BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030572 przez Anna1991
Ja powiem od siebie Ewka w sprawie wyprawki. Nie dostałam szału podczas szykowania wyprawki przy pierwszym dziecku... raczej szał ogarnął tych którzy chcieli mi pomóc. :) Teraz nie ukrywam że więcej zamierzam wydać niż poprzednio... ale wątpie że jak coś kupię to będzie nie trafione bo juz wiem co mam i czego mi brakowało. Odnośnie ubranek to używane ubranka nie gryzą. :) Niektóre pamiętam tylko juz ze zdjęć. Jak córka się urodziła potrafiłam przebrać ją w ciągu dnia ze 3 razy... teraz będę mądrzejsza i zainwestuje w większą ilość śliniaków które sie łatwo zapina. Myślę że dla jednej matki starczy 10bodów.... dla drugiej 20.... a dla innej 5. To wiadomo że zależne jest od ilości portfela. Ala na ogół mamy swoje ulubione ubranka w co potem bedziemy ubierać. :) Większości sukienek i innych rzeczy moja córka nie nosiła bo z tyg na tydzień wyrastała. Ja też jak Madzia chyba zaczynam od kwietnia zakupy. Czego nie uda mi się kupić przed to kupię po porodzie za becikowe.... jak ruszę szybciej tyłek... bo z córka to dopiero w 10 mies. jej życia... byłam chyba jedynym rodzicem który odbierał tak późno becikowe. :P Pomimo ze z kasą mi się nie przelewało i nadal nie przelewa.
Remont też u mnie ale kiepsko mężowi idzie. Za dużo pracy ma w pracy i po prostu nie daje juz rady... a teraz jeszcze go coś rozkłada... aby mnie nie zaraził i córki bo juz z katarem łazimy. :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030573 przez Anna1991
A... i jeszcze mi się przypomniało że w lato będzie pranie wysychać w 2 godziny... więc to też ułatwienie że jak dziecko ma jedne body na sobie to śmiało można wyprać resztę. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030643 przez magmus88
HEj!

Mamuśki, mamy po weekendzie więc proszę się uaktywniać :)
Opowiadajcie co tam u Was po weekendzie??

Ja w sobotę byłam na tej babskiej imprezie... trochę się pobujałam hehehe. Wróciłam o 1 do domu! Sama jestem pod wrażeniem, ze tyle wytrzymałam. W niedziele do południa widziałam się na kawie w macdonaldzie z kuzynką i siostrą - siostra jechała z małym tramwajem hehe. Ależ był podekscytowany! Później mini zakupki i na obiadek do rodziców.
Chwilke posiedzieliśmy. Pod wieczór byliśmy w domu.
Ja mam dziś wolne, mój mąż ma na południe do pracy. Powoli przygotowujemy się do remontu. Jutro teściu ma wkroczyć do nas ehhee. Więc co możemy to przygotowujemy.

Chociaż ja będę bardziej po południu bo na 13 jadę do fryzjera, wcześniej muszę jeszcze jechać do sklepu wymienić koszulkę na inny rozmiar, bo się okazała za duża a kupowaliśmy szwagrowi na urodziny. No i do sklepu - musze jakiś dobry obiad dla moich robotników przygotować na jutro ehhee. Ach noo i jeszcze po fryzjerze pojadę sobie do takiego sklepu co mają płyty meblowe.... muszę pooglądać co mi się podoba :P Bo będziemy robić dużą szafę pod zabudowę.

Także same widzicie jak wygląda dziś mój dzień wolnego....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030652 przez claudii09853
Witam mamusie:) my w sobotę odprawialismy urodziny od Andreii :) było nas 10 osób ale dałam radę wszystko naszykowac tort kupiony ale kolacje zrobilam:) Teraz siedzę z babcia od męża u okulisty bo musi iść na kontrolę pozdrawiam miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030654 przez Sevilla
Ja cały weekend w Elblągu. W sobotę z rana byliśmy z małym na basenie. Wyszalał się przez 2h, ja trochę popływałam, potem jakuzi :) Później na 18 - stkę do mojej kuzynki. W niedziele do jednym dziadków, drugich dziadków (pradziadków Maksa) i powrót do domu. Teraz od rana jestem w pracy. Potem jadę w teren i powrót do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030657 przez zoi
Hej:)
Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie :P
Wczoraj wróciliśmy z urlopu. od jakiegoś tygodnia czuję się trochę lepiej. Mam nawet siłę iść na zakupy..WOW!
Ale nudności dalej są, eh.
W środę idę na usg II trym, mam nadzieję, że wsio ok. No i będzie synek, a tak chciałam drugą córkę. Za to mąż oczywiście przeszczęśliwy, że chłopaka zmajstrował ;)

Ja z wyprawkami nie szaleję, bo nie mam na to siły, w sumie dalej źle się czuję. Jak pomyślę o wizycie w sklepie to już odpadam. Poza tym dużo rzeczy mam po Ani.

magmus jedyne co mogę Ci zasugerować to kupienie nowego fotelika samochodowego. Chodzi o kwestie bezpieczeństwa. Chyba, że masz kogoś sprawdzonego, jakichś znajomych czy coś, gdzie masz pewność, że fotelik nigdzie nie udeżył mocno. Z fotelikami jak z kaskami, po wypadku, nawet jak nie widać uszkodzeń- trzeba wymienić. My kupowaliśmy większość rzeczy używaną, bo czy mnie stać, czy nie, uważam, że lepiej te pieniądze wydać na coś innego, skoro np ubranka dla maluchów używane wyglądają jak nowe :P W fotelik jednak zainwestowaliśmy nowy. Polecam Be-Safe.

Trzymajcie się ciepło!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030658 przez kameame
Super weekendy miałyście :)
Też mi się basen marzy ahhh, tylko nie wiem czy powinnam jak już jakaś bakterie miałam :/ teraz się boję
z pracy, którą wykonuję to dla przykładu powinnam codziennie pływać :P

Magmus u Ciebie też widzę dużo się działo :) ja też jestem na etapie dużej szafy pod zabudowę (4m), ale gościu sporo kasy zawołał i szukamy taniej.
Chciał 4,5 tys, myślałam, że jakiś upust da, bo meble do kuchni też nam robił. No, ale zobaczymy.

U mnie nic ciekawego się nie działo, mężulek cały weekend prawie kończył remont, wczoraj pojechaliśmy na zakupy, ale nic dla siebie ciekawego nie znalazłam. To chyba nie był dobry dzień na zakupy teraz tak myślę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030659 przez kameame
Witaj Zoi :)

to gratulacje, że synuś będzie, bo na forum prawie same dziewuszki ;) ja usg mam jutro

też słyszałam, że fotelik samochodowy lepiej kupić nowy lub z naprawdę pewnego źródła ze względu na bezpieczeństwo, ale oczywiście każdy robi jak uważa

Pozdrawiam :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030661 przez madzialenka
Dzien dobry mamuski:)))no my w piatek wyladowalismy u tesciow:) wieczorem wrocilismy,w sobote...hmm nie pamietam co robilam:) za to wczoraj to w kosciele,to na cmentarzu,P na ryby na chwile nas zabral i tak jakos dzien zlecial..niestety cierpie na nieustajaca sennosc:// to jakis koszmar...nie wiem ile bym w nocy spala to w dzien slepia mi sie zamykaja...wczoraj mala mi sie tak wypchnela doopka ze az zabolalo;/ehhh
poza tym czujemy sie w miare...po switach ide na 3d,poogladac malutka i mam nadzieje ze nadal jest dziewuszka:):P

niedlugo zawoze malego do zerowki..i sie zdrzemne:P milego dnia kobitki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030662 przez kameame
Madzia zazdroszczę! Ja na początku tylko taka senna byłam...a teraz spać nie mogę :/ i choćbym 5 godzin spała to w dzień już nie zasnę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030665 przez Sevilla
Zgadam się z Zoi co do kwestii fotelików samochodowych. O ile na innych rzeczach można zaoszczędzić, to na foteliku samochodowym odradzam. Na zachodzie, jeżeli fotelik dziecięcy brał udział w wypadku samochodowym strażacy bądź policja przecinają pasy, gdyż jest to jedyna rzecz, której nie dokupisz nawet u nas w Polsce do fotelika niezależnie jakiego modelu. Ja jak kiedyś śledziłam olx i allegro to widziałam, że zdarzają się cwaniacy, którzy chcą opychać foteliki bez pasów z dopiskiem, że można dokupić. Gówno prawda!!! U nas niestety nie ma jeszcze takiej praktyki i jeżeli ktoś nie może odkupić fotelika z wiadomego źródła, to w ciemno bym od obcych allegrowiczów i olx nie kupowała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030670 przez zoi
o widzisz Sevilla, nawet nie wiedziałam z tymi pasami! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030680 przez Sevilla
Zoi ja się dowiedziałam jak mój mąż ze straży pożarnej był na szkoleniu na ratownika medycznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030683 przez Lustigpaula
U mnie weekend,mozolny w domu,więc nie ma co opowiadać. Moja kondycja jest równa zero i to przez duże Z... wejście na 3piętro skończyło się zadyszka i pikawa serca. :dry: ogólnie szybko się męczę.

Gratuluje synka! ;)
Jutro nasz dzień kobietki, zrobię sobie domowe spa:).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030684 przez madzialenka
a ja nawet nie pamietalam ze jutro 8 marca;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl