BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038702 przez Ewaaa1988
Ja tylko na chwilke zameldowac sie ze dalej jestem w dwupaku , na czwartek termin ale wiem ze spokojnie pociagne ta ciąze dluzej ;)
Wszystkim dziewczynom gratuluje pieknych lipcowych dzieciaczkow, chyba dziewczynki przewazaja nad chlopcami w tym miesiacu??? :)
Bylam wczoraj na ktg i juz cos tam sie rysuje na wykresie ale na razie te skurcze siegaja do polowy skali wiec jeszcze odczuwalne nie sa. Jak sie nic nie zacznie to nastepna wizyta w poniedzialek i nastepne ktg...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038703 przez Ewaaa1988

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038705 przez madzialenka
Ewka jeszcze chwila i Wy będziecie razem. Tak jak Magmus Cornick czy Smerfetka.kto jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038713 przez magmus88
Cornick - jak po kontroli?? Mam nadzieję, ze wszystko w porządku i dostałaś zielone światło do porodu :) i się nie stresuj tak!!!! To nie pomaga :)

Smerfetka... a moze to nie nerki tylko tak jak u kame :) Co jej "ból" pleców zwiastował hehee

Ewa :) trzymam kciuki.... u mnie ostatnio na KTG równiny jak ta lala ehhehe. Zobaczymy co będzie w czwartek.

Madzia no w sumie nie wiem kto jeszcze został.... a karington?? Wybaczcie ale ja nie mam pamięci :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038714 przez Smerfetka005
U mnie to chyba nic n8e zwiastuje ten bol, ten tydzien i czeka mnie cc, mysle ze doczekam, bo poki co nie zapowiada sie na nic, mala jest aktywna w brzuszku ale chyba jeszcze chce tam posiedziec ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038730 przez Anna1991
Karington juz urodzila. Ale miala bardzo ciezki porod wiec na relacje musicie poczekać.
A u mnie wynikl taki problem ze corka wieczorem dostala 39,5 stopni gorączki. Zaczynala miec czerwone oczy, i ogolnie zaczynala sie przytulac ze zmeczenia. Okazalo sie ze ma infekcje. Nie wiem skąd sie to przypałętało. :( Na leki poszlo 100zl. Problem jest z podaniem lekow bo zaciska usta i kiwa głową ze nie. Dzis tylko udalo mi sie podać ciut osłonki i antybiotyk. Martwie sie czy malucha mi nie zarazi. Ma zakaz całowania sie z bratem od lekarza. Dostalam w prezencie laktator wiec starszą córkę dopajam swoim mlekiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038738 przez Sevilla
U nas w porządku :) Basia wczoraj skończyła tydzień i robi powoli się mały cycozwis :laugh:

Ja po cc czuje się rewelacyjnie, latam jak ta lala. Kg lecą jak szalone, zostały mi 3kg i osiągnę swoją masę ciała wyjściową przed ciąża :) Brzuszek jeszcze lekki flaczek, ale trochę czasu jeszcze minie zanim mięśnie wrócą do siebie, a z ćwiczeniami muszę jeszcze przynajmniej 4 tygodnie odczekać.
Załączniki:
Podziękowania: nati.olsztyn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038749 przez madzialenka
Śliczna Basienka ;)

Ja jeszcze się nie wazylam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038755 przez madzialenka
Mamy po cc jaką macie dietę karmiące piersią? Bo ja już Zielona jestem...nic mi nie każą jeść..A w szpitalu i na śniadanie i na kolację chleb z szynką nic więcej..owoców nie jogurtów owocowych też nie tylko naturalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038757 przez Anna1991
Ja po cc nie jestem... Ale to chyba nie wyznacznik odnośnie diety. Ja jem wszystko... Nie pije tylko gazowanych napojów. Po pierwszym porodzie sie zagłodziłam wiec teraz nie mam zamiaru. :P Natanowi nawet po czekoladzie nic nie jest. No ale wszystkiego oczywiscie z rozsądkiem. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038763 przez magmus88
Hej :)

Smerfetka i jak tam, byłaś u lekarza??

Anna - zdrówka dla małej. A co to za infekcja??

Sevi - Basia śliczna :) gubi się w tym kocyku hehe :) Matko, co Wy się brzuchami już martwicie? Dopiero co urodziłyście! heeh :) Cieszcie się maluszkami :)

Madzia... co do diety... słyszałam, ze takowa nie istnieje :) ale może po operacji jest inaczej...

Ja dziś byłam na kawce z koleżanką... później przez przypadek spotkałam drugą hehe, chwilkę pogadałyśmy :) później pojechałam z mamą na zakupy... nakupiłam trochę kosmetyków... zapisałam się do fryzjera :) no i kupiłam koleżance prezent urodzinowy - bo miałam na początku lipca a najprawdopodobniej w poniedziałek się będziemy widziały :) Kupiłam jej srebrny komplet biżuterii - takie delikatne serduszka. Mam nadzieję, ze jej się spodoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038769 przez Smerfetka005
Magmus bylam, dal skierowanie na badania, jutro będe miala wyniki , mam nadzieje ze to tylko bol krzyzowy, bo boli nadal....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038781 przez Anna1991
Magmus dziekuje za życzenia dla małej. Wczoraj mi sie dosłownie przelewała. Pociła sie strasznie ale widać ze dziś lepiej. :) Juz nie ma tak zmeczonego, zaczerwienionego wzroku. Ma infekcje gardla która objawia sie wyłącznie wysoką temperaturą wiec nawet bym nie skojarzyła ze chodzi o gardło gdyby nie lekarz. Podanie jej lekow graniczy z cudem. Dzis zamiast antybiotyk w buzi wylądował na calej twarzy i ubraniu. Eh... Jeden lek jest do psikania w gardło i ani ona myśli mi dać paszczaka. :( :( :( Ani prośby ani grośby nie pomagają. :(
Jutro mamy sesje noworodkową. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038788 przez magmus88
Hej :)

Ja mam dziś wizytę... i u lekarza swojego i u anestezjologa.... ale to dopiero o 14 i 17....

Smerfetka - daj znac jak wyniki. Oby wszystko było ok a ból krzyżowy jednak zwiastował co innego ;))

Anna - czekamy na wyniki sesji hehe

Ja zaraz biorę się za ściąganie firan... i pranie. Jutro mam w planach myć okna. Z pomocą ma mi przyjść mama hehe.
Miłego dzionka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038834 przez madzialenka
Magmus nie cudacz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl