BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1035507 przez magmus88
No ja też już powoli przymierzam się do kupna pampków.... jestem chyba za dadą.... Poczekam na USG zobaczyć ile mój maluch już waży hehehe. Żeby się potem nie okazało, ze te najmniejsze będą za małe hehehehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035509 przez madzialenka
Tzn Magmus ja Ci powiem tak ,synek urodzil sie z waga 4460 i ponosil troche te 1 czyli od 2do 5 kg przez jakies 2-3 tyg. Nic nam sie nie przeciekalo,nie uwieralo,wtedy mielismy typowego pampersa..a pozniej wskoczylismy na happy a na koncu najwiekszy rozmiar dady..malo kto wie ze dada jest wlasnie pampersa.teraz zakupilam na poczatek happy i wiem,ze pozniej przeskocze wlasbie na dade badz te nowe z lidla bedziemy probowac,zobaczymy wszystko w praniu;)) jeszcze niestety wyprawki dla siebie do szpitala nie mam skompletowanej..;/wiec torba jedynie wyprana czeka pusta..bo procz pizam i wkladek laktacyjnych i klapek nie mam nic... Dla malej ciuszki poorasowac ,pampersy ,podusie i tyle.nie kupuje zadnych nakladek na piersi bo przy pierwszym nie musialam..najwyzej sie w trakcie dokupi.czuje sie wsumie jakbym pierwszy raz rodzila..wkoncu 6lat to sporo...zastanawiam sie tez czy mleko mam bo w tej ciazy wsumie siara mi nie leci..;/ z mlodym juz dawno uzywalam wkladek laktacyjnych a teraz...hmm;/ zalamie sie jak cyce puste beda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035513 przez magmus88
Ok, czyli najmniejsze możńa kupować :PP
Widziałam, ze w biedro była niedawno jakaś promocja :) chyba przegapiłam hehehe. Muszę poczekać na następna :D w mokre chusteczki się już aopatrzyłam na początek... kilka paczek już mam.

No mi siara leci, ale z jednej piersi ewidentnie bardziej... i widzę optycznie, ze ten jeden jest jakby bardziej "rozwinięty".... mam nadzieję, ze wkrótce i ten drugi dorówna hehe.

Moja torba do szpitala pojechała z mężem na urlop ehhehe. Ja mam póki co tylko klapki :P podkłady, wkładki, i pieluchy dla mnie :P Na piżamę czekam... i widzę, ze w szpitalu gdzie chcę rodzić., mam wziąć ubrania dla malucha.... a tym spzitalu, który jest najbliżej mnie nie trzeba nic brać :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035515 przez lovemybabies
Ja właśnie miałam pisać bo mi też nic nie leci ; ( Kacpra karmilam 10miesiecy... Marcela też bym chciała a mam takie puste piersi... w ogóle nie nabrzmiale... :(
a pampersy nie kupuję. Tylko jedynki do szpitala i ewentualnie do domu. Bo jak przychodzą w odwiedziny "goscie" to mówię pampersy i chusteczki ;) w sensie z kaprem tak mówiłam jak ktoś zapytał oczywiście co potrzeba. Ubranek nie chciałam bo miałam a i tak nawet nie wychodził tego co miał

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035516 przez Karington
U mnie siara leci ale nie zawsze ;) z jednej strony dobrze bo nie śpię w staniku i jak wstawalam rano to miałam dwa kółka na bluzce.. ;)

U mnie w szpitalu do małej zabiorę tylko czapeczke i skarpetki. Resztę dają.
Do siebie Jeszcze muszę dokupić płyn do kąpieli, gabke, płyn do higieny intymnej i chyba resztę mam. Myślicie że 18 dużych podpasek z Belli mi starczy?? Hahah

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035517 przez Karington
Moja torba przyjedzie dzisiaj z mężem;) bo mam na kółkach wszystkie w domu. A mąż jak jedzie w trasę to sobie kupił taka zwykła i dobrze bo Jeszcze bym miała kolejny wydatek. A druga mam taką dużą torbę na ramię i w tą spakuje ciuszki dla małej i siebie na wyjście;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035518 przez Anna1991
Mysle ze nie powinnismy kierować sie tym ze piersi nie są nabrzmiale i nie bedzie mleka. W poprzedniej ciąży mialam piersi jak z sylikonami... dobre C... Teraz mam tylko dobre B... Lecz mi wystarczy. :) Siara z 2 razy sie maleńko pojawiła ale juz nie ma poki co. Nie spieszy mi sie. :P Podobno tylko 4 procent kobiet nie jest zdolnych do karmienia... Mysle ze nie jesteśmy w tej grupie. :) Ja pampki kupuje w ostatniej chwili. Wszystko w zasadzie bedzie w ostatniej chwili. :P
Podobno mamy duża szanse na przydzielenie mieszkania sąsiadow na przeciwko. :) Musze tylko napisać podanie i zalatwić zaświadczenie o ciąży. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035520 przez Sevilla
Ja z Maksem nie miałam siary w ciąży, cycki jak księżyc w pełni i karmiłam tylko 3 miesiące. Teraz cycki mam flaki, siara pojawiła się koło 18tc i ciekawa jestem jak długo będę karmić Basieńkę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035524 przez lovemybabies
Karington - moim zdaniem 18to az nad to :) ja biorę zwykle podpaski nie te wielkie takie tylko normalne jakieś ale grube :) Tak samo jak już mo popelnie bleduni nie wezmę tych majtek siateczkowych :) tyłek myslaam ze mi się zapoci... a to był tylko początek maja :) dlatego zwykle pełne bawełniane i starczy :)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035525 przez Lustigpaula
3paczki pampersiakow mam kupione,bo tego chyba nigdy za dużo :cheer: .
A chusteczki nawilzajace z jakiej firmy macie? Te z babydream wydaja mi się jakieś suche...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035527 przez madzialenka
Chusteczki wzielqm dady akurat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035528 przez Anna1991
Ja sobie nie wyobrażam bym wzięła do szpitala zwykle majtki... Moze dlatego bo "babciowych" nie posiadam i szkoda mi niszczyć. Chusteczki uzywam fitti ale do starszej corki. Na poczatek zakupie pampersa. Musze poczytać sklad. Niektorzy korzystaja z samej wody i wacikow. Mysle ze to dobre jak pojawiają sie odparzenia choć ja nie robilam nigdy tak. Dziewczyny.... Jak mi sie dłuży do Usg. Jak bym juz chciala je.... A tu jeszczeponad tydzien. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035529 przez magmus88
lovemybabies - też właśnie zastanawiam się nad kupnem zwykłych bawełnianych majtek... mam te siateczkowe i właśnie też wydaje mi się ze to w ogóle powietrza nie przepuszcza... Sama położna na szkole rodzenia mówiła, żeby się zastanowić nad zwykłymi bawełnianymi, które ewentualnie zostaną przeznaczone do wyrzucenia.

Anna - dlatego ja myślę o kupnie zwykłych majtek, których nie będzie mi szkoda. A bawełniane majtki nei zawsze muszą być babcine :)

Madzia - też mam dady - naturalne z bawełną. Była niedawno w promocji.... bo na co dzień można u nich kupić ale takie inne te chusteczki... a te są czasami.

Ja w poniedziałek muszę iść z moczem i oddać krew na badania... we wtorek wizyta :) Ciekawe co tam u maluszka...

Ostatnio widziałam i czułam jak mój maluch najwidoczniej miał czkawkę :)

Powiem Wam, że ciąża (w moim przypadku pierwsza) to ciągły stan fascynacji :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035546 przez lovemybabies
Majtki :) temat pociągne dalej :) hehe
wybiorę się na ryneczek kupię kilkao bawełnianych majtek w sumie to nie koniecznie musza byc do wyrzucenia jeśli podpaska trzyma się tam gdzie być powinna :)
z doświadczenia poprostu nie ufam tym siateczkowym majtom... z tyłka mi się lało jak po maratonie :) i w ogóle mi się luzowaly no nie dla mnie nie ;)

Wizytę mam dopiero 10czerwca... mam nadzieję ze do tego czasu nie będzie się chciało wychodzić Bąblowi :) leki biorę jak mam brać. Kiedy mam skurcze biorę dodatkowe no i jakoś się tęczę dalej.. cieszę się ze już nie mam dwójki z przodu w tygodniach bo zawsze z 3kąta ciąża doroślej brzmi...

Pozdrawiam Was.. u mnie tak duszno ze przydałby się deszczyk na dobranoc ;)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035547 przez magmus88
lovemybabies - u nas też duchota... ja jestem ze śląska, a TY?? W ciągu dnia już kilka razy myślałam, ze będzie padać ale nas ominęło :)

Co do majtek, pozwól, ze ja też wrócę :PP Tzn będę kupować takie, że jeżeli coś by się im wydarzyło to nie będzie mi szkoda ich wyrzucić :)

Ja chyba będę kupować laktator na dniach... używany co prawda... ale zastanawiam się czy aby napewno mi się przyda :D myślę o madela mini electric. Miał ktoś może jakieś doświadczenia z nim związane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl