BezpiecznaCiaza112023

Majóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1009248 przez brown24
Kacha spokojnie, męzu wróci i Cie przytuli, wierze że hormony w ciązy moga wariować, ja nieraz przed @ rycze z byle powodu. Głowa do góry :*
Podziękowania: kacha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009253 przez kacha
No właśnie nic się nie dzieje - mam fajną córeczkę, spodziewam się drugiego dziecka. Supcio jest.
Tylko całymi dniami siedzę w domu z dzieckiem i nie mam do kogo ust otworzyć. Każdy dzień taki sam - przewijanie uciekającego roczniaka, zupa, wycieranie podłogi. I tak w kółko.
A ja przecież skończyłam studia - kilka kierunków - między innymi Akademię Muzyczną. a teraz nawet nie mam w domu instrumentu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009255 przez kacha
I w dodatku mam cholerną zgagę :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009259 przez miśka23
Ale pomyśl że masz córcie i możesz się nią zajmować. Inne kobiety zaraz po urodzeniu muszą wrócić do pracy bo inaczej ją stracą. I takie piękne chwile jej uciekają. A swoją droga to troszkę Cię rozumiem. Od początku tego roku siedzę w domu i to sama, bo ja jeszcze dzieci nie mam. Czasem to nawet włosów nie chce mi się myć- bo po co, skoro i tak nikt mnie nie widzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009287 przez martyska
Kacha kochana na pocieszenie powiem Ci ze mnóstwo kobiet jest w takiej sytuacji jak Ty np ja :-/ tez cały dzień jestem tylko z Igorem i moje zycie to pranie sprzatanie gotowanie i opieka nad małym tez brakuje mi tego ze nie mam nawet z kim normalnie porozmawiac ... Ale cóż trzeba to przeżyć ja mam zamiar miec tylko dwoje dzieci a później wziąć sie za siebie swoje ciało kariere. Jestem logistykiem i chce w tym pracować

Mój brzuchol :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009307 przez kacha
Martyska- my planujemy troje dzieci, dlatego jeszcze troszkę pobędę w domu. Potem chcę wrócić do pracy, planuję też coś rozkręcić własnego jeszcze z dziećmi w domu. Trochę mnie boli to, że nie gram, brakuje mi muzyki. Miałam sobie kupić taki ludowy instrument muzyczny do grania w domu dla przyjemności ale kasa nam się rozchodzi na życie i nic nie możemy odłożyć.
miśka- znam to o czym piszesz. Też mi się czasem nie chce o siebie zadbać, ale jak się zmuszę, ubiorę przyzwoicie i uczeszę to mi zdecydowanie lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1009331 przez miśka23
Kacha No ja to nie dawno obiecałam mężowi że będę się dla niego codziennie malować. Bo chcę mu się podobać. No i udało mi się to przez..... jeden dzień :laugh: A jak mąż zabierze mnie na zakupy do miasta to jestem szczęśliwa jak dziecko :P

Martyśka łał..... Ale duży brzusio. Śliczny. U mnie jeszcze tak nie widać. Ale poniżej pępka mam już takie zaokrąglenie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Skalarek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009359 przez Skalarek
Miśka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009368 przez miśka23
Skalarek pytam ponieważ
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009369 przez Skalarek
Fajna sprawa ale ja oczywiście jak zwykle w pracy wtedy :angry: a Ty się wybierasz może?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009370 przez miśka23
Właśnie się zapisałam. Jak za darmo to należy korzystać, a może coś mądrego się dowiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009372 przez Skalarek
To podzielisz się z nami wiedzą mam nadzieje ;) szkoda, że to na weekendzie nie jest organizowane, to też bym się wybrała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009381 przez miśka23
no pewnie więcej osób byłoby chętnych. A ty planujesz iść na L4?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009388 przez Skalarek
Planuję, ale myślę, że dopiero gdzieś w okolicy Bożego Narodzenia, jeśli wszystko bedzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1009405 przez miśka23
To i tak już nie zostało Ci dużo, szybko minie i będą święta :) Ja to bardzo lubię te dni świąteczne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl