BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1036771 przez madzialenka
Magmus P kupil mi prenalen...czuje sie jak zwloki doslownie,rece odmawiaja posluszenstwa nawet by je podniesc ;/ nosz kurna ze teraz musialo mnie wziac takie badziewie.....;((

Sevi jak tam? Ogarnelas? ;))

Claudii no to malutka nie taka malutka;)) szkoda ze sie nie obrocila

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036774 przez Sevilla
Madzia ja miałam tyle prasowania co kot napłakał. Dosłownie góra 30 minut i po prasowaniu. Zrobiłam obiad dla moich panów i pachnę. Teraz nawet dosłownie, bo się wykąpałam. Wkurza mnie taka stagnacja, ale ogólnie mam chatę tak ogarnięta, że w sumie nie mam co robić. Normalnie nudzę się, jak mops. Młody również jakiś zrobił sie wyrozumiały i bardziej usłuchany.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036776 przez madzialenka
To nic,tylko sie cieszyc ze teraz poerworodny niezapewnia Ci ekstremalnych sytuacji;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036793 przez zoi
Dziękujemy za komplementa :kiss:
Termin mam zdaje się na 22.07, to tak wg moich obliczeń z owulacji. Tego się trzymam, bo niestety wyliczenia z OM są bez sensu- cykl był wyjątkowo długi po poronieniu, a z usg, to wiadomo- co dzieć to może wyjść co innego.
madzialenka ja na wszelkie ciążowe przeziębienia polecam czosnek. Jak będziesz śmierdzieć na 100 km, znaczy, że działa ;)

Torba do szpitala mówicie??? Ja się będę cieszyła, jak dojadę do szpitala :blush: Jest spora szansa, że trafię na światowe dni młodzieży i to może być masakra z dojazdem. Jakieś przepustki, jakieś kontrole- ale mam nadzieję, że urodzę przed tym całym cyrkiem.

Nigdy o Was nie zapomniałam, tylko rzadko używam kompa, a na kom mi niewygodnie skrobać B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036796 przez kameame
Hej dziewczyny :)

Zoi śliczne zdjęcie :) my wszystkie dalej zapakowane, chyba trzeba będzie wyliczankę zrobić niedługo, bo lipiec się zacznie a tu spokój :D Zoi kilka dziewczyn jest na fb, wiec jak coś to daj znać to Karington Cię doda :)

Madzia - prenalen powinien pomóc, aż dziwne, ze teraz Cie dopadło choróbsko.

Cornik trochę czytałam o aniball, kurcze z jednej strony fajna sprawa ale z drugiej ja chyba nie taka odważna :D mam nadzieję, że Ci pomoże. Pochwal się efektami do jakich doszłaś :) czytalam, że prawie na wielkość główki można się "wyćwiczyć" :woohoo: :woohoo: :woohoo: poród pestka ;)

ja mam w piątek wizyte, czuje się już jak wielorybek, stopy zaczynają puchnąć :/ czuję, ze bąbel bedzie już ze 3,5 kg ważyć :ohmy: :ohmy: :ohmy: ale może się mylę ;)

a jak tam Wasze zgagi? macie? moja codziennie mnie odwiedza aż sie krzywie, ale smaki tak mieszam, ze nic dziwnego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1036797 przez zoi
Dzięki :)
Poproszę o dodanie tylko muszę wiedzieć do jakiej grupy się zgłosić.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Moja zgaga ma się świetnie, ale w tej ciąży postanowiłam już ratować się Renie. Na noc rozgryzam, popijam mlekiem i jak nie śpię na prawym boku to daje radę do rana.

To lepiej, że dzieciaki siedzą. Niech siedzą, każdy dzień jest ważny, a my możemy się delektować spokojnymi nocami :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036798 przez Karington
ZOI TO TY??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036799 przez Karington
No oczywiście że scan z fb nie wszedł.
Ale pierw muszę zaprosić Cie do znajomych żebyś mogła dodać się do grupy.. ;) więc zaraz to zrobię ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036805 przez Karington
Dzień dobry:)

Jak minęła noc? u mnie dobrze, o dziwo ostatnio sie wysypiam ( mimo, że czasem o 5 wstanę)
Maluszki wasze już wywijają w brzuszku? bo u mnie od samego ranka :P

miłego dzionka;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036810 przez madzialenka
Dzien dobry..a moze i nie dobry...nos zawalony ale gardlo nie boli od kiedy biire prenalen w tabl...

Moja do pozna szaleje w brzuszku tak do 24-1 potem dopiero po7 ja czuje.;)

Ja dzis na targ jade,kupic troche ogorkow i zrobic kiszone i w occie na zime. Ciekawe po ile ogorki chodza w ogole;//

Moja nocka tak sobie przez zatkany nos..biodra bola coraz bardziej jak leze dluzej na jednym boku..koncowka szybko zleci.ciekawe faktycznie kiedy zaczniemy sie sypac..pelnia juz byla;)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036812 przez Sevilla
Mnie też biodra bolą. Ostatnio się śmieje, że o wiele sprawniejsza kładę się spać niż wstaję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036813 przez Karington
oj ogóraski też bym musiała zrobi:)

Jeszcze mamy troszkę czasu:) zacznie się lipiec i wtedy będziemy szły jedna za drugą:) haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036814 przez Karington
u mnie ból bioder minął:) tzn staram się przekręcać w nocy raz na lewą stronę raz na prawą:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036815 przez zoi
Karington przyjęłam zaproszenie od Kariny z kt. nie mam wspólnych znajomych, więc to chyba Ty ;)

Dobra... dzieć w żłobie => już nic mnie nie uratuje przed segregowaniem ubranek :sick:

Czy u Was też już takie porozluźniane stawy, zwłaszcza spojenie łonowe? Bo ja jak stane na jednej nodze to strach się bać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1036816 przez zoi
Dobra, akcja fb udana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl