BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 11 miesiąc temu #1035379 przez Ewaaa1988
Ja mam w srode wizyte i jestem ciekawa czy mala przekroczyla juz 2kg :cheer:

Patrzcie co znalazlam :woohoo:
Na pewno to zamowie i podoba mi sie panterka z jasnym różem ale nie wiem jeszcze jaki wozek bede miala i czy kolor podpasuje wiec na razie sie wstrzymam :cheer:
www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6016522375

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035380 przez madzialenka
Jak sprawdza sie prognozy o upalach to te kocyki za szybko w ruch nie pojda;) Magmus tez mam polarkowy.mam newsa mama nie widziala mnie 9dni,dzis mowi ze brzuszek mi sie opuscil,pani w sklepie dzis tez tak palnela...hmm pewno remont dal mi sie we znaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035381 przez magmus88
Madzia... ja jak byłam na weekendzie teraz u tej kolezanki to ona do mnie też z hasłem... czy wszytko ok, czy dobrze się czuję bo jakoś tak nisko mam brzuch :blink: do tego jeszcze ruchy których nie czułam.... byłam zestresowana jak nie wiem.... ale mi się nie wydaje żeby było jakoś inaczej :)

Ewa - fajne zestawy.... ale poduszka chyba nie praktyczna - jeżeli chodzi o kształt - ale fajna i fikuśna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035382 przez Sevilla
Magmus na całe szczęście opuszczony brzuszek w I ciąży nie zwiastuje szybszego porodu, bo może opuścić się na kilka tygodni przed rozwiązaniem. Gorzej z Madzią, bo w przypadku kolejnej ciąży, może zwiastować szybszy poród. Madzia oj ty uważaj na siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035383 przez madzialenka
Sevi teraz to chyba za pozno ;))) jutro jade kupic kapcie i pizame druga do szpitala i pakowac sie bede ;))to tak wrazie W..:/ choc wolalabym dotrzymac do 37 tyg..by ominac procedury wczesniactwa..;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035384 przez Ewaaa1988
Dla malutkiego dziecka i to jeszcze w upałach chyba nie trzeba bedzie ani poduszeczki a tym bardziej kocyka wiec nad jej ksztaltem nawet sie nie zastanawialam ale dla starszego na jesien to juz raczej tak wiec nawet starszemu dziecku mysle ze bedzie odpowiadala taka podusia wyprofilowana pod ksztalt glowki :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035386 przez magmus88
Ewa - to, ze wyprofilowana pod kształt główki to ok :D chodzi mi bardziej o jej kształt ogólny :D tzn kółko z uszami ehhehe. Ale ogólnie fajne zestawy :) fikuśne, to napewno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035411 przez Sevilla
Madzia ja torbę planuje spakować do końca 36tc, bo chce na ostatni tydzień czerwca jechać do mamy w odwiedziny na tydzień - to tak oficjalnie, a tak nie oficjalnie mama będzie zajmować się małym a ja zamierzam odpocząć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035413 przez Justyna89
Kurcze mi też dziś sąsiadka powiedziała,że brzuszek mam nisko... No nie róbmy jaj, do 38 tyg trza dotrwać!!! :)
Sevi ale Ci zazdroszczę :) Odpoczywaj póki możesz, potem będziemy miały kolorowy zawrót głowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035431 przez Karington
Dzień dobry dziewczyny;)

O dziwo udało mi się nadrobić wasze wiadomości. Widzę, że u każdej już powoli robi się ciężko a lekarz każe odpoczywać ( pyt. Takie kto za nas porobi w domku??) haha

Co do wyprawki wczoraj dopiero pralam i prasowalam rzeczy dla małej... Powoli też już będę myśleć o torbie, żeby się spakować i święty spokój;)

Muszę przyznać że szybko zlecialo mi te 7,5 miesiąca..;) jeszcze troszkę i maluchy będą z nami.

Justyna ile twoja mała już ma kg?;) ja byłam tydzień temu na wizycie i miała 2 kg termin OM na 20 lipca a z usg na 10.. Trochę duża różnica heh

Życzę miłego dzionka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035436 przez Sevilla
A ja najchętniej bym przespała te ostatnie 2 miesiące, byleby ktoś mnie karmił ;P

Brzuchol ze skurczami ostatnio daje się mocno we znaki. Wczoraj miałam tak twardy i napięty, że już myślałam o IP.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035437 przez magmus88
Kurcze dziewczyny nie straszcie.... Ja żadnego twardnienia nie odczuwam, ani skurczy... czasami tylko czuje, że jest twardszy ale dopiero jak go dotknę.... Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi.... Nie czuje tego momentu kiedy twardnieje ani nic.... Nie wiem czy to dobrze czy źle hehe...

Kari - a który to już tydzień u ciebie? 33?

Ja miałam jechać na ten długi weekend na wieś.... ale raczej zostaje w domu :( pojedzie tylko mąż.... ze swoimi rodzicami. Oni chcą wracać w środę a ja we wtorek mam lekarza. Najgorsze jest to, że znowu moi rodzice wracają z urlopu dopiero w poniedziałek hehe więc kilka nocy będę sama. A to jest dla mnie najgorsze :D ehhehe. Nic, trzeba będzie przeżyć ehhe.

Co do pakowania torby, wezmę się za to jak mąż z rodzicami wrócą... bo mam od nich pożyczyć jakąś torbę... bo ja mam ale już wiem, ze będzie za mała :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #1035439 przez Justyna89
Karington ja mam wizytę dopiero 9 czerwca i wtedy będę wiedzieć ile gwiazda waży :) Ale na ostatniej wizycie z końcem kwietnia lekarka mówiła,że jest dużą dziewczynką a nie malizną i przewiduje że mniej niż 3500g ważyć nie będzie. Mój syn też malusi się nie urodził (ważył 4200g) i był najsłodszym bobaskiem na świecie :) (jak zresztą każde dziecko dla swojej mamy). No zobaczymy jak będzie tym razem. Co do terminu to mi też z usg wychodzi tydzień wcześniej także okolice połowy lipca, a czas leci jak oszalały... szczerze to mogę z Sevi rękę sobie podać, bo najchętniej bym sie położyła i przespała do terminu porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035442 przez madzialenka
Hej..jak sie macie? Wczoraj tez mialam kolke ,chwycila gdy kapalam mlodego i tak trzymala trzy godz,brzuch sie spinal,mysle nie no...oby sie nie zaczelo..zasnelam,obudzilam sie o 1 i tak zlecialo na bezsennosci do 4..nie wiem co mi jest ostatnio..dzis gorzej sie czuje,brak sil...chwilowa werwa minela..jesyem zmeczona tym wszystkim wiec chyba nawet pokoju dla Zuzi malowac nie bedziemy juz ani salonu..wyginania malej sa coraz bolesniejsze niekiedy,czuje jak obija mi wszystkie wnetrznosci;(
Ktora pierwsza do rozpakowania? Ja 7 lipiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 11 miesiąc temu #1035445 przez Justyna89
Madzialenka ja tydzień po Tobie :) (o ile cosik wcześniej się nie wydarzy odpukać tfu tfu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl