BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1026137 przez Skalarek
Która majóweczka ma teraz wizytę? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026138 przez miśka23

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026140 przez drzyzgunia
Hej :)
Pogoda nie zacheca mnie do aktywności fizycznej, z ledwością udąło mi się obrać ziemniaki na obiad co ty był za ból :P :P :silly: :silly: Za to Emilka nadrabia za mamę. Ma dziewczyna power :D

miśka23 napisał: Skalarek ja to już w ogóle nie wiedziałabym jaki kupić, teraz mam 65G (ale takie większe G). Mam problem żeby teraz kupować a co dopiero jak zacznę karmić..... nawet nie chcę myśleć. A tym remontem nie martw się na zapas. A duży ten remont planujecie? My też będziemy ocieplać ganek no i ogólnie doprowadzać go do ładu i składu, ale to pewnie gdzieś latem.


Miśka dodajesz mi wiarę w człowieka :P :silly: :silly: :silly: ja mam 80GG i też mam problem ze stanikami ale i na to znalazłam sposób :) Staniki sportowe :) jak dla mnie strzał w 10 przy karmieniu i ogólnym fukcjionowaniu kiedy z cycochów kapie mleko czy siarka :D

Skalarek oj to wielkie wyzwanie przed wami.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Kacha super że wszystko ok na wizycie powiedz mi gdzie chodzisz do GINA?

Matko już nie pamietam co komu miałam napisać...juz napisałam to mi się forum zawiesiłoooo i wsio sie skasowałoooo :angry: :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026143 przez Skalarek

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Drzyzgunia mówisz, że tryskasz energia :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026145 przez miśka23
Drzyzgunia więc przybijmy sobie piątkę :P Ja wstałam tylko żeby się ubrać i dalej leżę w łóżku :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026146 przez drzyzgunia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Oj tak dzisiaj energii mam tyle, że nadaje się tylko do łóżka i do spania. Niestety kiedy moje dziecko przestało chodzić do przedszkola, to i moje drzemki w dzień się skończyły :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026147 przez kacha
Hehe, ja uspałam smrodka i też sobie leżę :) Dziś dzień lenia, nie ma co. Gulasz sam się upyrkoli pomalutku.

drzyzgunia- chodzę prywatnie na ochotę do gina, który prowadził moją poprzednią ciążę w szpitalu na Madalińskiego. Teraz niestety nie dostałam się tam i chodzę za kaskę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026149 przez Skalarek
Miśka czyli widzę, że mój system zastosowałaś :laugh: i reszta dziewczyn też dzisiaj tryb eco włączyła ;) poza Pati off course :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026150 przez drzyzgunia
Kacha zazdroszczę moje dziecko zdecydowanie za szybko zrezygnowało z drzemek w ciągu dnia. Na dodatek zrobił się czyścioszek i co 5min chce myć ręce :D Więc kursuje miedzy pokojem, kuchnią a łazienką :D ale przynajmniej obiad juz zrobiłam :D

Oj tak Skalarek my poprostu Ci towarzyszymy ,abyś nie czuła się samotna :P JA musze sie zebrać bo popłudniu mają mi przywieść szafę więc wypadało by się ogarnać :) noo i po zwolnienie trzeba pojechać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026153 przez miśka23
Ja się właśnie poważnie zastanawiam czy wstawać dzisiaj z łóżka :P Na razie wygrywa łóżko :P I nie przypominajcie mi o biedzie.... tak mi się nie chce. Ale dziś rybka więc włożę ją tylko do piekarnika ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1026155 przez Skalarek
Kochane dziękuje, że się tak że mną solidaryzujecie, od razu mi lepiej :kiss: :lol:

Miska ja mam zupe z wczoraj i to by było na tyle :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026160 przez drzyzgunia
Skalarek proszę bardzooo :laugh: ja tez mam dzisiaj zupę ;) więc i ja zaleglam w łóżku...chwila dla mamusi ;) :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026169 przez martyska
I ja sie z wami solidaryzuje bo też uspalam smrodka i zamiast wziąć sie za sprzatanie to leże i niucham gdzie ja mam jeszcze czekolade :laugh: z Igorem to ja w ogóle słodyczy nie jadlam a teraz jak nic słodkiego w domu nie mam to płakać mi sie chce :huh:

Obiad zrobilam bo mąż na 14 do pracy szedl a za chciało mu się rosolku :P

Ja za swój wozek z przesyłka zaplacilam 1100 dobrze ze babka mi zaufala :laugh:

Ja teraz nosze 80 D i jestem przerażona co bedzie dalej :blush:

Co do remontow to sie nie wypowiem bo my niestety wynajmujemy ale wierze w was :cheer:

Kurcze u mnie swieci ladnie słonko sniego w ogóle nie bylo wiec jest sucho ale kurka bardzo wieje wiec nici ze spaceru :angry:

Jest 7 stopni a odczuwalna 1 ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026171 przez Emilia92
hey:)
ja mam 1 lutego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1026172 przez Skalarek
Emilia to już niedługo Twoja wizyta :woohoo: jak sytuacja z imieniem? Wybraliscie coś?

Martyska jak napisalas rozmiar to sobie teraz pomyslalam, że już mam 75D jest taki ledwo ledwo, ale że teraz się wurtkuje prawie non stop to korzystania że sportowego :P ja nie mam bladego pojęcia jak wydedukować ten rozmiar, żeby mieć chociaż jeden zanim do karmienia, żeby moc coś do torby szpitalnej spakowac :blink:

A ja pije właśnie kawke, bo ta szaro-buro-wietrznosc za oknem jakos mnie przytlacza :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl