BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1029756 przez kameame
Sevilla SUPER :) możesz odetchnąć na całego :) co te liczby potrafią strachu narobić
dobrze, że wybraliście test Nifty a nie amnio (chociaż moim zdaniem w takich sytuacjach powinien być refundowany)

cieszymy się wszystkie :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029757 przez Karington
co do szcepień ja tez sie nie szczepie:)

I mnie czasem tez bolą boki, tak jakby mi zdrętwiały.. dziwny ból.. krocze czuje od czasu do czasu:) ale nie jakoś mega mocno:)

i brzuch też mi wybił.. haha zwłaszcza wieczorami.. po całym dniu jedzenia ( mam teraz faze na słodkie) codziennie mowie sobie ze nie bede jadała a jak siedopadne to konca nie ma... :P
za to hormony u mnie spokojnie...:) potulna jak baranek jestem..:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029758 przez claudii09853
Sevilla super wiesci:) cieszę się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029761 przez Justyna89
Sevi dołączam do grona tych,które po przeczytaniu informacji od Ciebie uśmiechnęły się do monitora :)
Karington za to do Ciebie dołączam z tymi słodyczami :laugh: :laugh: Nie obżeram się nie wiadomo jak ale tu ciasteczko, tu czekoladka i takie ciągotki mam a co!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029764 przez Karington
Dzisiaj stwierdziłam, że musze to ograniczyć bo bede jak beczka wyglądać... znaczy wszystko idzie mi w boczki i robie sie galaretka:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029765 przez Karington
Dlatego od jutra koniec! zamiast ciastka zjem gruszke albo banana.. raz w tygodniu deser lodowy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029766 przez Sevilla
W sumie ja ostatnio też mam apetyt na słodkie. I owoce jem codziennie, a i tak mnie ciągnie i koło ciastka nie przejdę obojętnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029767 przez Karington
Sevilla błagam:) nie podniosłaś mnie na duchu.. hah ja juz dzisiaj próbowałam ale zjadłam pół miski cukierków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029772 przez Justyna89
Dobrze,że nie jestem jedyna do której ciastka wołają "zjedz nas" :laugh: :laugh: :laugh: Oj myślę,że na małe ciasteczko czy nawet dwa można sobie pozwolić :P Wy przynajmniej jecie gruszki, banany, a ja tylko jabłka jestem w stanie przełknąć no i soki owocowe piję ale tak to bez szału z tymi owocami... Szczerze to by się mógł już sezon truskawkowy zacząć o tak :laugh: Bo pierogi z truskawkami wchodzą mi jak złotko i nie powiem z koktajlami malina, truskawka, borówka to by sie pokombinowało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029774 przez Karington
oj truskaweczki jak wjadą to tez napewno sobie nie pożałuję:) juz mam na koncu języka ten smaczek truskawek z cukrem:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029775 przez Justyna89
O tak... a jak słodziutkie to i cukru nie potrzeba :) i jak ja dziś zasnę gdy takiego smaka mi narobiłas Karington, mniam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029777 przez Anna1991
Sevilla ja tez dołączam do cieszacych sie zdrowiem twojego maluszka. :) Super wieści na dobranoc. :) Jesli chodzi o owoce... Truskawki... Mmmm..... Pychota!! Boli mnie to ze w tym roku nie pojde zbierać jagod.... Z corka na plecach zbieralam.... A teraz uprzedzilam męża ze w tym roku kupujemy. Co prawda praca wlasnymi rekami cieszy ale cóż zrobić... bez jagod w zamrazalniku i dżemow bede chora chodziła. :( :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029778 przez magmus88
Sewiiii!!! To proszę jakie piękne wieści :) Super! Gratulacje :)

Za mną aż tak (o dziwo) słodycze nie chodzą.... czasami coś tam przekąszę.... ale bez szału. Chodzą za to za mną sałatki z sosem greckim ehhehe... Po owocach mam wrażenie, ze od razu jestem głodna :P a po warzywach pękam...

Dziś byłam na małych zakupach.... kupiłam sobie stanik... Ceny na mój rozmiar mrożą krew w żyłach :( no ale musiałam się zaopatrzyć w coś nowego... od razu dopytałam czy dla mam karmiących coś na siebie w przyszłości znajde.... Na szczęście są takowe :) więc się trochę uspokoiłam... żałuję tylko, że nie zapytałam o orientacyjną cenę....

Ach no i pokusiłam się dziś na loda w Sowie... mmmm :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029787 przez Karington
Ja jeszcze w staniki wchodzę swoje, ale myślę że kwestia 2 tyg i będę musiała też kupić;)
Co do lodów..haha ja gdzie jestem i widzę lodówki z galkami muszę zjeść;) to jest silniejsze ;)
Dziś walczę ze słodkim.. Zobaczymy kto wygra;] ja czy córcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029793 przez Sevilla
Ja w staniki wszystkie wchodzę, choć piersi mam pełniejsze :) Dziś nawet doszłam do wniosku, że jeden stanik przed ciążą chyba był za duży, bo moje flaki z niego wyskakiwały, a tym czasem jak się wypełniły to się trzymają w staniku i stoją :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl