BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036545 przez madzialenka
No ,uwaga,ciasto w piekarniku,znajac moje lewe rece do ciast - nie wyjdzie mi;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036546 przez magmus88
Madzia przestań hehe. przepis sprawdzony więc musi wyjść. Tylko najlepsze bedzie jutro. Bo tak jak mówiłam, nie przestrasz się jak je wyciągniesz. Bo będzie sprawiało wrażenie "żywego". Musi ostygnąć a potem do lodówki najlepiej :) Na jutro bedzie przepyszne!! :) Gwarantuje heheh. Czekam na foto relacje eheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036547 przez madzialenka
Z tym " zywym" to przez budyn zapeene tylko pytanie czy w lodowce tez zgestnie na tule by nie "plywalo"?;)) za pol godz bede go wyciagac:)) a cukrem pudrem sypalas pozniej czy unikalas dodatkowego cukru? Filip zadowolony bo kroil truskawki,nabijal spod od ciasta choc przyznam ze nie wiem czu dobrze ze tak kazalam bo zeykle kruche ciasta wlasnie tak robilam;) aaa a ta pokruszona czesc na wierzchu robi za kruszonke czy co?;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036551 przez madzialenka
Powiedz Magmus ze chociaz przypomina Twoje????
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036552 przez Lustigpaula
super,że wciągnęłas chlopaka w pieczenie, pewnie miał mega zabawe ;) . jako dzieciak byłam szczęśliwa,że mogłam trzymać miskę kiedy mama robiła ciacho :laugh: .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036553 przez magmus88
Madzia - tak, zgęstnieje :) Tak, na górze to tak jakby kruszonka. Ostatnio nie sypałam cukrem pudrem bo najzwyczajniej w świecie zapomniałam a na ogródku już nie miałam :) ale gdyby przypomniało mi się w domu to napewno bym posypała :)

No i pięnie wygląda. Mam nadzieję, ze będzie Wam również smakowało :)

Mi teraz te kruche ciasto wyszło za bardzo kruche :P więc nawet ciężko to było nakłuwać ehhehe ale myślę, ze mu nie zaszkodzi to napewno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036554 przez madzialenka
Mlody lubi oblizywac paleczki albo garnki jak muffinki robimy z pudelka;))) hahaha bo ja serio piec nie umiem,gotowac mowia ze potrafie ale ciasta to masakra;))) zobaczymy jak ulozy sie ciasto odpowiednio;)) a mlody faktycznie cieszyl sie nawet z krojenia,ukladania pozniej truskawek i maltretowania ciasta widelcem;))) pachnie pieknie to ciasto,wierzcie mi ze juz chcialabym sprobowac..

A co gorsza czesto cmi mnie brzuch co jakis czas jak na @;((teraz wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036564 przez magmus88
Madzia - kochana i jak się czujesz? Może za dużo się narobiłaś wczoraj.... do tego to ciasto :( mam nadzieję, ze wieczorkiem już się położyłaś i wszystko ustało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036565 przez madzialenka
Hej hej ,przy ciescie akurat nie bylo za duzo pracy;)) zaraz dzis po sniadaniu wszyscy probowalismy;) maly zachwalal;) dka mnie rewelacja bez cukru pudru;) budyn gesty fajny;) ale przyznam ze nie mialam budyniu waniliowego ani smietankowego i dalam toffi;)

W nocy czesto siusiu chodzilam,budzilam sie,spac nie moglam spokojnie a to wszystko przez te nogi moje;/ poza tym bol udtapil,tano sie pojawil ale teraz jest ok.ciekawe co mi lekarz powie dxis na wizycie..

A Ty kochana i reszta dziewczyn jak sie macie? Sevila jak tam? Magmus lezysz mam nadzieje rowniez?

Ja wczoraj dopakowalam i zamknelam juz torbe do szpitala;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036574 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036583 przez Sevilla
Po obchodzie porannym wychodzi na to że wracam do domu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036585 przez madzialenka
Cornick zdaj relacje po zajeciach co Ci ciekawego opowiedzieli;))

Sevi to chyba dobrze? Choc z drugiej strony zeby Cie dupcia nie swedziala i zebys nie latala ,tylko lezala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036594 przez Anna1991
A ja dziś od 6.00 remontowałam pokój. Ale z brzuchem to jednak problem... szczególnie sufit. Moja mała pomocnica po tak ciężkiej pracy chrapie. :) Będę miec awanturę ale i tak mamy ciche dni z M. :/ Mam problemy ze spaniem... 3 godziny dzis tylko spałam. Prasowałam dziś pieluchy i chyba zamiast spać to jeszcze poprasuję... strasznie żmudna robota. :( Idę się wykąpać... bo włosy od pyłu mam aż siwe. :P
Cornik wiesz są różne gusta... moze twój pomarszczony kurier jednak przystojniejszy... mój młody więc pewnie dzieciak dla po co niektórej. :P Ja też powinnam pomysleć nad czymś na żylaki... moja praca i w ogóle geny... przemawiają że bedę miec z tym problem. :(
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036600 przez madzialenka
Melduje sie po wozycie ktora miala ponad godzinne opoznienie.a wiec wyniki ok,przepisal cosik na opuchlizne i kazal przyjsc za tydz gdzie zrobi usg,oszacuje mala by nie bylo niespodzianki i wtedy ostateczna mam podjac decyzje czy chce cesarke czy rodzic naturalnie.mowil ze skoro pierwsze bylo duze i dalam rade to przy drugim bedzie latwiej.no zobaczymy.

Magmus prawie blaszka ciasta zniknela juz;((( kazdemu smakuje bo cos innego;))

Anno chyba kazda ze swoim przechodzila ciche dni badz bedzie podczas ciazy..;/// oby nie za dlugo trwala taka atmosfera...
Z tym prasowaniem zgodze sie w zupelnosci ze to sie ciagnie i ciagnie jak juz zaczniesz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036601 przez Karington
Ja już też po wizycie;) i też było opóźnienie pół godziny;)
Więc mam 35t1d mała waży 2850g i 49 cm;) twardy brzuch to normalka mam brać nospe do 21.06 później już nie żeby nie zatrzymywać skorczy. Szyjka macicy ma 2,13 cm.. lekarka mówi że skórcze Już są od Czasu do czasu ale to dobrze;) hah

Madzia to dzisiaj nie miałaś usg? Myślałam, że miałaś normalne badania.
Teraz jestem w domku.. I zaraz idę szykować pizze na meczyk;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl