BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipiec 2016

7 lata 9 miesiąc temu #1039547 przez Smerfetka005
Mala nazywa sie Liliana ;) i musze powiedziec ze jak na 49cm nie jest taka mala ;) ale grzeczniutka i przesypia noce, nie budzi sie co 3 godziny, to normalne? U was tez tak jest?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039548 przez Lustigpaula
No to gratuluję mama lipcowym ;)! Buziaki dla Waszych maluszków :kiss:

Smerfetka,a jakbyś odciagnela trochę laktatorem i potem dostawila do piersi? Laktator trochę tego autka wyciągnie,tak było u mnie,więc może u Ciebie też przyniesie efekt.

Madzia, hemoglobina na poziomie 8,1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039550 przez Ewaaa1988
Magmus gratulacje!!! :kiss: :kiss: :kiss:
Śliczny Bartuś! Niech zdrowo rosnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039558 przez madzialenka
No Magmus dałaś ciała nie mówiąc nam o narodzinavh.ja z innego wątku musiałam się dowiadywac oj oj.gratulujedzielna mamusiu @!!!! Teraz będziecie się poznawać i byście wyszli dziś do domku.

My po wizycie położnej.małej pępek powoli się odkleja i nam nadzieję szybko się ho pozbyć bo dłużej nam schodzi niż z pierworodnym.

Mnie dzis i wczoraj cis brzuch pobolewa i nie wiem czy przez problemy z wyproznieniem czy się coś dzieje w środku:( niby bbyłam w sobotę u gina skasował jak za złoto i mówi ze w środku nic nie zostało...;/ dziwne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039591 przez Sevilla
My wczoraj wróciliśmy z nad morza. Pojechaliśmy na 4 dni, coś cudownego :) Malutka co prawda lekko nad morzem była rozstrojona, ale tragedii nie było, trochę poodwracała sobie spanie. Na całe szczęście w domowym smrodzie wszystko wraca do normy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039592 przez Sevilla
Magnus gratulacje!! Bartolino przystojniaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039598 przez madzialenka
Sevilla podziwiam ją na zakupy się zorganizować nie mogę a co dopiero na jakiś wyjazd który panicznie przyprawia mnie palpitacje ze jeszcze za wcześnie ale taki wyjazd mi się marzy..Ile Twoja mała już ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039632 przez Sevilla
Madzia we wtorek skończyła 3 tygodnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039637 przez madzialenka
Sevilla tylko gratulowac ;)) moja jutro kończy właśnie trzy tyg.; ) zaraz bedzie miesiąc i czas pędzi...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #1039676 przez madzialenka
Hej kobitki..ja wiem ze zajetekazde z nas ale chciałabym zapytać Was o szczepieniabte dodatkowe.pneumokoki.rotawirusy i meningokoki.pytanie kieruje głównie do mam które teraz mają dwojke lub więcej dzieciaczkow.ja szczerze mam mieszane uczucia.I chciałabym znać wasze zdanie.czy popadać w paranoję i zakladac najgorsze?

P.S my dziś po wizycie w przychodni patronazowej.we wrześniu szczepienia pierwsze 6w1 się zdecydowaliśmy wziąć.mała ma już 5290 ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039679 przez Cornick

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: madzialenka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039684 przez Lustigpaula
Bylam dzis u ginekologa,oprocz silnej anemi wszystko dobrze. Na minusie mam 10kg,czyli wrocilam do wagi przed ciaza. ;)

Malutki ma okropne kolki i od paru dni problemy ze zrobieniem kupki. Ale rosnie jak szalony, wazy 4580g, czyli od urodzenia przybral lekko ponad 2kg :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039685 przez madzialenka
Cornick jak to dobrze ze się odezwałaś. Hormony buzuja to fakt i ja też jak przychodzi wieczór się rozklejam.panika mnie ogarnia i tylko czekam aż mój P wroci z pracy .wtedy mi jakoś raźniej.staram się dzielić czas na wszystko.obiad sprzątanie zabawa z małym nauka jego spacery no i panna Zuzanna wiedzie prym.widzę już po niej popołudniowe stałe godz drzemka i ich długość..poranki bywają jeszcze różne.
jest ciężko choć cudownie.zaraz maluchy będą gaworzyc i czas zleci między pieluchami..
Cornick nawet jak przeziębiona to karmić cycem można.

Lustig super ze wszystko w porządku po wizycie u gina.A bierzesz jakieś leki na anemie? Ja jutro też na badania kontrolne odnośnie crp.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039691 przez magmus88
Hej dziewczynki :)

U nas też jakoś leci.... My jeszcze nie mamy stałych pór.... Mały je cyca - udało nam się :) dziś pierwszy dzień bez butli... chyba, że w nocy coś się zmieni.... i będę musiała podać. Ale myślmy pozytywnie.
Mały ciiągnie cyca z 15 min i zasypia.... i nie ma szans, żeby pociągnął więcej heheh.... ale prześpi wtedy tak 2 godzinki. Ale np w nocy udaje nam się zjęść więcej i wtedy prześpi i 4 godziny.... ale tak jak mówię póki co nic u nas nie jest stałe. Ale ogólnie jest grzeczny :) nie budzi się z płaczek tylko sobie krzęka....

Co do hormonów.... też mam monety, że bym ryczała cały czas... ale ze szczęścia. Nie umiem uwierzyć, że go mam :)

Fajnie Wasze dzieciaczki prpzybierają :) ja się dowiem dopiero 17 sierpnia - wtedy mamy wizytę patronażową.

Cornick - wszystko się unormuje i ustabilizuje. Ja też muszę się ze wszystkim zorganizować :) Wiadomo, wszystko jest dla nas nowe :) Pochwal się w końcu jak maluch ma na imię!!!! :)

Madzia! No i gratuluję zaręczyn :) Same szczęśliwe chwile :)

Co do szczepień to ja jeszcze nie wiem :( muszę poczytać i się poorientować....

Powiedzcie mi, kiedy byliście na pierwszym spacerku i ile on trwał?? :)

I jeszcze mamusie karmiące piersią... czy Wasze dzieciaczki odbijają?

A wizyty na bioderka macie poumawiane?? Ja muszę się porozglądać też za tym.... masakra.... Tyle rzeczy na głowie :) Muszę sobie zrobić listę na lodówkę hehe,żeby o niczym nie zapomnieć.... o lekarzach, wizytach, kiedy witaminke K zacząć... tyle tego jest :) We wtorek przychodzi położna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1039701 przez madzialenka
Magmus k ochanna na bioderka dostaniesz skierowanie od lekarza pediatryjak ppójdziesz na wizytę patronazowa tylo mu przypomnij o tym; ))

Po zjedzeniu dzieciaczkow nie zawsze się odbija z miejsca czasem to po pół godz u nas jest dlatego jak moja nie odbija to kładę ją zawsze na jednym bądź drugim boczku by się nie zachlysnela a jak ja widzę ze meczy biorę po tym czasie do odbicia i się udaje ;)

A pierwszy spacer mieliśmy w 8 dobie..tydz lezelismy w szpitalu wkoncu więc możliwości nie było ale po powrocie do domu na drugi dzień już na godz wykaz mam dwa razy ;)
I tak codziennie chodzimy na dwie godz średnio chyba ze pada to zostajemy w domku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl