ;-)
Jeśli uzywke to po porodzie spoko ;-)
Aaa używki kosztują mniej więcej tyle co nowe!!! Właśnie dlatego że trzeba nad nową popracować :-)

Co do kosmetyków.. U nas króluje Nivea. A do pupy sudokrem i na początku linomag :-)
Mnie osobiście uczula j&j więc o tej firmie w ogóle nie myślę.. A jak mam coś innego wziąć niż Nivea to będzie biały jeleń.. Serię dla dzieci

[/url [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026189 przez drzyzgunia
Majka Ja J&J uzywałam przy Bartku przez chwile owszem pięknie pachniał ale tak jak ciebie tak u mnie uczulił młodego. Wg mnie j&j ma za bardzo perfumowane i chyba dlatego tak uczula. No i NIVEA i Bambino to są dla mnie firmy najlepsze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026191 przez Skalarek
Majka jako takie pojęcie o chustach niby mam, aleee to tylko teoria ;) najbardziej się obawiam czy maly w ogóle będzie miał ochotę być chustowany...

No j&j słyszałem, że lubi uczulac więc nawet nie bralam pod uwagę. A co myslicie albo slyszalyscie o ziaji? Bo jeszcze nad nią się zastanawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026192 przez Emilia92
skalarek chyba bedzie nadia, ale sie jescze moze zmenic... no zobaczymy
zazdroszcze wam biustow, ja mam ledwo b:(
ja mialam w planach kupic oilatum czy jakos tak i z hippa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026199 przez kacha
Skalarek - ja tak jak majka miałam na początek elastyczną, niedrogą, firmy pentelka (z allegro) i świetnie się sprawdziła dokąd malutka nie miała mniej więcej 6 kg. Potem kupiłam tkaną, ale nie było mi już tak wygodnie. Może dlatego, że nie pracowałam nad nią odpowiednio. Nie wiedziałam, że trzeba. Muszę ją ściągnąć ze strychu i teraz ją odpowiednio przygotuję.

Co do kosmetyków to ja przy Duli do dziś stosuję Ziaję i zamierzam ją też kupić dla Józka. Mam wielki słoik sudokremu odkąd Dulka była mała i czasami ją nim smarujemy, ale w jej przypadku najlepiej sprawdza się mąka ziemniaczana, którą zamierzam sypać i Józka. Z kategorii kosmetyków nie planuję w ogóle większych wydatków poza ziają do kąpieli i gazików do pępka. Na ciemieniuchę kupiłam duli krem Oilan i po jednym zastosowaniu problem się skończył, więc mam jeszcze prawie całą tubkę. Świetny jest ten krem, polecam, ale nie kupujcie go od razu, bo maluch może nie mieć ciemieniuchy. Sól fizjologiczną mam na stałe na stanie, bo stosuję ją na sobie jako sztuczne łzy :silly: Sobie natomiast kupię tantum rosa na pewno, bo po poprzednim porodzie bardzo mi pomogło. No i octenisept obowiązkowo.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026203 przez drzyzgunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026254 przez owieczka1804
Hej dziewczyny! Ja wizytę mam 18 lutego dopiero, a 8 lutego smigam na glukoze. dzis porobilismy z M troszkę zakupkow do wyprawki ;) a co do imion to jakie byscie proponowaly dla dziewczynki? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026266 przez Patikierc
Zapachniam kawusią :whistle:

Wczoraj się nie odzywałam bo wyszłam wcześniej z pracy bo słuchajcie miałam samoloty jak talala, i resztę dnia spędziłam na leżance :D

Owieczka- dużo jest imion dla dziewczynek Zuzia,Matylda,Martyna,Oliwia,Amelia,Estera, :whistle: takie najładniejsze :D i oczywiście moja Jagoda :D Ale możesz w internecie są takie listy imion dziewczynek i chłopców tez możesz coś wybrać napisać nam i zrobimy głosowanie B)

Ale pykacie tych stron :P

Ja właśnie może będę kupować majciochy i piżamy to dobrze wiedzieć że podpowiadacie żeby brać większe :woohoo:

A jakie kosmetyki jeszcze nie wiem,sudocrem myślę bo każdy tak podpowiada a zobaczę co powiem położna ale NIVEA ma fajne i chyba się skusze..

Ostatni dzień do pracy! Jakoś mi tak dziwnie..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026268 przez drzyzgunia
Owieczka pochwal się co kupiłaś :D A z imionami dla dziewczynek to Pati ci dobrze powiedziała są różnego rodzaje strony z imionami. Ja przy młodym wypisałam wszystkie, które mi się podobał i z tej listy wybieraliśmy wtedy imiona :D albo czytałam imiona na głos :)

Ja właśnie kpiłam piżamki dwie miały być do szpitala no ale hmmm mój okazały biust powoduje, że guziki ułatwiajace karmienie hmmm nie wytrzymują i się rozpinają:) więc muszę kupić inne nie będę cycami świecić na oddziale :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026272 przez Emilia92
dobrze wiedziec ze trzeba kupic wieksze:)
ja myslalam nad rozmarem l albo xl, bo ja w sumie nic nie przytylam i raczej nie przytyje zbyt duzo:)
ja koszule nocne juz pokupowalam rozmiar xl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl