BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1035446 przez magmus88
Madzia - ja mam termin na sam koniec lipca ... także ten tego... pewnie jako jedna z ostatnich będę :) tym bardziej, że pierwsze ciąże lubią być po terminie więc jak nic początek sierpnia :D

Ja póki co nie czuję wielkiego zmęczenia... jakiejś wielkiej werwy też nie heheh. Jakoś tak normlanie :)

Zrobiłam dziś porządek wśród tych wszystkich reklamówek jakie dostawaliśmy w szkole rodzenia czy na warsztatach których byłam... w większości rzeczy się powtarzały... więc te ulotki powyrzucałam.... co do samych probek to uzbierała się cała reklamówka! Mam 3 butelki, 4 smoczki, 2 małe sudokremy, bepanten duży + małe probki, pełno takich jednorazowych kremików i płynów do kąpieli. 3 x 50ml płyn do kąpieli z johnsona.... z 10 pieluch, 2 x 12 sztuk mokrych chusteczek... I wiele innych. Teraz przynajmniej wiem co mam heheh. Jak kupimy komodę to wszystko sobie tam poukładam żeby wiedzieć co mam....

Jaka pogoda dziś u Was? U nas dalej słonecznie ale bardzo wietrznie... więc tego upału się tak nie odczuwa :) dziś chyba też pojedziemy na ogródek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035452 przez madzialenka
No ja nadal zakatarzona i kaszlaca mimo upalow ktore nas zalewaja z czego jestem bardzo niezadowolona...;( malego odebralam juz bo dzis szedl na rano bo mieli 26 zlaz siedmiomilowcow;)) biedak zmeczony jak nie wiem.poza tym dzis odczuwam intensywnie czasem bole dolnej partii plecow..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035454 przez magmus88
Ja plecy odczuwam jak już się wieczorem kładę spać.... wtedy pozycji nie umiem sobie znaleźć.... A tak w ciągu dnia to luzik. Ale mój kręgosłup przyzwyczajony jest do noszenia ciężarów. Tym bardziej, ze moja waga póki co niewiele wzrosła więc też nie odczuwam tego jakoś strasznie.... chociaż teraz sobie pozwoliłam hehehe. Położna będzie zadowolona z przybrania pewnie heheh

Idę się szykować na ogródek :)

do później!

No i zdrowiej Madzia! Chorować w taką pogodę to udręka....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035461 przez lovemybabies
Hej Dziewczyny!!! :)
Pisałam do Was jakoś na początku ale nie mogłam się potem w ogóle zalogować przez telefon i odpuscilam...
co prawda termin mam na 6sierpnia ale skraca mi się szyjka jest niewydolna i tydzień temu miałam centymetr rozwarcia... mały bo to chłopczyk waży 1300. lekarz mowi ze raczej nie bedzie w terminie... pozdrawiam Was :)

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035463 przez Ewaaa1988
Ja juz po wizycie. Mala wazy ok 1650g... Nie za malo jak na ten tydzien??? :unsure: Myslalam ze juz bedzie miala 2kg a tu takie zaskoczenie :blink: Dr. powiedzial ze w normie to ciekawe jaki zakres tolerancji maja na ten tydzien ze okreslil ta wage w normie. Nie podgladnelismy malej w 4d bo postanowila poogladac sobie moj kregoslup :laugh: No i jeszcze jedna wiadomosc, przez dwie ostatnie wizyty lezala glowa w dol a teraz postanowila lezec glowa w gorze wiec ciekawa jestem jaka ostatecznie pozycje przybierze :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035466 przez madzialenka
Ewcia ja w 30 tygodniu mialam oszacowana wage malej na 1800 i wtedy powiedzial lekarz ze mala jest pod tym wzgl o dwa tyg starsza wedlug usg... Wiec Twoja sie wydaje jak najbardziej w normie;))
Moj syn juz spi w nowym pokoju- sukces.problem w tym ,ze juz brak sil na odmalowywanie pokoju saloniku i Pokoju dla Zuzi;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035468 przez Anna1991
Jako jednyna chyba zauważam nowe osoby i ze sie nie odzywają. :P
Witaj jeszcze raz lovemybabies. :) Musisz leżeć? Jak przygotowania do przyjścia maleństwa? Przypomnij czy masz juz dzieci. :)
Ja mam bardzo często twardy brzuch.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035469 przez lovemybabies
Anna1991 dziękuję za odzew :) mam synka 2letniego :) teraz też czekam na synka. No właśnie z tym lezeniem... mam odpoczywać jak najwięcej leżeć aby rozwarcie nie postepowalo, nie stymulować skurczy Ale problem z tym żE z dwulatkien się najzwyczajniej nie da. Wiadomo żE nie poszlabym teraz na wykopki ale podstawowe rzeczy muszę robić. Lekarz zwiększył mi po dwóch tygodniach leki bo szyjka skrocila się o centymetr. Biorę no spe, magnez i hydrokdyzyne . Z tym żE hydrokdyzyne nie codziennie . Raz miałam naprawdę mocne skurczne ze aż bolała mnie...pupa plecy brzuch wszystko na raz .
przygotowania....hmmm dopiero zaczynam :) muszę zwieść rzeczy po Synku i prac prasowac :) łóżeczko jest tylko trzeba przywieźć. Takie podstawy są tylko tak porozrzucane a to u mamy a to w piwnicy a i jeszcze u babci na strychu coś się znajdzie

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035476 przez Lustigpaula
Ta waga z usg to pewnie tak szacunkowo,jakoś bardzo się na tymnie skupiam. Wiecie,że już chyba nie bede miała usg :ohmy:
Lovemybabies, drugi chlopak to bynajmniej ciuszki masz :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035477 przez lovemybabies
Lustigpaula mam ciuszki właśnie :) część pooddawalam koleżanką ale te moje ulubione zostawiłam sobie :)
Jak u Was? U mnie Mały szaleje dzisiaj. Wykręca się w każdą możliwą stronę nawet jak chodzę

] [/link]

[/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035490 przez magmus88
lovemebabies - to gratulację! :) Męskie towarzystwo Ci się szykuje :)

Ja w ciągu dnia mam kilka takich momentów gdzie czuję małego bardzo! Ale pewnie ruchy są też zamortyzowane tłuszczykiem, którego u mnie nie brakuj eheheh

Lusti - ja na własnym przykładzie wiem, ze sa duże różnice w wadze na USG. W jeden dzień miałam 2 razy USG, pamiętam, że u jednego lekarza ważył 300g a u drugiego 500g... więc rozbieżność ogromna! Prawie dwa razy tyle :)

Madzia - a gdzie zdjęcie Synusia w nowym pokoju?? :)

Ja od jutra, na kilka ndi zostaję sama :( mężu z teściami jedzie na wieś, moi rodzice wczasują się nad morzem... Muszę to jakoś przetrwać ehhe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035495 przez Anna1991
Lovemybabies rozumiem cie bardzo z tym ze ciezko usiedzieć przy 2latku... sama mam roczną córkę. :) Bez corki jak lezeć musiałam w pierwszej ciąży to też zawsze cos sie znalazło ze musialam wstać wiec mąż odrazu wyslal mnie do szpitala... no cóż wtedy to źle sie skończyło. :( Na pewno dasz rade wytrzymac jak najdłużej a po prostu trzeba sobie odpuścić obowiazki domowe jak np. sprzątanie.
Ja dziś nagrałam pierwszy raz filmik jak synek sie rusza w brzuchu. Chyba fikołki robi. :P
Dziś spedzilam caly dzien z M. i corką od dobrych kilku miesiecy. :) Jutro zalatwiamy sprawy z mieszkaniem bo staneliśmy w miejscu z remontem bo mamy propozycje na zmiane na inne mieszkanie... a dokladnie na przeciwko naszych drzwi. ;) Ale to wszystko jest do przemyślenia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035497 przez Karington
Witaj lovemybabies;) fajny odstęp wiekowy będzie pomiędzy twoimi dziećmi;)

Ja wzgl. OM mam na 20 lipca termin a z usg ostatniego na 10 bo mała jest duża:) dlatego trzeba się sprezac ze wszystkim bo nigdy nie wiadomo kiedy pojadę haha

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek bóle to dokucza ból krocza jak mała była posladkowi ułożona, w momencie jak się obrocila główka w dół jest spokój;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035498 przez Karington
A macie już pampersy pokupione??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035503 przez madzialenka
Tak,ja kupilam w promocji 182 szt 2-5 kg i 182 szt 3-6 jesli nie wykozystam dam szwagierce bo ma termin na 3 tyg po mnie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl