BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1040099 przez Sevilla
Madzia to teraz lekko może Cie zszokuje. Pojechaliśmy pod namiot. Co prawda ja spałam z Basią w przyczepie kampingowej, bo szwagierka ze szwagrem mieli, ale moi chłopcy dzielnie okupowali namiot.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040111 przez Smerfetka005
Wracam do was mamusie, czy wasze pociechy maja kolke? Moja Liliana ma praktycznie codziennie o tej samej porze to straszne bo nie moge jej pomoc w zaden sposob jedynue ciepla kapiel wchodzi w gre ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040118 przez madzialenka
O zesz Ty Sevilla;)) dzielna babka a chłopaki nie zmarzli?;)) wsumie mieliście lepszą pogodę bo teraz noce chłodne przynajmniej u nas już 3dzien w nocy mamy po 8-9 stopni nie wiem jak nad morzem.plus taki ze nie traciliscie na nocleg;). A ja szukam;))

Smerfetko nas poki co omijaja kolki tfu tfu.. I nie wyobrażam sobie by nas dopadly bo legne; )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040125 przez Lustigpaula
Nam na kolki pomaga cieplo z szuszarki i masowanie brzuszka. Mamy krolelki ale nie zauwazylam aby super dzialaly.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040129 przez Sevilla
U nas na kolki póki co daje rade espumisan, ciepła kąpiel i masaż. Ogólnie dla mnie to masakra, Maks nie miał, więc to moje pierwsze zderzenie z tą przypadłością. Pierwsze dwa dni byłam zdezorientowana, teraz powoli jakoś sobie radzimy z problemem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040132 przez Lustigpaula
Przez pierwsze dni kolki byl taki krzyk,że płakałam razem z małym...teraz już sobie radzimy. Ale codziennie rano problem ze zrobieniem kupki, w ciagu dnia już idzie, ale rano to czysta masakra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040142 przez magmus88
Kurcze.... te kolki to faktycznie jakas masakra :( kiedy u Was zaczęły się te problemy??

Ja dziś usłyszałam od jednej Pani, ze u jej córki kolki zaczęły się w 3 miesiącu :( nie jest to zbyt dobra perspektywa :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040143 przez Lustigpaula
Magmus, u nas tak 3 tydzien. A tak to slyszalam, ze trwaja do 3 miesiaca, albo że dziewczynki nie maja wgl...kazdy mowi co innego, widocznie trzeba to przejsc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040154 przez Smerfetka005
Mamusie jak u was z antykoncepcja po porodzie? Czy ktoras z was bedzie zazywac tabletki? Jesli tak to kiedy zaczynacie je brac? Ja mam i nie wiem kiedy mam zaczac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040156 przez madzialenka
W 3miesiącu kolki? Pierwsze słyszę może prędzej zęby zaczęły wychodzić? ;) a nie pod kolki przypistwac ; ) strach pomyśleć ale mój maly mial dwie dolne jedynki w trzecim miesiącu właśnie ; ) Zuzanna kończy dziś miesiąc ; ))

Smerfetko ja za anty biorę pod uwagę gumki poki co..dziwie się ze po cesarce a ja odczuwam dyskomfort podczas stosunku ;/ więc przyjemności poszły na bok ; (
P walnął kiedyś ze pójdzie się podwiazac; ))kurczę kolki a cóż to jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040157 przez Lustigpaula
U nas wrazenia seksualne bez roznicy przed i po porodzie. Tabletki dostalam, no ale czekam na miesiaczkę, więc poki co to najwyżej trafi się drugie;p.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040158 przez Smerfetka005
Madzia a ile po cc jestes? Podobno do pierwszego stosunku trzeba odczekac 6 tyg tak?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040160 przez Sevilla
U mnie chęci na seks są, tylko sił jakoś brak i pomimo powrotu do formy i figury, przez te ogromne mleczne dojnie wcale nie czuje się seksi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040161 przez Smerfetka005
Sevilla mam tak samo, pytanie co zrobic by sie to zmienilo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1040165 przez Sevilla
Myślę, że trzeba zmienić swoje nastawienie do samej siebie. Ja ze strony męża nie czuje by przez mlecznie była dla niego mniej atrakcyjna. To tylko siedzi w mojej głowie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl