BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038837 przez zoi
Hej Mamusie :) Melduję, że 13.07 o 4.50, 4 godz po odejściu wód urodziłam Adasia :) 3210g, 50 cm, 10pkt. Jak mi da cgwilę spokoju to wrzucę fotkę przystojniaka. Poród oceniam na bdb.
Podziękowania: aggi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038845 przez Ewaaa1988
Musze sie pochwalic ze czop sluzowy juz mi odszedl :woohoo: Wiem, wiem... Nawet do 2 tyg przed rozpoczeciem akcji moze on odejdc ale tak sie ciesze ze w koncu cos zaczelo sie dziac :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Zoi gratuluje! :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038846 przez zoi
Dziekuje :*
Wszystkim z maluchami gratuluje, a pozostalym zycze milego rozpakowania, co jak sie okazuje o dziwo jest mozliwe :) Znow polozne mowily, ze to bedzie dlugo trwalo, a tu prosze. 3 godziny i juz Adas byl z nami.
Jestem w nim zakochana po uszy, szkoda, ze przy pierwszym dziecku nie mialam wiecej luzu, ktory mam teraz, ale braku doswiadczenia nie moglam przeskoczyc.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


eee..do d*** coś mi z koma nie chcą się fotki załadować :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038848 przez zoi

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038850 przez magmus88
Hej :)

Ja miałam dziś wizytę.... wszystko ok. Nic się nie dzieje. Szyjka podobno skrócona ale dalej zamknięta. Mały stosunkowo wysoko.... Na ktg równiny :) ciśnienie niby ok ale mam kontrolować.... We wtorek mam się zgłosić znowu.

U anestezjologa... niby tez ok ale ciśnienie już za wysokie.... Mam kontrolować i jak coś to od razu zgłosić się do lekarza.... Także jutro jak mama przyjedzie pomóc mi przy oknach to ciśnieniomierz ma zabrać ze sobą hehe. Lekarka mi pokazywała tą igłe od znieczulenia.... chyba wolałabym jej nie widzieć :PP hehehe serio!

Jutro z rana idę na pobranie krwi, później ZUS, przy okazji do zielarskiego muszę wstąpić :P bo nigdzie nie umiem dostać herbaty z liści malin ;// i do punktu inpostu muszę zajrzeć bo mój list - "polecony ekspresowy" idzie już ponad 10 dni... ;///

Zoi - moje gratki!!! Tylko zdjęcia nie ma :( albo ja już nie zdążyłam :( Cieszę się, że tal miło wspominasz poród :)

Ewa - to musi być ekscytujące :) Tak jak mówisz... coś się dzieje.... :) byle do przodu...

Madzia no co.. okna muszą być czyste :D Muszę widzieć kto mi w tym łóżeczku leży ehhehe.

Powiem Wam, ze trochę się zmartwiłam tym ciśnieniem.... Moja siostra miałą podobnie. Na sam koniec wyskoczyło jej ciśnienie i miałą cesarkę z tego względu. Tzn, nie że się boję.... bo co ma być to będzie. Tylko do tej pory było w porządku :( ech. Nic. od jutra będę kontrolować ciśńienie sama w domku i wszystko się okaże. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038853 przez madzialenka
Zoo najszczersze gratulacje szybkiego porodu widać ze miło ho wspominasz.;))

Ewcia zatem czekamy w napięciu na dalszy rozwój sytuacji..

Magmus szyjka się skrócila wiec też już coś się dzieje.. Z tym ciśnieniem mam nadzieję nie będzie tak źle...


Mam stresa.Zuzanna ma dziś zdjęcie kontrolne pluc trzymajcie kciuki by wszystko było ok i byśmy mogły dziś lub jutro wyjść do domku i zacząć normalnie funkcjonować..

Opieka w szpitalu ogólnie fajna zwłaszcza od noworodków.niestety z ginekologii zdarzają się Panie bardzo bezpośrednie wytykajace moja nadwagę..mimo iż brakuje mi tylko 3 kg sprzed ciąży świadomość bycia nadal otyla jest odbijające..; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038864 przez Lustigpaula
Zoigratulacje;). Ciesze sie,że poród przebiegł gładko.Ale masz malutką kruszynke, tylko 50cm, ale pewnie szybko się wyciągnie ;).

Madzia kochana, będzie z Zuzanna dobrze, silna babeeczka z niej ;*

my czekamy na położna ;), w moim szkrabie jestem zakochana na zabój, pultasek się z niego robi i rośnie w oczach. Niestety mamy problemy z brzuszkiem i krzyk jest okropny,ale szybko mija.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038873 przez aggi
Dzień dobry lipcówki, wybaczcie że tak się trochę wepcham do Was .. ale ja na chwilę ;) ZOI moje gratulacje kochana!!! Martwilam się bo długo nie odzywalas się na 'testach'. Dużo zdrówka dla Was :kiss: wpadnij kiedyś na 'stare śmieci' i napisz czasem parę słów :kiss:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038887 przez madzialenka
Filip zapatrzony w siostrę poki co na krok jej nie odstępuje
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038892 przez magmus88
Madzia no proszę!!!!!!!!!!1 Wy już w domku! Jak cudownie! :) Jaki dzielny starszy brat :) Aż łezka się w oku kręci jak ogląda się takie obrazki :)

Co do mojego ciśnienia.... mierzę. Póki co jest takie na granicy. Dzwoniłam właśnie do lekarza zapytać co mam zrobić, jeżeli przez weekend byłoby wysokie. Jeżeli tak będzie to zgłosić się do szpitala (tam gdzie mam rodzić) a jak będzie w miarę ok przez weekend to później w tygodniu tylko na wizytę kontrolą. A wizytę mam już umówioną na wtorek, więc luzik... Mam nadzieję, ze będzie dobrze. W tejc hwili ciśnienie nie przekracza 140/80.... Pytałam siostrze to ona miała ponad 180! Więc dlatego miała cesarkę....

Lustig czekamy na fotki :)

Aggi :PP witaj :PP

Ja dziś z rana załatwiłam wszystko co chciałam :) Pobieranie krwi, ZUS, sklep zielarski i InPost ehhe. A na koniec byłam po mamę... i tak po 10 zaczełyśmy myć okna :) Tzn ja tylko prasowałam.... bo mama mi nie pozwoliła myć ehhehe. Ani wieszać.... Ale dzięki niej mam wszystkie okna umyte, firaneczki popowieszane :) A nawet jedne zasłonki i firanke mi mamusia uszyła :PP ehhe Taka dobra kobieta z niej :)

Ewa jak się czujesz?
Cornick, a Wy jak tam się macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038897 przez Ewaaa1988
U mnie spokojnie na razie. Glowka juz chyba nisko bo jak siedze a ona sie kreci to az mi nie wygodnie i musze bardziej sie wylozyc :cheer: Wiekszosc czasu siedze na podworku na hustawce i sie bujam w przod w tyl i na boki to moze szybciej zejdzie w dol i sie akcja w komcu rozpocznie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038903 przez magmus88
Ewa, do kiedy masz czekać na jakiś rozwój sytuacji? :) Albo kiedy masz się zgłosić na oddział? Albo jak wygląda Twój plan działania :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038904 przez Ewaaa1988
W poniedzialek ide na nastepna wizyte i ktg jak do tego czasu sie nie rozpakuje ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038906 przez magmus88
Czyli gdyby coś, to dowiesz się w poniedziałek, co dalej? :) Oczywiście życzę Ci, zeby poniedziałkowa wizyta nie nastąpiła heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038907 przez Ewaaa1988
Tak tak. Na razie nic wiecej nie wiem i zadnego planu nie mam oprocz poniedzialkowej wizyty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl