BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1026273 przez Emilia92
mi z imion podoba sie sylwia, sandra, nadia, amelka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026280 przez miśka23
Co do kosmetyków to ja dostałam oillan baby i czytałam na necie że są dobre, więc chyba będę z nich korzystać jeśli nie będą maluchowi przeszkadzać

Pati mi Matylda też się bardzo podoba a mojemu mężusiowi już nie bardzo... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026296 przez kacha
Nam się podobają raczej rzadkie imiona - mamy Wandę, teraz dziewczynka miała być Łucja (typ M) lub Jadwiga(mój typ) ale będzie Józek (tu byliśmy zgodni) :laugh:

Piękne słonko dziś :) Smrodek śpi smacznie, barszczyk czerwony pyrkoli, zostawiam mamę na trybie czuwania i lecę do apteki po syrop dla Wandusi, bo zaczyna mi pokasływać.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026300 przez martyska
Moj smrodek tez spi a mała szaleje w brzuchu :laugh:

Zaraz musze wziąć sie za podłogi bo jak Igor nie spi to szans na umycie ni jak nie mam :cheer:

Pati przyzwyczaisz sie i nawet nie zauwazysz jak zleci

W ogóle dziewczyny jeszcze trzy pełne miesiące i zaczniemy sie rozsypywac :huh:

Mi dla dziewczynki podobaja aie takie miękkie jak Emilka Amelka Alicja Julia Tosia :)

Igor wstanie to wybierzemy sie do sklepu i popoludniu bede ciacho robic cos ala jablecznik :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026304 przez owieczka1804
No mi sie podobaja imiona zuzia emilka lena nela tosia ale mojemu nie. Twierdzi ze kazde imie. Jak czytam oznaczenie to puszczalska hehe. Oj moja lista co mam jest spora juz. :) kacha ty widze ten sam tydzien ciazy jestes. Lekarz nir mowil ci O przesunieciu porodu wczesniej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026308 przez drzyzgunia
Ja właśnie posprzątałam :D Słoneczko pięknie świeci, od razu czuć wiosnę :P
Miśka oillan baby to bardzo dobre kosmetyki tak samo jak samo jak oilatum tylko mnie cena zniechęca :D tylko i wyłącznie :D
Owieczka no i teraz i ja mam zawiłostkę bo przez Ciebie bo zaczęłam przeszukiwac internet i tyle imion mi się podoba oprócz Emilki :D Oj nie ładnie nie ładnie a ja juz wszystkim powiedziałam, ze bedzie Emilka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026309 przez Emilia92
ja wlasnie zamowilam, recznie szyta
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026310 przez miśka23
Drzyzgunia ja też sądziłam że łatwiejsze będzie wybranie imienia, a tu nadal nie możemy się zdecydować. Chcę żeby to była nasz wspólna decyzja a nie tylko moja. A ja patrzyłam na ceny oillan baby w aptece gemini i jest poniżej 20 zł.

Martyśka ale ten czas leci. A dopiero chwaliłyśmy się pozytywnymi testami :woohoo:

Emilia śliczna myszka :)

A ja dziś będę miała barszczyk z grzybami mmmmm ale miałam na niego ochotę :) No i wczoraj mężuś przyniósł łóżeczko do domu, więc na czasie będę zabierała się za malowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026311 przez drzyzgunia
Miśka o widzisz :D a mi sie wydawało, że ich cena zabija a jednak nie :P
Emilka myszką cudowna :D

Dzisiaj jakaś mniejsza aktywność na forum czyżby weekend :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026316 przez Puchatka
Witam ponownie wszystkie szczęśliwe przyszłe Mamusie :)

Dawno się nie odzywałam, aktualnie siedzę już na zwolnieniu lekarskim- jest więcej czasu więc mogę nadrobić zaległości. Właśnie zaczynamy 26. tydzień ciąży. Wrzucam poniżej zdjęcie brzuszka.



Na połówkowym dowiedzieliśmy się że będzie dziewczynka, kolejna wizyta potwierdziła a najbliższą mamy 9.02 :D Już się nie mogę doczekać aż znowu zobaczę Malutką... Imię też udało nam się wybrać- cała rodzina już wie że będzie Amelka (Mąż tak się cieszy że nie może utrzymać niczego w tajemnicy).

Wyprawka w trakcie kompletowania, starszy Braciszek naszej Gwiazdeczki wybrał nawet dla niej prezencik (różowy kocyk, sam biega z brązowym odkąd pamiętam :) )

Z pewnością będę się teraz regularnie odzywać.

Pozdrawiam Was wszystkie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026318 przez miśka23
Puchatka w końcu :) Imię piękne i cieszę się że wszystko dobrze u was :) Więc na majówkach rządzą dziewczynki :P A brzusio jaki malutki :woohoo:
Przypomnij na kiedy masz termin żebym mogła wpisać cię na listę :) No i zaglądaj do nas częściej skoro będziesz miała więcej czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026334 przez owieczka1804
Drzyzgunia przepraszam nie chcialam. :blush: witaj puchatka! Super ze u was ok. Oby tak dalej. Emilka swietna mysza!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026337 przez Puchatka
Mamy termin na 13. w piątek, zobaczymy czy się wstrzelimy bo to różnie bywa ;)
Nie wiem czy taki malutki jak na 26. tydzień, w sumie za chwilę będziemy zaczynać trzeci trymestr- zostało równo 7 dni. Jak u Was? Maluchy dają się we znaki? Wstajecie w nocy? Ciekawa jestem czy tylko mnie męczy bieganie do toalety średnio 4-5 razy co noc (że o reszcie doby nie wspomnę) :/
Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026341 przez miśka23
Puchatka no ja na szczęście wstaję w nocy maksymalnie 2 razy, czyli nie jest tak źle :) Więc u Ciebie będzie szczęśliwy piątek 13 :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026393 przez Emilia92
puchatka no malutki brzuszek masz.. ja chcialam amelke ale u nas bardzo popularne jest to imie i co 2 ma.. wiec bez sensu
ja tez wstaje co chwile na siku hihi
w pon wizyte mam juz sie doczekac nie mogeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl