BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1039408 przez Lustigpaula
My cały dzień spędziliśmy nad jeziorkiem;). Świeże powietrze dobrze wpływa na malego;).
Niestety dopadły nas kółko i wzdęcia...liczę,że szybko się tego pozbędziemy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039445 przez madzialenka
Chyba już wszystkie rozpakowane?;))) i tak o to cudowne 9mies minęło..;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039459 przez Lustigpaula
Coś mi się wydaje, że teraz dopiero nam 9miesięcy minie bardzo szybko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039484 przez madzialenka
Lustig zapewniam Cię ze masz rację..widzę to po moim synku i teraz córci.czas biegnie nieubłaganie ; (

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039514 przez Lustigpaula
I jak Madzia idzie Ci przy dwójce? Masz czas dla siebie by odpocząć?

W piątek wizyta kontrolna u ginekologa, połóg się kończy; ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039517 przez madzialenka
Lustig przyznam ze czasu czasem nie mam iść siku.cudem ogarniam obiad czy umyje naczynia;) nie będę kłamać ze mam czas.jeszcze się poprostu noezorganizowalam;)) a tyle ile mogę poswiecam czasu starszakowi bo zachwyt przerodzil się w lekką zazdrość..Ale sytuacje już zalagodzilam troszkę więc pod tym względem nie jest źle.szkoda ze nie uświadomiłam syna ze córcia większość czasu N rękach i przy cycu będzie; ) ale cóż.damy radę.kto jak Nie my?;)

Szybko zlecialo Ci ten czas kochana hmm?Krwawisz jeszcze czy mmoże już nie? Bo ja to już bym chciala z P zaszaleć w łóżku;))

A i muszę się pochwalić...P mi się wczoraj oświadczył po 10 latach;)))

I jak sobie Ty kochana radzisz w nowej roli?;)

I pozostałe mamusie? Jak samopoczucia.dopadł kogoś baby boom?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039524 przez Lustigpaula
Kto mi to macie co świętować! Gratulacje :kiss: Jak Ci się wszystko układa; ). Jeszcze teraz ślub się szykuje;>.

U mnie z organizacją różnie,wszystko zależy od malego;). Jak się zajmnie sobą to mam czas dla siebie,porządki i obiad. Ale są dni,że czasu na siusiu brak. W dzień Olek jest bardzo ciekawym dzieckiem i szybko się nudzi. Za to w nocy ladnie śpi :) . Jako mamusia czuję się super, jakby Olek był ze mną od zawsze, mimo zmęczenia daje mi ogrom szczęścia..

Jedynie wyniki krwi mam coraz gorsze..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039527 przez madzialenka
Ślub kochana na spokojnie w przyszkym roku może właśnie w wakacje.zobaczymy;)muszę schudnąć;) jeszcze jakieś 15 kg mi zostało z nadprogramowych bo te z ciąży mam zrzucone nawet o dwa kg więcej ;) a co masz z wynikami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039528 przez Anna1991
Madziu gratulacje zaręczyn. :) Nie wiem co lepsze... Zareczyny po 10latach czy slub po 11 miesiacach a zareczyny po 1,5 roku po ślubie. Hehe
Moja starsza corka psoci strasznie. Dzis znów siedziala na bracie. Zdobywa nawe szczyty na szafkach... Niedługo bedę ją szukać na suficie. :/ Dzis posprzatalam caly dom... (oprocz łazienkowej podłogi).. Okno nawet jedno umyłam.

Gdzie ta nasza Magmus? Pewnie juz wypoczywa w szpitalu. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039533 przez madzialenka
A Magmus pinda tu nie napisała tylko na innym wątku.urodziła wczoraj czy przedwczoraj cholera nie pamiętam; ))

Anno ktoś Ci pomaga czy złote dziecię mssz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039535 przez Anna1991
Przez pierwsze 2 tyg mialam zlote dziecie... Teraz to powoli sie zmienia. Synek coraz mniej śpi. Ale trzeba jakos sobie radzić. Najgorzej poskromić starszą córkę... wiec korzystam kiedy śpi. Pomocy nawet nie mam ze strony meza wiec zaskoczyl mnie bo bylam pewna ze pomoze jak przy pierwszej córce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039540 przez Lustigpaula
U mnie przez pierwsze dwa tygodnie nie wiedziałam,że mam dziecko. ;) teraz z każdym dniem jest coraz ciekawsze swiata;).

Madzia, mam coraz większa anemie przy moim małym wampirku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039542 przez madzialenka
Lustig to ile masz hgb? Ja też mam leķ poniżej normy ale mam brać narazie tylko witaminy dla mam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039543 przez magmus88
Hej! 31 lipca (tak, tak, udało mi się jeszcze w lipcu hehe) urodził się Bartuś siłami natury. Ma 55cm i waży 3200. Jak wszystko dobrze pójdzie dziś wychodzimy. Zaraz się dowiem bo wzięli małego na badania. Z jedzeniem jest różnie. Mam wrażenie ze w ogóle nie mam pokarmu... Mały dokarmiany butla w razie potrzeby. Ale walczę jak mogę żeby rozkręcić laktacje. A oto mój Bartolinio
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039545 przez Smerfetka005
Czesc wam, wracam po paru dniach nieobecmosci, my tez juz jestesmy w domu mala sie klimatyzuje w nowym miejscu, tylko mam jeden problem z karmieniem, pokarmu mam az za duzo ale niestety mala nie chce chycic mojej brodawki poniiewaz jest plaska i spuszczam pokarm laktatorem, probowalam nawet przez silikonowe wstawki i srednio to idzie, zle to na mnie dziala bo chce karmic piersia i nie moge :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl