BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 10 miesiąc temu #1036880 przez Lustigpaula
cześć dziewczyny :) , tyle się u każdej dzieje,a żadna nie chce rodzić jako pierwsza :lol: . Sporo mam dzisiaj do sprzatania to może jak się zmęcze to coś ruszy :laugh: .
Śpię bardzo dobrze,więc z tego korzystam póki jeszcze mogę,bo pewnie będzie mi tego brakowało. W pt mam wizytę kontrolną u lekarza,ale już nie chce mi się go oglądać :cheer:.

Buciki prześliczne! Wiadomo,że to uciecha dla oka rodziców,ale czasami można bobasa wystroic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036884 przez madzialenka
Lustig bo Ty pierwsza do rozpakowania ,pozniej chyba ja jestem po Tobie???;)))

Ja po wizycie u poloznej,wiecej do niej chodzic nie musze,przyjdzie dopiero po porodzie.ehhh ale skubana trzyma sie planu ze minimum 5razy przyjdzie...a po cholere????? Wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036885 przez madzialenka

A to moja focia z dzis..ciekawe czy ostatnia;) 38 tydz...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036886 przez Anna1991
Nie rozumiem Madziu czemu nie chcesz poloznej w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036888 przez madzialenka
Anno bo z synem nikt mi nie mowil jak i co robic,tamta polozna przyszla dwa razy tylko do niego..sprawdzala pepuszek mi szwy sciagala i szla do domu...wiec teraz myslalam ze bedzie tak samo bo mi to na reke,tum bardziej ze juz doswiadczenie z noworodkiem mam.. Jakos nie lubilam jak ktos mi mowi co i jak mam robic,nawet juz tej zapowiedxialam ze jesli wpadla by mi na pomysl by wykapac mala to zapraszam przed godz 19:) bo wczesniej nie mam zamiaru kapac jak mi przyjdzie w poludnie np.;)) no taki dzikus troche jestem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036889 przez Sevilla
Madzia myślę, że martwisz się nad wyrost. U mnie położna była 4 razy. Sprawdzić odruchy małego, zrobić stulejkę, skontrolować pępuszek i ściągnąć mi szwy. Nikt mi nie mówił jak mam zajmować się Maksem.

Teraz mam w sumie fajną położną i cieszę się że spotkałam się z nią parę razy przed porodem, bo przynajmniej zbudowaliśmy jakąś relację i na pewno nie będę się czuła, że wchodzi mi z butami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036891 przez madzialenka
Sevi moze masz racje tylko ze no inne wspnienia i bledne wyobrazenie mialam z poprzedniej babki,no ale to tez bylo w malym miasteczku,lata wstecz wiec moze wtedy bylo inaczej.. Zobaczymy,u yej bylam dwa razy. Co ile przychodzi polozna nie zapytalam sie czy raz w tyg czy jak.. No przezyc przezyje ale pomarudzic musze;))

A jak Ty sie w ogole Sevi czujesz? Skurcze masz nadal jakies? Czy po lekach sie zupelnie wyciszylo?


A odnosbie szczepien ,jak szczepiliscie i na co maluszki albo pierwiastki jak macie zamiar szczepic? Dzis polozna mnie uswiadomila ze ponoc nie ma juz tych 5w1...ale to w punkcie szczepien ma sama sie dowiedziec.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036893 przez Lustigpaula
ciesze sie,że już teraz mam spotkania z położna,to wiem kto do mnie przyjdzie, planowo powinna przyjść 6razy, ale mówiła,że to zależy ode mnie i od dziecka jaka będzie potrzeba.

szczepienia-czarna magia póki co dla mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036894 przez magmus88
Hej hej :)

Ja już po zakupach :) zaraz biorę się za obiadek. Dziś na 16 jestem umówiona z przyjaciółką i 2 koleżankami na kawkę i lody. Bo jedna miała urodzinki :)

Madzia - no sama się zastanawiam czy je założe heheh. Ale nie mogłam przejść obok nich obojętnie :) Mój tata ma w sierpniu urodziny więc myśle, ze będzie okazja :D Mmmm ogóreczki :) zazdroszczę :)

Anna - a to który tydzień już u siostry jest? Jasne, niech nie lekceważy takich objawów! Tym bardziej, ze długo się starali. A jak tam Twoja sesja zdjęciowa? DObrze kojarzę, ze też robiłaś??

Co do bucików - no jasne, ze uciecha dla rodzica. Dziecko w tym wieku raczej nie będzie kojarzyć, że coś takiego ma :D to chyba oczywiste....

Co do skarpetek dzwoniących to zalezy od dziecka... u moich chrześniaków i siostrzeńca nie sprawdziły się w ogóle :)

Madzia - no Ty już spokojnie możesz łóżeczko szykować :) Mój mąż też już zagaduje.... ale myślę, ze jeszcze mam czas. Po co ma się kurzyć :) No u Ciebie brzuchol konkret! Przynajmniej widać, że to już końcówka hehe. Co do położnej to w sumie Cie rozumiem :) Ja nawet nie wiem ile razy moja ma przyjść :D Cod o szczepień to szczerze Wam powiem, ze jeszcze nie myślałam nad tym :( A to ważna sprawa. Muszę nadrobić ten temat :)

Justynko a przypomnij mi, czemu byś miała mieć cesarkę?? Dziś intensywny dzień przed Tobą widzę :)

Lusti.... no podejrzewam, że to będzie jednak ostatnia Twoja wizyta hehe :)

A moja torba dalej czeka aaaaaaaaaaaaa. Nie mam kiedy jej spakowac.... ciągle coś! :(

edit: co do kolejki w rozpakowywaniu się :D to wiem tylko, ze my z cornickiem zamykamy peleton, póki co :D ehhehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036927 przez Anna1991
U siostry chyba 13 tydzień. Jutro bedzie miala wycinane polipy.
Ja juz po Ktg. Tetno super... skurczy brak. Jakoś dzieki temu spokojniejsza sie czuje. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036929 przez Anna1991
Zakupilam juz na sesje noworodkową ubranko na szydełku - ślimaka. Mial być ciasteczkowy potwor z ulicy sezamkowej ale kobieta zmienną jest. :D
Moze wieczorkiem moja fotograf przysle mi zdj. z sesji z brzuszkiem. :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036937 przez Lustigpaula
czasami ostatnie mogą się pierwsze rozpakować :laugh:
A nad szczepieniami trzeba faktycznie pomyśleć, kiedy wgl takiego maluszka się szczepi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036938 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu - 7 lata 10 miesiąc temu #1036939 przez Anna1991

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 10 miesiąc temu #1036940 przez Anna1991
Musze pojedynczo bo cos nie chce sie razem wstawić.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl