BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1038959 przez Ewaaa1988
Dziekuje :) Z ta forma bedzie gorzej bo takie mi hemoroidy wyszly ze ani siedziec nie moge i przy lezeniu tez bola co jakis czas :( No i z mlekiem problem, ciekawe czy w ogole on sie naprodukuje... :unsure: przystawiam ja do piersi zeby pobudzila laktacje ale bawi sie tylko jak smoczkiem i cmoka i ciagnie ale nic nie polyka tzn moze raz na 10 pociagniec, wiec chyba raczej pusto. Zobaczymy na dniach co sie bedzie dzialo a jak nie to trudno, trzeba bedzie modyfikowanym karmic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038960 przez Anna1991
Ewa tez sie dołączam do gratulacji. :) Widać ze mała miala ciezką za sobą drogę. Najwazniejsze ze juz po wszystkim. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038963 przez Ewaaa1988
Ale na szczescie dzisiaj juz jest lepiej ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038967 przez magmus88
Hej! :)

Ewcia, to normalne, że dzieci prosto po urodzeniu nie są takie różowiutkie i gładziutkie jak w reklamie :) A mała fryzurkę ma fajną :D ehhe Słodka! A jaki uśmieszek :D hehehe

Mam nadzieję, ze cornick nas podczytuje.... bo chciałam jej powiedzieć, ze dziś mi się sniła!!!!!!! Że urodziła!!!!!!!! ehheheh :) Ja to mam sny :D nie wiem totalnie jak wyglądała ta osoba... ale wiedziałam, ze to cornick. Ciekawe czy mój sen jest proroczy ehhee. Ale ona ma termin jeszcze po mnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038968 przez madzialenka
Ewka słodka mała.

Mamusie kiedy zaliczylyscie pierwszy spacer i Jak długo na dworku byliście

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038969 przez madzialenka
Ewka co do mleka walcz. Przystawiaj często do piersi a laktacja się ruszy.to może zająć kilka dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1038973 przez Anna1991
Mnie to zawsze straszyli hemoroidami po ciazy... Ale ani w tej ani w poprzedniej na szczescie nie mialam... Ale wspolczuje Ci Ewuniu ze masz takie przeciwnosci. I to wysiedzieć ciezko... I z karmieniem problem. Wazne ze dziecko na poczatku duzo nie potrzebuje jesc wiec moze jeszcze ci sie uda laktacje rozkręcić. Pij duzo wody. :) Moja na glowce miala krwiaczka dosc sporego... Teraz prawie nie widoczny jest. Siniaki pewnie szybciutko sie zregenerują. :)
Ja nie liczac cchodzenie po urzedach z dziećmi to pierwszy spacer mielismy w 6 dniu po porodzie. Wszyscy mysleli ze ma 3 tyg juz. Ale maluszek w chuście siedzi a siostra w spacerówce. :) Chyba za tydzien zrobimy juz podmiane i w gondoli maluch bedzie a siostra pojdzie na plecy. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038974 przez madzialenka
No my właśnie śpimy w woreczku na dworku od 20 min;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038977 przez Sevilla
U nas póki co luz. Młoda noce przesypia ładnie. Powoli wyrabia się nam jakiś rytm dnia :laugh: Który bardzo mi się podoba :) o 9-9.30 się budzi, koło 12-12.30 idzie spać do 17-18 z przerwą jedna lub dwiema na cyca, potem szaleje do 21. O 20 się kapiemy. Maksiu wstaje przed 8, więc ten czas póki mała śpi mamy dla siebie.

Ewcia GRATULACJE!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038994 przez Ewaaa1988
Sevilla dziekuje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038997 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1038999 przez magmus88
Hej :)

Cornick - ja podobnie jak Ty... w dzień terminu mam się zjawić na wizytę ale do mojego lekarza.... jak będzie ok to jeszcze na tydzień do domu, po tygodniu wizyta w szpitalu, jeżeli wszytsko ok dalej to dopiero za 2 dni na oddział - wtedy to będzie 9 doba po terminie i wtedy już muszą zacząć coś działać... myślę, ze jak pójdziesz w terminie do szpitala to zrobią tylko badania i odeślą Cie do domu :) Mało kogo zatrzymują jeżeli wszystko jest ok.... Oni aż tak się nie spieszą :PP No chyba, ze wcześniej samo się coś wykluje :)
Co do ciśnienia... ja przy 135/85 mam się od razu zgłosić do niego... narazie jak mierzę to najwyższe miałam 124/88 i 130/78.....
Mówisz, ze magnez obniża? Dobrze wiedzieć... ja już magnez mam odstawiony bo jakby nie patrzeć magnez się bierze tak jakby "przeciw" skurczom :D nie wiem czy na te porodowe też działa hehehe. W każdym bądź razie z leków to biorę tylko swoje na tarczycę i witaminki.

Jak mam Ci wyjaśnić poród? Chodzi o ten mój sen?

Moje łożysko jest (tylko teraz nie pamiętam, któego stopnia....) ale podobno gotowe do porodu. Tak usłyszałam ostatnio.

No i co ja mogę robić heheh czekam :D od początku byłam nastawiona na termin sierpniowy więc póki co nie czekam jak na spzilkach, ze to powinno być JUŻ tylko grzecznie czekam. Wiecznie w brzuchu nie będzie :PP

Wczoraj nawet łóżeczko ubrałam.... lampę w końcu kupiliśmy... tylko mąż nie mógł wczoraj zamontować bo trzeba coś tam przywiercieć... i dziś będzie :) także mogę powiedzieć, ze jestem gotowa :P

No to Cornick, myślę o Tobie gorąco w te ostatnie dnii :) i czekam na informacje gdyby coś się działo.... Czyli sprawdziło się, że my obstawiay tyły ;)) POWODZENIA!

No i wszytskie mamuśki Wam jeszcze raz gratuluję, jak będiecie miały chwilkę to zaglądajcie tu i chwalcię się szkrabami i problemami :) jakoś wspólnie może je rozwiążemy :)
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039008 przez nati.olsztyn
Lipcówki, podczytuje Was i kibicuję Wam wszystkim:) Gratuluję świeżo upieczonym Mamusiom i życzę lekkich porodów tym jeszcze w dwupaku:)

cornick Napisałam do Ciebie na priv.;)
Podziękowania: Cornick

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039009 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039026 przez magmus88
Widzisz cornick... mi z tego wszystkiego to już na oczy poszło hehehe. No zobaczę co da się zrobić :PP Będe o Tobie intensywnie myśleć to może znowu mi się przyśni :)

Ja też miałam skurcze nóg.... ale na szczęście przeszło. O dopegyt słyszałam - siostra moja brała. Zobaczymy co mi powie jutro lekarz. W razie WU zapisywałam sobie ciśnienie jakie miałam.... także niech wypowie się specjalista :)

Zaraz zrzucę najwyżej fotki to pośle kącik małego.... no i nie przejmuj się - u mnie też wszytsko pozakrywane - "żeby się nie kurzyło" ahhaha.

Kurcze ja nie mam chusty a bardzo mi się to podoba.... ale totalnie się na tym nie znam... a troche mi wąż w kieszeni syczy :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl