BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1026661 przez miśka23
Emilia jaka śliczna :kiss: Super że wszystko u was dobrze, nic tylko się cieszyć :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026665 przez drzyzgunia
Emilia Jakie piękne zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026683 przez kacha
Emilia - piękne zdjęcie :) Ja też mam wizytę 24.02.

Puchatka - fajny link, też dodam niektóre z tych ćwiczeń do mojej dziennej normy.

Ja znów dwie noce bezsenne, z czego jedna z powodu Dulki. Idę spać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026685 przez owieczka1804
Emilka super fotka! :) u nas wizyta 18 lutego. 8 lutego spadamy na glukozę. :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026740 przez Patikierc
Emilka- ślicznośći! :woohoo: Ważne że wszystko oki i znów to czekanie do następnej wizyty :whistle: jest wyczerpujące..

Puchataka-podziwiam za ćwiczenia i ganie siebie że tego nie robie,wczoraj widziałam ta ćwiczenia i.. jezu mam lenia nie mam siły na nic tylko bym leżała i spała :blink: mam reemisje objawów ciążowych :D

Owieczka- ja mam w czwartek glukozę :evil: gładko pójdzie gorze rzeczy w życiu się piło i jadło :D niż cukier puder w wodzie :D więc damy rade :P

Kacha- kolorowych snów! Współczuje ja przesypiam noce tylko mam problemy z wstaniem z łóżka mój kręgosłup :blush: jest w wery złej kondycji..




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026758 przez Emilia92
dzieki dziewczyny:)
wlasnie bylam po recepte na paski i lekarka mnie zdolowala, ze tak wczesnie wykryta cukrzyca na pewno zostanie po ciazy ehhh:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026764 przez Patikierc
Emilia- nie powiem ci bo sie nie znam ale nie martwila bym sie takim gadaniem zobaczysz co bedzie po ciąży,i wtedy ewentualnie bedziesz myslec co dalej a tak to nie ma co gdybać :)




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026806 przez Skalarek
Witam majóweczki! :) Jak tam samopoczucie? Kurcze ja mam jakiś dołek psychiczny, na nic nie mam ochoty i ogólnie jakas taka rozbita jestem :( mam nadzieję, że to chwilowe....

Chwilę nie pisała i nie wiem od czego zacząć :P

Przede wszystkim witam serdecznie Puchatkę :) super,że powiekszylas nasze grono :) podziwiam za zapał do ćwiczeń ja przez to leżenie jestem totalnie zamulona, nie wiem nawet jak się do porodu zmobilizuje :evil:

Emilia przesliczna fotka małej! :kiss: marzę żeby Olkowi udało się taka ustrzelic, ale on niezbyt skory do fotografowania :P a co do cukrzycy to tak jak Ci Pati pisała, nie ma co narazie sobie tym głowy zawracać, okaże się po porodzie jak wygląda sytuacja ;)

Kacha wspolczuje bezcennych nocy... Ja mam tak sobie, wprawdzie nie wstaje często na siku, ale zasypiam koło 1-2 i budze się często koło 6 i już nie mogę zasnąć :pinch: tyle, że ja w razie czego mogę to odespac w dzień a Tobie z Dulka pewnie ciezko :dry:

Pati podziwiam Twoje podejście do glukozy ;) jak tam pierwsze dni na zwolnieniu? Kręgosłup ci dokucza mówisz, skąd ja to znam...

Owieczka trzymam kciuki za glukozę :side: a co do ubrania małej do wyjścia to uważam tak samo jak dziewczyny już pisały ;)

Martyska Ty już myślisz o tym kiedy chcialabys urodzic :woohoo: kurde ja to jakos nie mogę uwierzyć, że to już za 3mc :blink: a gdybym się miała rozwodzic nad terminem, to mój K ma urodziny 9 maja, więc trez mógłby mieć prezent :P

Nie wiem co tam jeszcze i komu miałam napisać :whistle:

Która teraz ma wizytę? Ja mam 8 B) i już się doczekać nie mogę, a to jeszcze tyle czasu :pinch:

Trochę się rozpisałam :P ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026813 przez Viszka11
sie dopisuje;) moze znajde czas by pisac;) przy Dzieciach

termin mam na maj 12 zapewne wczesniej sie rozwiaze...

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026815 przez Skalarek
Viszka11 witamy :) napisz coś więcej o sobie, i czy dobrze widzę, że spodziewasz się bliźniaków?! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026819 przez Viszka11
tak owszem;) dobrze widzisz....:)
co napisac kiedys sie udzialam na forum:)
mam duzo dzieci i bedzie ich jeszcze wiecej:)
mam 2 nowego Meza:) 2 w drodze i 4 w domku

Zona po raz drugi-18.07.2015

CZEKAMY-- doczekac sie nie mozemy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026822 przez drzyzgunia
Hej :D

Viszka witaj :) piękną masz gromadkę :)
No Skalarek już myślałam, że zaginełaś: :D
Emila mi się nie wydaję owszem przez jakiś okres po porodzie będziesz musiała trzymać diete cukrową ale nie powiem ci ile :D Szczerze ja sie bardzo obawiam tego badania, może nie samego badania a wyników :) Ile się naczytałam o objawach cukrzycy ciążowej i dopasowywałam do siebie :P W pierwszej ciąży jakoś się tak nie stresowałam...ale może dlatego, że moja szwagierka była na diecie cukrzycowej i wiem jakie to upierdliwe..
Dzisiaj przyszły próbki z HIPP no i kupony rabatowe na produkty dla mamy właśnie tej firmy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1026826 przez Skalarek
Drzyzgunia a kiedy idziesz na ta glukozę? Może pisała, ale nie doczytałam :blush:

Viszka ale super gromadka :woohoo: a jak przebiega ciąża? Maluchy pewnie nieźle dają Ci już popalic i jaki musisz już mieć brzuch ekstra, pochwal się plisss ;) aaa i Gustaw to imię które i my bralismy pod uwagę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026832 przez drzyzgunia
Skalarek nie wiem gin powiedział,że mam zrobic glukozę między 24 a 28 tyg ciąży nie mam dokładnie określonej daty :D wizytę mam 25 wiec muszę się wyrobić przed :evil: :evil: :evil: A ile tej glukozy trzeba kupić 50g czy 75g i w ilu ml wody rozpuścić bo ja zapomniałam zapytać : :blush: :blush: :blush: wczoraj próbowałam się dodzwonić ale chyba miał wolne w czwartek muszę spróbować ponownie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1026834 przez Skalarek
Drzyzgunia ja robilam 75g, a rozpuszczala mi to pani w lab i miałam taki niepełny kubek. Najlepiej jakbys się jednak gina zapytała czy 50 czy 75g, bo chyba różnie zlecają, chociaż chyba powinno się 75...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl