BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1031123 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031130 przez magmus88
Hej Cornick... Mam wrażenie, ze Cię dziś gdzieś już widziałam :PP

Dobrze, ze serduszko zdrowe :)

Ja juz po wizycie numer 1 :PP

Oczywiście dalej nic nie wiem :D kto tam mieszka....

Wiem za to, ze rośnie mi mały grubasek hiihih już ma 510g! I jest prawie 2 tyg starszy niż powinien :D
Pani doktor powiedziała, ze można zauważyć zwalniające tętno.... ale podobno na tym etapie ciąży to normalne i mam się nie stresować.... ale wiecie, fajnie się mówi :( wystraszyła mnie jak nie wiem...

Po południu mam dziś wizytę prywatną... ciekawe czy będzie mnie badał czy da tylko skierowanie - bo głównie w tym celu tam idę. Zapytam się go o te tętno :(

I wydaje mi się, ze powoli zaczynam czuć ruchy :)

Czekam na wieści od Was!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031132 przez Sevilla

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031136 przez madzialenka
hej .... Cornik uszy do gory,Sevila ma racje,wazne ze kosc jest!nadal trzymam kciuki!

Magmus no wez a sie ukrywa:) to pewnie dziolcha:P:P:P o ktorej wizyta nr dwa?

a ja w srode ide na glukoze ,w czwartek wizyta,jak mi teraz nie sprawdzi to za jaja powiesze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031140 przez claudii09853
Hej ja dzisiaj byłam na pogotowiu bo coś mnie dłonie bardzo swedza :( zrobilam badanie i mam podwyższone wyniki alat i jeszcze inne watrobowe :( i mam lekką cholezteze na oddział mnie nie wzięli bo nie mam aż tak złych wyników przepisał mi ginekolog eseliv i mam diete watrobowa ahhhh zero tłuszczu tylko na parze ryby tak samo zero jaj za tydzień mam powtórzyć wyniki i iść do swojego ginekologa a mam wizytę we wtorek zaraz po świętach oby mi to przeszło bo się bardzo martwię czytałam w necie i nic wesołego to nie jest. A jest to od ciąży a jeszcze mam zlogi w pecherzyku zolciowym i to też jest przyczyna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031169 przez magmus88
Madzia - mówisz, że dziewczynki bardziej się ukrywają?? A chłopcy nie mają problemów z obnażaniem??? hehehe. Nie no.... myślę, ze to wina mojego tłuszczyku :(
Na dzisejszej wizycie nr 2... znowu nie było nic widac... powoli tracę nadzieję, co do jutrzejszego badania prenatalnego.... Pocieszam się jedynie tym, ze do lipca coraz bliżej hehe

No i z ciekawostek to mój dzieć w ciągu jakiś 3 godzin zrzucił ok 150g i odmłodniał :D Także ten tego.... na moim przykładzie możecie zobaczyć ile są warte te całe USG :D Ciekawe co wyjdzie jutro :) Postaram się to jakoś wyśrodkować :D

Lekarz przebadał mnie z każdej strony.... wszystko jest ok. Zgodnie z obietnicą dał mis keirowanie na prenatalne... wpisał za niskie tętno płodu... Boję się tylko, że jutro lekarz będzie mnie o coś wypytywał a ja nie będę wiedziała co powiedzieć. Nie lubię tak oszukiwać hehe.

kurcze claudi współczuje.... daj znać czy wyniki Ci się polepszą :( ja na szczęście nie mam już pęcherzyka... w zesżłym roku się go pozbyłam.

Madzia - powieś! Jak Cię nie posłucha hehe. Ja właśnie się tak zastanawiam.... że dziś mi lekarka mówiła o tym teście, ze robi się go w 24 tyg, kazała mi przyjść na wizytę za 3, 4 tyg, więc będę w 24 - 25 tyg a skierowania na badanie akurat to nie dostałam... hmmm.

W między czasie będę na wizycie ale u innej p. Doktor po L4... to najwyżej zapytam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1031177 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031179 przez madzialenka
czesc kobitki!!!!
jeny kazdej cos powoli doskwiera;/mi np wrocily bole glowy od rana...no niech by to szlag....
do tego stres mega;/;/;/;/

Magmus no tak sobie palnelam ze dziewuszka:PPPP i przestan z tym tluszczykiem bo to juz napewno o to nie chodzi:)wstydzi sie dziecie i tyle:)moja znajoma urodzila teraz 10tego dziewuszke i skubana nie pokazywala sie bodajze do 28tyg:))))

Cornick co by nie bylo-bedzie dobrze!!!pamietaj,ze po porodzie jedynie bedziesz miala stuprocentowa pewnosc co jest i jak...ja sie nie znam ale moze malenstwo bedzie mialo malutki nosek poprostu???

mamy czujace ruchy,powiedzcie w jakich miejscach czujecie ruchy..bo ja czasem pod zebrami ale czesto kopniaki dostaje niziutenko tuz nad no ten wzgorkiem lonowym???i magmus tez sobie tak mysle czy to nie wina mojej zwisajacej skory na dole???

poki co,milego dnia dziewuszki Magmus i Cornick trzymam kciuki za wizyty!!!

p.s Claudii oby szybko przeszlo..mocno swedzi ?

a reszta dziewczyn to co?????gdzie sa???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031184 przez Justyna89
Cornic-trzymam kciuki, by ten dzisiejszy dzień był jak najbardziej pozytywny :)
Claudii-powrotu do zdrówka życzę:) I niech mi mąż jeszcze raz powie,że ciąża to stan "błogosławiony".... Pff! Pewnie,że piękny, wyjatkowy i wspaniały to czas,ale też jak widać czas trudny, nieraz pełen wyrzeczeń..
Magmus-jak już w końcu się malizna okaże w całości to koniecznie daj znać czy chłopiec czy dziewczynka :)
Ja byłam na pobraniu krwi dziś i zanieść mocz i jaja jak berety, pojemnik od moczu podczas pobierania wpadł mi do kibla i musiałam bawić się w rybaka hahaha, wymyć, wyparzyć i znów pobrać próbkę,ale niestety już nie tego pierwszego porannego moczu.. także nie wiem co z tym wynikiem będzie ;) jutro odbieram wyniczki a w czwartek rano lekarka :) No i już tylko 2-3 tyg dzielą mnie od cholernego testu glukozy, o którym tu wspominacie :sick: :sick: :sick: bleeeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031186 przez claudii09853
Witam dziękuję kochane za wsparcie :) dzisiaj jest o niebo lepiej teraz akurat nic mnie nie swędzi gdzie nigdzie tylko;) więc tabletki działają bo dostalam eseliv po 3 razy po 1 tabletce. Mała kopie to najważniejsze muszę być dobrej myśli za tydzień we wtorek lub we środę zrobię ponowne badania a i pije herbatkę z pokrzywy bo oczyszcza organizm z toksyn:)
Ja czuję ruchy właśnie na dole i koło pępka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031187 przez Justyna89
Moja malutka wczoraj wieczór miała chyba czkawkę, bo tak ją rzucało po brzuszku przez chwilkę hehe :cheer: A tak to w różnych miejscach czuję ruchy :) Nie ma Niunia jednego ulubionego miejsca, w które lubi mi przysolić ;) teraz jeszcze ma miejsca sporo więc fika koziołki gdzie tylko duszyczka zapragnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1031193 przez Ewaaa1988
Moja dzidzia tez od pepka w dol rozrabia bo w okolicach zeber to chyba jeszcze za wczesnie jak na te tygodnie bo macica siega do okolic pepka wiec ciezko powiedziec co to moze sie ruszac pod zebrami :cheer: Ja chyba w poniedzialek sobie pojde na ta glukoze, dam znac czy dalam rade czy jednym slowem: porażka :laugh:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031200 przez Anna1991
Ja czuje ruchy dziecka wszędzie. Wczoraj nagrywałam filmiki jak sie rusza. :)
Cornik Myslę że Sewila jak pisze to ma rację. :) Może i wy macie małe noski to i dzidziuś ma. :)
Magmus... A mi jednak sie wydaje ze dziewczynka. :) Chłopcy to sie zazwyczaj chwalą... a dziewczynki to takie skromne jak moja córeczka. :) Jakby ta widocznośc zależała od powłok brzusznych i tzw. "tłuszczyku" to by zrobili Ci usg dopochwowe. :P

Ja dziś ogarniam ciuszki..... MĘSKIE... :) Piorę... prasuje. :) Jak znam życie potem nie bede miała czasu bo z małą będę musiała korzystać z wiosny i wychodzić z domu. :) Mąż wymiguje się od pracy w domu.... tzn.. z remontem pokoiku... po ciężkich debatach... udało mi sie ustalić że.... z końcem kwietnia odda mi go do użytku. :) Oczywiście sama bym sie wzięła za to malowanie... ale niestety to samo malowanie nie jest. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1031219 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031226 przez claudii09853
Cornic trzymam kciuki i daj znac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl