BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1035551 przez lovemybabies
Magmus88 - ja dolnośląskie ;)
laktator.....ja używałam ręczny Avent. I miałam też przygodę z ręcznym tym.takim zwykłym co wygląda jak trąbka :p i ten najzwyklejszy ma takie ssanie ze odkurzacz się chowa ;) też nie ma co przesadzać z laktatoren bo powoduja nawal pokarmu. Ja karmilam tyle ile chciał Mały a nadwyżkę jeśli miałam to pod ciepłą wodą zmasowalam piersi i spokój ;)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035552 przez Anna1991
Lovemybabies o nie wiedzialam ze dzieki uzywaniu laktatora jest nawał pokarmu. Ja chce karmić malego i podawać tez córce starszej. Mialam tylko doświadczenie z laktatorem recznym aventu. Dla mnie porażka ręczny. Tym razem mam zamiar zakupić elektryczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035554 przez Karington
Dzień doberek:*
To mamy deszczowa niedzielę..;)

Nie dawno wstałam, włączyłam pralkę z torbami do szpitala, i od pół godziny myślę co zjeść na śniadanie. Do tego jestem sama w domu bo wszyscy pojechali na działkę:P

Wczoraj byłam na spotkaniu z położna.. Pokazała mi sale ( jest całkiem spoko) i mówiła co zabrać. Mój mąż miał ciekawa minę..haha cieszę się, że będzie przy mnie podczas porodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035555 przez Karington
Ja dostałam laktator ręczny aventa.. ;) i tego będe używać. Fajnie ze mówicie o tych gatkach, w takim razie też kupie sobie ze 4 pary.
A powiedzcie mi do samego porodu co będziecie zakładać? Czytałam o jakiś starych męskich koszulkach???

Chusteczki mokre mam narazie pampersa i jonson czy jakoś tak. Beybedream są bardzo suche. Bardziej do wystarcia buzi starszego dziecku.

Położna mówiła żebym mgielke nawilżająca sobie kupiła, podobno bardzo przyjemne podczas rodzenia jak mąż będzie mnie psikal ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035557 przez lovemybabies
Anna1991tak tak jest nadmiar bo im więcej wychodzi pokarmu tym więcej się produkuje. Jeśli jest problem dobrze jest stymulować właśnie laktatorem

Karington koszule K miałam zwykła długa. Mam zabrała od porodu rzeczy wszystko się spralo choć dużo tego nie było ;)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035559 przez Karington
Aaaa Oki;) bo nie wiedziałam właśnie;P
Kurde Zaczynam się denerwować porodem troszkę;) haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035560 przez claudii09853
Witm:) ja jestem z Opolszczyzny mieszkam 45km od Opola ;) u nas dzisiaj pada ale jest cieplo:ja laktator mam z Avant jeszcze po Andreii mało używany a pampersy mąż z Niemiec mi przywiózł :) i chusteczki tez:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035561 przez Sevilla
Mnie powoli zaczyna zżerać trema przedporodowa. W sumie nie przeraża mnie fakt porodu tylko czas który zaczął pędzić nieubłaganie do przodu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035564 przez madzialenka
No to chyba kazda z nas ma stresa...im blizej tym gorzej...w pierwszej ciazy tak nie stresowalam sie..mnie dopadla jakas deprecha,z P mam spiecia..prawie nie gadamy..jest mi cholernie przykro...jeszcze dzis mam imieniny,rano tylko palnal do syna ze mama ma swieto to uslyszalam tylko wszystkiego najlepszego...rycze co chwile..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035566 przez Anna1991
Ja tez zaczynam sie stresować porodem. Zaczelam przypominać sobie ten rozszarpujący pól jak dziecko wychodzi. Wiem ze to moment ale i tak sie boje. Wolałam pierwszą ciąże... Hojraczka niczego sie nie bała. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035567 przez Karington
To raczej każda z nas ma już stresa... Wy chociaż wiecie co was czeka.. Chociaż może lepiej nie wiedzieć.
Ja się boję, że nie zdążę do szpitala dojechać..;/ albo że mąż nie zdąży wrócić z trasy..ehhh
Też jestem coraz bardziej nerwowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035568 przez magmus88
To ja jeszcze póki co na lajcie.... chyba dlatego, ze dużo rzeczy nie mam :D a jak będęmiała już wszystko to pozostanie tylko czekanie... wtedy będzie i stres hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035569 przez lovemybabies
Madzialenka wszystkiego najlepszego z okazji imienin! !! Nie palacz Magda co Ty :) ta końcówka jest najgorsza... hormonu robią swoje. To nie jesteśmy my tak naprawdę, my wrócimy po porodzie .

Co do porodu... J się boję narazie żeby nie było za wcześnie... a reszta będzie martwić się później :)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035570 przez magmus88
Madzia no własnie :) 100 lat! Uszy do góry i już się nie przejmuj.... to hormony. Lovemybabies ma rację :D My wrócimy po porodzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035571 przez madzialenka
Magmus ,Love problem w tym ze w pierwszej ciazy tak mi nie buzowaly hormony..chyba ze nosilam pod sercem chlioca wtedy..ale..naprawde oddalilismy sie z P ostatnio..ani buzi,ani nic...naprawde gadamy tylko sluzbowo...inaczej sie boje odezwac bo sie wkurza chyba jak sie odezwe...albo takie mam wrazenie..czasami probuje go tlumaczyc sobie ze tez sie boi..ale prawde zna tylko on...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl