BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036602 przez madzialenka
Nie,dzis nie mialam..ostatni raz bylo 7 tyg temu robione usg,powiedzial ze za tydz zrobi wtedy bedzie jiz mogl powiedziec mniej wiecej wage ostateczna..i sprawdzi wtedy tez czy rozwarcie jest czy go nie ma;)) wytrzymam chyba ten tydzien;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036603 przez Karington
Aaa.. Tydzień.szybko.zleci;) ja następna wizytę mam za 3 tyg dopiero..;/ mówiła że nie ma potrzeby wcześniej.
Jejku już bliżej niż dalej dziewczyny...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036604 przez Ewaaa1988
Karington czy dostalas na wizycie opis z USG czyli wszystkie wymiary tj. BPD, HC, HC*, FL, AC??? Jesli tak to moglabys mi napisac te wymiary twojego maleństwa bo chcialabym porownac bo mamy ten sam tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036606 przez madzialenka
Co gorsza za tydz w czwartek mamy zakonczenie roku w przedszkolu mlodego o 15,,, wizyta na 16;/ bede musiala sie zwolnic na pol godz a szkoda bo przegapie troche wystepy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036607 przez Lustigpaula
Na decyzje z zusu dalej czekam, złożyłam już skarge,ale i tak mają mnie w dupie ;/

ktg też nie będę miała robione,bo nie ma takiego sprzętu...na usg też nie mam co liczyć.
Jutro wizyta kontrolna to ciekawe co uslyszę od doktorka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036618 przez kameame
Hej dziewczyny :)

Widzę ze zaczyna sie robić goraaaaco na forum :) zbliżamy sie.. I nie wiem czy tylko ja tak mam ale strasznie szybko leci czas a ponoć końcówka sie dłuży :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036619 przez kameame
Cornick a kto Ci polecił aniball? Rzeczywiście pomagają?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036620 przez Sevilla
Oj Madzia nie ma to jak w domu :) własna kanapa, własne łóżko, ale i emocje.

Leżę sobie spokojnie i nagle słyszę płacz mojego dziecka, paniczne krzyki mojej teściowej o pomoc. Lecę aż na zakrętach nie wyrabiam, wpadam a mój mały nicpoń wsadził sobie duży drewniany klocek do buzi i lekki szczękościsk się mu zrobił. Jakoś udało mi się to jakoś rozluźnić i wyjąć klocek, ale wargę ma lekko opuchniętą z jednej strony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036623 przez madzialenka
Sevi nie no,chwili spokoju nie moga Ci dac?;( ten Twoj maly trzeba przyznac to ma pomysly,co o palpitacje serca przyprawic moga,biedna Ty.. Biedny i on w takiej sytuacji,dzieki Bogu nie polknal. A szczekoscisk nic przyjemnego..;( nie no..jeszcze troche ,jeszcze chwila Ty lezec powinnas..;/

Jest 2.54 w nocy.. Nie wiedziec czemu budze sie czesto o tej godzinie,przynajmniej zblizonej jesli uda mi sie zasnac w miare wczesnie.Masakra..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036625 przez Karington
Pewnie ze mogę podać;)
Bad 9,50 cm
Od 11,33
Hc 33,08
Ac 31,19
Fl 7,10
Proszę bardzo;) to termin ewa też masz na 20 lipca??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036627 przez magmus88
Hej :)

Ja mam dziś diabetologa i dietetyka.... Już mi się dźwiga jak mam iść do tej kobiety :PP

Madzia - co do ciasta - dlatego lubię te ciasto bo ta masa budyniowa jest taka fajna :) a to, że dałaś inny smak myślę, ze nie ma znaczenia :) tak samo owoce można dać przeróżne :) Tylko ostatnio tak myślałam... ze z tego ciasta zostają białka... i czy by piany nie ubić i dać między owoce a kruszonkę.... muszę kiedyś spróbować :) Cieszę się, że smakowąło!

Madzia - jak ja Ci zazdroszczę spakowanej torby!!

Cornick! To co Ty taka zapracowana, ze nie masz dla nas czasu... dla kogo jak dla kogo ale dla NAS?? ehhe :P Powiem Ci, ze ja też słucham swojego organizmu... i dlatego ciężko mi leżeć! Bo czuję się wyśmienicie! Może gdybym faktycznie czuła spadek formy to bym i leżała... a tak to ciężko :(
Na następnej wizycie zapytam lekarza najwyżej o ten lek, o którym piszesz... Bo mi na szczęście póki co nic nie puchnie... mam tylko żylaka na nodze ale miałam go już i przed ciążą....

Jak tam po zajęciach? Masz jakieś wskazówki co do masażu krocza? Bo ja już tyle się o tym nasłuchałam, ze masaż krocza to, że masaż krocza tamto.... a za nic nie wiem jak się go robi ;/ może podpowiesz? Albo masz jakieś materiały??

Sevi - to super! Co w domku to w domku..... o... jednak widzę, że w domku całkiem spokoju nie masz hehehe. Twój mały to faktycznie ma pomysły hehehe

Madzia - cieszę sie, że po wizycie ok. Czyli lekarz zostawił Tobie decyzję o cesarce?? Ciekawe ile Twoja kruszyna już waży :) I co, zastanawiałaś się co wybierzesz?? Madzia.... to, ze lekarz Ci nie robi USG na każdej wizycie to ok.... ale on Cie w ogóle nie bada? Tzn idziesz na wizytę i tylko sobie gadacie?? Bo teraz tak czytam... i zgłupiałam.

Karington - to super, że wizyta udana :) i masz takie infrmacje.... teraz już tylko czekać na rozwiązanie! :)

Cornick - jak się nie mylę - u nas na wątku aniball stosowała milunia :)

No i co d o mojego leżenia :PP poleżałam wczoraj chwilę na ogródku na huśtawce hehe. A w południe byłam z siostrzeńcem na spacerze, byliśy na placu zabaw, tam się umówiłam z koleżanką, która była ze swoim dwulatkiem (ale dzieciaki jeszcze za małe żeby się razem bawić). Później byliśy karmić kaczki... Mam nadzieję, ze mały miał udany dzień :) a wieczorkiem byliśmy u teściów na meczu... pod koneic już padałam ze zmęczenia.... Teraz mi się przypomniało, że torby nie pożyczyłam od nich do spzitala :( a chciałam mieć już spakowaną.... Kurcze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036633 przez Ewaaa1988
Karington wlasnie z tym terminem bedzie chyba problem bo wg okresu mam na 20lipiec ale malutka wolniej rosnie i wg wymiarow to termin z USG mam na 30 lipca :dry:
A poprosilam Cie o pokazanie wymiarow do porownania bo mala jest wlasnie ok 1cm mniejsza w wymiarach od twojego dzidziusia a glowka, no wlasnie ta glowka... :unsure: cos wolniej rosnie w stosunku do innych czesci ciala, jest o 3 cm mniejsza w obwodzie i jest przy dolnej granicy normy czyli cialko ma na tydzien 34 a glowke na 32 ale gin kazal sie nie przejmowac bo dalej jest w normie tylko po prostu albo bedzie miala troszke mniejsza glowke tak samo jak inni maja troszke wieksze glowki albo jeszcze nadrobi do terminu porodu. Jestem troche uspokojona ta "norma" ale jakas obawa ze cos jest nie tak zawsze jest... :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036638 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036641 przez Ewaaa1988
Gdyby to byl jeden pomiar jakis dziwny to bym moze przymknela oko ze faktycznie cos zle zmierzyl ale na przedostatniej wizycie tez ta glowka byla mniejsza od pozostalych rozmiarow. Zobaczymy za dwa tygodnie ile urosla i czy troszke podgonila do prawidlowego tc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036644 przez madzialenka
Doberek,ale nas ulewa spotkala,na szczescie przechodzi..

Magmus moj lekarz zbadal mnie w 30 tyg;)) i bylo usg w 35 nic,w 37tetaz wyniki ze dobre,przepusal na obrzeki i za tydz ma zrobic usg i zbadac;)) ale juz przywyklam do jego olewczego podejscia z lekka.

Cornik zwalaj meza czesciej z kompa bo my glodne wiesci co u Was.

Ewcia na spikojnie nie ma co maluszkow porownywac poki sa w brzuszku.. Pozniej wszystko bedzie jasne i klarowne a syres w niczym nie pomaga teraz.

Magmus pamietam ze mialas lezec i co????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl