BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038518 przez Sevilla
Dziewczęta gratulacje!!! Widać dziś powitaliśmy 3 dorodne dziewczynki i wszystkie 3 po przez cc :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038520 przez Karington
Justynka i Madzia gratuluję;)

No już nas coraz mniej do rozpakowania;) huhu
Ciekawe ile teraz będzie przerwy do następnego porodu..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038526 przez kameame
Madzia i Justynka ale super wiesci, gratulacje :*

Ja juz tez po :) 18 miałam sie zgłosić na oddział ale w nocy wzięły mnie skurcze i pojechaliśmy. Wszystko szło super, rozwarcie i skurcze i niestety akcja sie zatrzymała, po kilku oxy skurcze sie nie nasiliły i skończyło sie cc. Ale ważne ze juz po :) mała urodziła sie o 11:24, 3640g, 54 długa :)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038532 przez Lustigpaula
Super, rodzinka bam się powiększa ;).
Gratulacje dla małych slicznotek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038541 przez claudii09853
Hej hej wszystkim mamuśka co już urodziły serdecznie gratuluję :)
Moja mała spi :) tak w kółko je śpi sra hahahaha :) położna była w poniedziałek to w ciągu tygodnia przybrała 300g:)teraz pojadę do lekarza na wizytę to jestem ciekawa ile znowu przybrala:) pepuszek jeszcze trochę i odpadnie:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038543 przez magmus88
oooo to lubię :) Wchodzę rano na forum a tu tyle zdjęć przesłodkich maluchów!!! :)

Kame - gratulacje!!!

Widzę, ze te cesarki sypią się nam jak z rękawa....

Claudi - jak się czujesz? Jak sobie radzicie? :)

Ja, jak do tej pory nie narzekałam na sen... tak teraz budzę się w nocy coraz częściej.... I najgorsze jest to, że budzi mnie zgaga :( łeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038547 przez Smerfetka005
ja ze snem mam teraz duze problemy zasypiam po 2 w nocy przez duzy brzuch, i jeszcze towarzysza temu dusznosci :( jakis koszmar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038553 przez Anna1991
Dziewczynom gratuluje nowych członków rodziny. :) Tym ktore maja to przed sobą ogromnie wspołczuje. Ale jesli ja zdecydowalam sie szybko na dziecko z małą roznica wieku tzn. ze jest to do przeżycia. :) Teraz mi sie tak przypomniało ze najglupsze pytanie jakie padlo w szpitalu to jakie mam wyksztalcenie... Ja i moj mąż.... Hahaha po co to im?! Papiery w szpitalu zamiast ja to podpisywał moj mąż... Nawet sam siebie upowaznil do udzielania mu informacji... A jak przyszlo co do czego to nie chcial sie spytać tylko mnie wysylal bym sie dowiedziala. Hehe
Tak Magmus wyjątkowo dużo cesarek na naszym forum ale jak mus to mus. :/ :(
Ja walcze z karmieniem... I chyba powoli odnosze sukces. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038554 przez Lustigpaula
u mnie pytali nawet o ostatnią wizyte u fryzjera i cel wizyty :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038560 przez magmus88
Hej :)

My dziś mieliśmy obozową noc hehe. Spaliśmy na materacu :D hehe. Wypożyczyliśmy sobie na weekend odkurzacz piorący i przepraliśmy tapicerki.... i nie było na czym spać ehhe. Bałam się tego spania.... myślałam, ze rano mąż mnie będzie musiał dźwigiem stawiać na nogi.... Ale o dziwo spało mis ię bardzo dobrze, rano nic nie bolało.... Za to mąż marudził ehhee.

Co tam moje kochane mamuśi, jakies nowe wieści? :)

A co do pytania o wykształcenie - statystyki.... a o fryzjera.... hm... Lustig Może miałaś ładną fryzurkę i pozazdrościły?? :D chciały spytać o adres heheh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038569 przez Justyna89
Hej hej dziewczyny :) ja dochodze pomalutku do siebie, Mysia jest najukochańsza na świecie, grzeczna bardzo, prze urocza :) mój synek z kolei bardzo dzielny jest przez ten czas pobytu mojego w szpitalu, przyjeżdża nas odwiedzać, zakochany w Hani na zabój :) jutro mam nadzieję nas wypuszczą i wracamy do domku :silly:
A co u Was kochane? Jak Wasze maleństwa? I jak się mają mamusie, które jeszcze przed porodem?
Smerfetka głowa do góry, wszystko będzie ok zobaczysz, grunt to poztywne nastawienie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038572 przez madzialenka
Hej ja tak na szybko.okropnie znoszę cc wszystko ciągnie i boli. Zwłaszcza wątrobab nie wiedzieć czemu.
Mała urodziła się przez cc ze względu na jej wielkość 4740 i 62 cm. Jest pulpecik jednym słowem.mimo że dostała 10 punk to sie okazało ze ma jakiś stan zapalny i wysokie crp przez co nie możemy wyjść duże szputala do czwartku a co dalej zobaczymy. Zaraz depresji złapie.. płakać mi się chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038573 przez madzialenka
I gratuluję kolejnym tozpakowanym mamusia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038574 przez magmus88
Madzia! Kochana! Ciesz się, ze jesteście z malutką razem :) Mają Was pod kontrolą... Przebadają małą, będą wiedzieć o co chodzi i pójdziecie do domku :) Wytrzymaj jeszcze troszkę :) Trzymamy za Was kciuki! I jaki tam pulpecik... jest bardzo "wysoka" hehe :) BuziakI! Dla Ciebie też zdrówka. Żebyś szybko do siebie doszła.

Justynka! Masz rację :) grunt to pozytywne nastawienie. Jestem tego samego zdania co Ty :) Trzymam za Was kciuki i czekamy na zdjątko z domku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038575 przez madzialenka
No właśnie Magmus ona na patologii a ja na polozniczym.. nawet laktacja nie chce ruszyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl