BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1030454 przez kameame
Madzia cos mi sie kojarzy, ze bank ma max 5 lat od śmierci żeby upomnieć sie do rodziny o spłatę kredytu... Ale nie jestem pewna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030468 przez Anna1991
Ja sie Madziu za bardzo nie znam na tym kredycie... ale tu masz ciekawy artykuł: www.spadek.info/odrzucenie_albo_zrzeczen...ie_spadku,264,p.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030491 przez Lustigpaula
Justyna, cieszę się z dobrych wieści,to teraz zaczynasz "różowe" szaleństwo :cheer:.
Byłam dzisiaj na kontroli, mamy już +5kg :blink: . Uprosilam l4, (bo jak kobieta dobrze wygląda,to po co jej l4...) ah Ci lekarze z powołaniem...wizyta trwała z 5minut. Nie zdążyłam się ubrać a doktorek już czytał wiadomości w komputerze..

Teraz tylko umówić się prywatnie na usg,aby podejrzeć malucha :) , śmiejemy się,że jak znowu nie uda się poznać kim jest bobo, to już chyba wytrzymamy z tą. tajemnicą do porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030517 przez Ewaaa1988
Hej dziewczyny! Ktora juz powoli mysli o wyprawce? Macie moze juz swoja liste? Bo na internecie jest tego pelno a ja nie wiem co mi bedzie potrzebne w lipcu, sierpniu i najwiekszy problem to ile sztuk i w jakich rozmiarach, bo na szczescie kombinezony szaliki i grube czapki odpadaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030526 przez Justyna89
Ewcia ja pomalutku myślę o wyprawce, ale to tak pomalutku. Rozglądam się za wózkiem,łóżeczkiem, bliżej lipca laktator muszę kupić. zestaw do pielęgnacji noworodka (kosmetyki, pampersy itp itd) no i ciuszki ale z tym na prawdę nie ma co szaleć, dzieciątko rośnie szybko i bez sensu kupować zbyt dużo rzeczy. Ja myślę wezmę na pewno nie więcej niż 10 body z krótkim rękawkiem i max też 10 z długim, rękawiczki niedrapki kilka par, skarpetusie, czapunie i rozmiar 56 najmniejszy:) Mojemu synkowi kupiłam super kombionezonik i śpiochy w rozmiarze 52cm i ani razu nie założył bo urodził się mając 56 cm a w przeciągu kilku tyg już nosił 62:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030533 przez madzialenka
dzieki dziewczyny...... w pon bede u prawnika....

ja tez pomalu mysle o wyprawce ale bez szlenstw...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030536 przez Ewaaa1988
:woohoo: powaznie po 10sztuk z kazdego rozmiaru wszystkich rzeczy? :woohoo: ja myslalam ze po 5 wystarczy :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1030540 przez magmus88
Hej hej :)

Ja powoli rozglądam się za nosidełkiem/fotelikiem do auta. Mam nadzieję, ze uda mi się upolować jakąś fajną używkę.... Póki co, zanim zdążę się zastanowić to ogłoszenia znikają z OLX hehehe.

Poza tym byłam wczoraj z mamą na małym szopingu w lumpie.... i kupiłam kilka rzeczy, takich unisex. Prawie same bodziaki z krótkim heheh. Nic innego nie było :) tzn były... ale jak jeszcze nie znam płci to nie chciałam nic na sile kupować.

Ja dziś cały dzień poza domem.... jutro za to idę na babski comber z dziewczynami :) mam nadzieje, ze o 22 nie usnę :PP

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030551 przez madzialenka
dzien dobry kochane:)))

Magmus,ja nie ukrywam,bede polowac na wszystko co uzywane..wozek uzywalam poltora roku to po co mi nowy?te pieniazki na co innego moge wydac...tylko akurat nosidlo-samochodowe i fotelik i materac nowe bym chciala akurat:)a tak ciuszki,lozeczko,bujaczek itp- uzywki.przynajmniej dopoki malenstwo nie bedzie tak intensywnie rosnac:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030555 przez magmus88
Hej Madzia :)

Ja wózek będę miała od siostry.... używany bardzo sporadycznie. Naprawde w stanie rewelacyjnym ehhehe. Materacyk oczywiście też nowy :) no i pościel :) jeżeli chodzi o nosidełko samochodowe to oglądałam nowe.... ale z 500 zł musiałabym dać. A na OLX na przykład, są o połowe tańsze w całkiem dobrym stanie. Bo te pierwsze nosidełko to się używa gdzies tak do 10 msc. Max roku.

A te ciuszki, które kupiłam to praktcyznie nowe. Nie widać żadnych sladów użytkowania.... a dosłownie po kilka złotych kupiłam.

I powiem Wam, że widzę, że bardzo dużo osób kupuje rzeczy używane... szczególnie właśnie te najmniejsze :)

Ale oczywiście kogo stać na wszystko nowe to też super :) zazdroszczę :P ehhe
Ale na szczęście mam siostrę, która ma dwu latka w domu i sama widziałam co tak naprawdę było potrzebne a co jednak mniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030558 przez madzialenka
:))no wlasnie,nie wszystkich stac :))) a ja.... nie lubie nic na pokaz.. :)) postanowilam sobie ze w kwietniu lista bedzie gotowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030561 przez magmus88
Mi może uda się zrobić takową na L4 heheh
Liczę na pomoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030564 przez Justyna89
A ja się z Wami zgadzam dziewczynki, przy pierwszym dziecku wszystko kupowałam nowe, wózek, ciuchy, fotelik, bujaczek, wszyyyyystko co do jednej rzeczy. I wiem,że było to niepotrzebne,bo ze wszystkiego dzieciątko szybko wyrasta a niektórych rzeczy tj wózek czy fotelik po prostu nie opłaca się kupować nowych jeśli ma się możliwość odkupić używane w dobrym stanie bo w foteliku dziecko takim malutkim też wiecznie nie będzie jeździć a i z wózka wyrasta. Przy drugim dziecku skorzystam z doświadczenia i zdecydowanie stawiam na używane rzeczy, pieniążki,które się zaoszczędzi można wydać chociażby na szczepionkę skojarzoną by dziecka nie kłóć nie wiadomo ile razy tylko raz i zaoszczędzić mu tym samym stresu i bólu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030565 przez magmus88
Justyna. To dobrze słyszeć takie rady od doświadczonej mamy :)

Ja się właśnie dowiedziałam, ze po niedzieli zaczynamy remont :blink: o nie..... heheh. Ten kurz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030570 przez madzialenka
Magmus..my zaczniemy dopiero pod koniec kwietnia to wyobraz sobie co ja bede przezywac:))) wyprowadze sie chyba na miesiac wtedy gdzies:)))
Justyna racja przy pierwszym czlowiek czul taka potrzebe na nowosci ale teraz czlowiek madrzeje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl